Najgluplja Stvar Za Bubnjeve

Moderator: zolideathmetal

FoKuZ
Posts: 22
Joined: 15 Apr 2009, 15:40

Re: Najgluplja Stvar Za Bubnjeve

Post by FoKuZ » 31 May 2009, 17:48

Hahah :D Ovaj Zlo kralj! :D

Inace, mislim da se slazem sa Drobcem mada i ne mogu da kazem da Nemanja nije u pravu :D Ali brate, ako on oce da svira 6 bas bubnja, nek svira covek ako ume, ako ti ne umes brate onda sviraj sa onoliko koliko umes. Ja sviram sa jednim jer samo znam sa jednim, tj nisam pokusavao sa vise. Ako je ovaj Bazzio ili kako se zove dobar, skolovan ili sta ti ja znam bubnjar onda super i ako zna da svira sa 6 bas bubnja onda extra. Neki cuju razliku, neki ne, sta to njega briga? Ali i Nemanja je u pravu, sve sto moze da se odsvira sa 6 bas bubnja moze i sa 2. :D

Rasprava je krajnje glupa, al' aj kad vec tece da se ubacim :D

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Najgluplja Stvar Za Bubnjeve

Post by Bluesko » 01 Jun 2009, 00:31

`ocu i ja da se svadjam,dosadno mi je :XD:
Mada,lepo je cuti da je novi muzicki trend stimovati i bas bubnjeve tako da budu razlicite visine.... :lol: Pozeli covek da baci gitaru i pocne da krlja Malmstina sa papom :XD:

nenadnenad
Posts: 2285
Joined: 20 Aug 2008, 00:17

Re: Najgluplja Stvar Za Bubnjeve

Post by nenadnenad » 01 Jun 2009, 17:43

Pa , za ljude odavde je cesto jako tesko skupiti pare za normalan set bubnjeva od 600-700eu kamoli za nesto sa 6 bass bubnjeva itd. pa kontam da im tu nastaju neke negativne emocije posle toga prelaze na neki automatski bes prema ljudima koji su istripovali da rade nesto drugacije, sto je bezze.

" STA CE MU TO? PA NIJE PUBLIKA DOSLA DA SLUSA 6 BASS BUBNJEVA!!! NECE NIKO PRIMETITI RAZLIKU!!!" ili " OKEJ, AL ONDA MORA SVE ODJEDNOM U SVAKOJ PESMI DA SVIRA" ..gluposti.
Po ovoj logici se moze bilo ko prozvati za bilo sta jer je u jednom trenutku bar jedan deo koji cini njihovo sviranje bilo kontraverzno i podlozeno tako nekim prozivkama i kritikama besmislenim.

Prava anologija bi bila: da li gitaristi sviraju svih 10 pedala odjednom ili sve tri gitare odjednom? :mrgreen:
Ako je covek istripovao da oce takav i takav zvuk da napravi , pa onda u pm, blago njemu sto moze to da ostvari.

p.s. ja bi bas voleo da imam ovako nenormalnog bubnjara, samo ne znam dal bi bilo puno klubova koji bi nas ugostili

User avatar
Bluesko
Posts: 938
Joined: 09 Oct 2008, 19:03

Re: Najgluplja Stvar Za Bubnjeve

Post by Bluesko » 01 Jun 2009, 21:28

Da,bas se raja interesuje da se cuje razlika u visinama tonova bas bubnjeva,moze se reci da je i te kako neophodna.. :lol:

FoKuZ
Posts: 22
Joined: 15 Apr 2009, 15:40

Re: Najgluplja Stvar Za Bubnjeve

Post by FoKuZ » 01 Jun 2009, 22:43

Hahaha :D Slazem se sa Nenadom ovde :) Blago njemu ako ume, samo ko ce da ga ugosti sa tim kavezom od bubnjeva? :D To je najveci problem :D

User avatar
Drumkiller
Posts: 296
Joined: 09 Sep 2008, 10:22
Location: Zrenjanin

Re: Najgluplja Stvar Za Bubnjeve

Post by Drumkiller » 02 Jun 2009, 07:42

pa uglawnom takvi bubnjari su veliki muzicari....i ne swiraju po lokalima od 20 kwadrata...:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest