Preporuka =)

Moderator: zolideathmetal

Post Reply
User avatar
raskee_drummer
Posts: 100
Joined: 13 Jan 2008, 00:44

Preporuka =)

Post by raskee_drummer » 19 Jun 2008, 17:40

Evo ovako..poshto mi je derrick rekao da vezhbam rudimente..
Navezhbao sam osnove..tj. single i double stroke roll..i sada mi bash to dobro ide..
I vezhbao sam paradidle..ili kako se vec pishe

Ima li neko neki tab da mi preporuchi shta da vezhbam za odvajanje ruku i nogu..neke fazone ili tako neshto..
Dosta sam napredovao shto se tiche odvajanja ruku i nogu..naravno nisam ih skroz odvojio, da mogu s njima da radim shta god mi padne na pamet, jer za ovako kratko vreme je to po malo ne moguce. Sad ljudi, dajte mi savete, tabove, neeeeshto.. :D

Hvala unapred!;)

zipe
Posts: 83
Joined: 18 Apr 2008, 17:14

Re: Preporuka =)

Post by zipe » 19 Jun 2008, 18:05

probaj da sviras paradidlle nogama ili desna , leva , leva (tu pa pa, tu pa pa, tu pa pa...) a preko toga rukama singlove (tu pa tu pa tu pa...)
naravno treba ce ti vremena dok to ne uskladis ali kreni sporo a posle kada steknes i brzinu preko toga probaj rukama i doublove, paradidlle ili cetvorotaktni najobicniji ritam (cinela dobos) (tu tu pa tu tu tu pa tu) ili samo tu pa tu pa. posle toga probaj sve to dok nogama sviras paradidlle. ovo su forice tomas langa, ako si u prilici pogledaj njegov video. mozes i da vezbas sviranje kao levoruk (sve sto si desnom sviras levom...)

FreeMan
Posts: 46
Joined: 28 May 2008, 00:40
Location: Panchevo, Boulevard Of Broken Dreams :)

Re: Preporuka =)

Post by FreeMan » 22 Jun 2008, 12:10

Ja ne znam koliko ce ovo da ti pomogne al evo: Samo sviraj xD

Sto vise sviras to ces vise da uvezbas... i prvo sviraj nesto pa kad to uvezbas radi nesto novo...

Kao npr sto je ovaj ZIPE rekao :D

Al kako oces :D

User avatar
raskee_drummer
Posts: 100
Joined: 13 Jan 2008, 00:44

Re: Preporuka =)

Post by raskee_drummer » 22 Jun 2008, 20:09

FreeMan wrote:Ja ne znam koliko ce ovo da ti pomogne al evo: Samo sviraj xD

Sto vise sviras to ces vise da uvezbas... i prvo sviraj nesto pa kad to uvezbas radi nesto novo...

Kao npr sto je ovaj ZIPE rekao :D

Al kako oces :D
hehehe...tnx bro :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest