[Cinele] Stagg Myra 17" i 18" Rock Crash

Moderator: zolideathmetal

Post Reply
User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

[Cinele] Stagg Myra 17" i 18" Rock Crash

Post by zolideathmetal » 14 Nov 2006, 10:15

Image
Image
Obozavam Stagg cinele, cena je realna, svaka cinela unikatna, tako da nikada necete naci 2 iste cinele..imam dva 17" crash-a, i totalno su drugacija. Jedan je dublji i kraci, drugi vise prsti, vislji je i vise komplexan.
Ove cinele treba udariti, ne treba ih stediti, debele su dosta (Rock Crash ;) ).
Meni zvuce savrseno! Dosta su glasne cinele, komplexne, i seku krzo sve (cuts through). Dosta su meaty..preporucujem ih toplo (barem da probate ako ste u mogucnosti).
Zvono mozete zaboraviti na ovim cinelama. Nisu od koristi, skroz su adaptovane u cinelu. To je jedina mana

Piss_Off
Posts: 9
Joined: 28 Nov 2006, 17:48

Post by Piss_Off » 28 Nov 2006, 17:52

Ja sam imao DH 16" Brilliant Crash..koji je ocajno zvucao....a pritom i pukao posle 6. meseci. A nisam heavy hitter.
Chine i splashevi su cool.

User avatar
zolideathmetal
Urednik
Posts: 1187
Joined: 30 Sep 2006, 02:21
Location: Novi Sad

Post by zolideathmetal » 29 Nov 2006, 00:32

Pazi, po meni, ne mozes tek tako da kazes "ocajno", zato sto po meni ne zvuci tako...niti po ljudima koji sviraju jako jako puno...
Stagg chinele su imaju jako "trash" zvuk..nekome se to svidja, nekome ne
Ti izlgeda da volis kada cinela "peva", ja ne volim...
Recimo Paiste cinele sve pevaju, ja volim taj trash zvuk, i po meni nista ne fali ovim cinelama...
A to da ti je pukla nije do cinele, DH i Myra su odlicne serije, nesto ti sa tehnikom ne valja...po meni...mozda nisam upravu

User avatar
dakkg
Posts: 7
Joined: 26 Dec 2007, 20:26
Location: Kragujevac
Contact:

Re: [Cinele] Stagg Myra 17" i 18" Rock Crash

Post by dakkg » 04 May 2008, 15:13

Ja sam imao splash 12" Furia Stagg i mogu vam reci da sam bio prezadovoljan njome.Izvrstan sklad cene i kvaliteta.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest