Pomoc oko kupovine bubnjeva?

Moderator: zolideathmetal

Post Reply
metallicaftw
Posts: 3
Joined: 16 Dec 2011, 03:17

Pomoc oko kupovine bubnjeva?

Post by metallicaftw » 16 Dec 2011, 12:41

Evo ovako, ja sam poprilicno nov sto se tice bubnjeva, vezbam kod kuce na home-made bubnjevima, pa planiram da uskoro kupim set. Ne razumem se u marke preterano pa neznam sta da trazim na internetu, tako da mi treba vasa pomoc, nisam nesto pri parama tako da me zanima odnos cene i kvaliteta kod NOVIH bubnjeva, koji su najjeftiniji 'pristojni' bubnjevi (300-400 eura, ako moze jeftinije od toga, mada neverujem, jos bolje!), konkretno planiram da sviram neki trash metal, nesto brze malo... Hvala unapred

User avatar
Sodom
Posts: 70
Joined: 30 Apr 2011, 15:00
Location: Beograd - Bele Vode

Re: Pomoc oko kupovine bubnjeva?

Post by Sodom » 16 Dec 2011, 16:17

jel imas cinele ili pedalu ? ili nesto od opreme sto bi koristio? jer za 400 evra ne moze sve to da se uzme a da iole valja......

metallicaftw
Posts: 3
Joined: 16 Dec 2011, 03:17

Re: Pomoc oko kupovine bubnjeva?

Post by metallicaftw » 16 Dec 2011, 17:07

Pa u tome je i problem, sto nemam nista, :D pa mi treba par saveta sta mi se vise isplati, da kupujem polovni set a nove cinele ili obrnuto ili sve polovno ili kako sta, posto se stvarno jos uvek ne razumem, ali imam veoma jaku zelju da sviram, a nebi da bacim pare na nesto sto ce se raspasti posle 2 meseca, i kako da znam sta valja a sta nevalja u slucaju da kupujem polovno... Znaci odgovarajte ljudi slusam svacije misljenje, znaci sto vise to bolje, neko ko je iskusan trebao bi da zna ove stvari.

User avatar
Sodom
Posts: 70
Joined: 30 Apr 2011, 15:00
Location: Beograd - Bele Vode

Re: Pomoc oko kupovine bubnjeva?

Post by Sodom » 17 Dec 2011, 13:41

skini ovo na 250 koliko i realno vredi
http://www.kupujemprodajem.com/Pearl-ex ... id=5770550
poznat je bubanj kad se resis da ga prodas neces izgubiti gotovo nista jer mu cena sigurno nece pasti ispod. Nije neka klasa al je zadovoljavajuc kvalitet
Za 100 evra kupi polovnu twin pedalu ima ih raznih. Nemoj kupovati novu za 100 jer je to sve djubre neopevano a i raspada se posle 6 meseci.
Po budzetu ti ostje 50 evra za cinele. Za pocetak kupi hi hat polovan recino stagg sh seriju i stagg ride sh seriju . mozda moze da se nadje za 60-70 oba. Video sam ih na kupujem prodajem. Mislim da ne moze bolje za te pare.
U svakom slucaju NIKAKO NE KUPUJ nista novo u ovoj klasi jer odmah u startu gubis oko 50% pri prodaji.
Ukoliko naletis na neku ponudu postuj je ovde rado cu da pripomognem sa savetom
Ziveli

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest