Tama HP900PSW ili Pearl eliminator 2002

Moderator: zolideathmetal

Post Reply
Ugljesa Karobulj I
Posts: 5
Joined: 09 Feb 2012, 18:17

Tama HP900PSW ili Pearl eliminator 2002

Post by Ugljesa Karobulj I » 29 Apr 2012, 10:48

Postovane kolege bubnjari, zanimama me sta vi mislite o gore navedenim pedalama, prednosti i mane, i za koju bi se odlucili pre?
Hvala unapred. :ziveli: :music-smiley6:

User avatar
Drobac
MF veteran
Posts: 373
Joined: 23 Jul 2007, 00:31
Location: Ruma

Re: Tama HP900PSW ili Pearl eliminator 2002

Post by Drobac » 29 Apr 2012, 13:08

U cenovnom rangu su obe iste, kao i u kvalitetu, obe su podjednako popularne, ja bih se odlučio za onu koja mi više odgovara pod nogom. Imao sam Iron Cobru 6 godina, dobra pedala, izdržljiva, preživela bi i bacanje iz aviona, ali malo teža pod nogom, ako je to ono što voliš, go for it. Eliminator sam samo probao u par navrata, pod nogom je mnogo lakša od Iron Cobre, imaš opciju od 4 različita cam-a (i još 2 koja možeš da dokupiš) i opciju kaiš ili lanac, tako da praktično imaš nekoliko pedala u jednoj. Moj ti je savet da probaš obe, pa da vidiš koja ti se više sviđa, izbor pedale je isti kao i izbor obuće, niko živ ne može da ti kaže šta tebi odgovara.

Ugljesa Karobulj I
Posts: 5
Joined: 09 Feb 2012, 18:17

Re: Tama HP900PSW ili Pearl eliminator 2002

Post by Ugljesa Karobulj I » 30 Apr 2012, 08:55

Hvala vam na informacijama kolega Drobac. Posto sam ja probao Cobru, a video sam da su im cene slicne, pa reko da vidim sta drugi misle o razlikama izmedju navedenih pedala. Hvala jos jednom. :ziveli:

User avatar
Drobac
MF veteran
Posts: 373
Joined: 23 Jul 2007, 00:31
Location: Ruma

Re: Tama HP900PSW ili Pearl eliminator 2002

Post by Drobac » 30 Apr 2012, 11:08

Nema na čemu. ;)

Dodao bih još jednu stvar, koja nema direktne veze sa pedalom, ali ipak može da utiče na neke stvari, a to je "customer support". Pearl-ov je mnogo bolji od Taminog. Ja trenutno imam Pearlovu pedalu, koju sam kupio pre 2 godine i za koju kod nas garancija važi godinu dana (inače u Americi, Pearl daje doživotnu garanciju na sve svoje proizvode). Pre par meseci su mi se s*ebali neki ležajevi na pedali, a garancija istekla pre godinu dana. Ja kontaktiram Pearlove predstavnike na njihovom forumu, kažem im za problem i da je garancija istekla, a oni mi ponude nove delove za pedalu, kontaktiraju svoje predstavništvo u Evropi i mesec i po dana kasnije, meni stižu delovi na adresu free of charge. Jedino sam platio 413 dinara za carinski magacin i to je to. Čisto da znaš, ako budeš imao ikakvih problema, a nadam se da nećeš.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest