Помоћ око конвертовања!

Moderator: zolideathmetal

Post Reply
Seven7
Posts: 46
Joined: 31 Jan 2011, 07:54

Помоћ око конвертовања!

Post by Seven7 » 29 Feb 2012, 07:33

Поздрав!

Друга са форума ми је помогао да откуцам бубњеве за песму коју снимам у четвртак. Ишао сам јуче до студија са тим бубњевима али они су били у формату и човек није могао да отвори. Спомињао је да пребацим у аудио фајл 24,48. Да ли би неко могао да ми се јави преко приватне поруке, да ми да мејл па само да ми то конвертује?

Унапред хвала!

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Помоћ око конвертовања!

Post by dejankuki » 29 Feb 2012, 13:04

Hmm, malo mi je nejasno. ti hoces da snimis bubnjeve, a inzinjer zvuka ti to trazi u audio formatu..

Paz' sad. To sto ti taj lik trazi, on ti trazi da ti otkucani MIDI prepravis u audio fajl. e sad.. ako hoce samo MIDI zzvuke pa u audio.. to je lako. Odes u program u kome si pravio taj MIDI i samo kazes export as audio..

Ukoliko hoce zvuke celog bubnja, onda ti treba neki softver u kome se nalaze semplovi bubnja ili da uzmes neki softver koji je sam po sebi "ritam masina" i prepravlja MIDI u audio... pisano je vec o tome..

dakle, u tom slucaju treba ti EZ drummer, Addictive drums, NI kontakt drums modul...

treca stvar je da odes kod nekog ko ima aranzer... ubacis MIDI .. povezes klavijaturu u neki snimac (komp, MP3 plejer ili telefon..) i snimis mu to kako hoce..

ovo 24 il 48 ti je rezolucijasnimanja.. npr 24 bita /48000Hz mada opet ne vidim zasto bi to radeo ako zelis da snimis bubnjeve.. ili sam se prevariJo...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest