Pomoc oko voice procesora

Post Reply
User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Pomoc oko voice procesora

Post by djomla » 01 Dec 2011, 10:16

Kupujem voice procesor kao sto naslov kaze, pa imam dileme oko modela jer nisam imao tu cast da testiram sve.
(kupio bih zeni - radi se uglavnom o akusticnim svirkama)

1. Tc helicon voice live 1 - dooobra masina, ali imao 3 komada i svi su bili sa greskom na kraju vraceno, jer iskreno za te pare nije mi se cekalo 3-4 meseca da ga u svabiji oprave.
2. Tc helicon voice live 2 - skup, dobar. Previse opcija na sebi ipak sam za neku jednostavniju varijantu.
3. Tc helicon voice live touch - super varijantica bas ono sto mi treba, kaci se na stalak, i savrseno odgovara jer uglavnom su na barskim stolicama pa spustanje i prekidanje bi bilo malo zeznuto. Jedini minus ovde po meni je to sto ima premalo 'mesta' da sacuvas preset neki, samo 25. I skup je poprilicno 550 € (i nemam iskustva sa njim)
4. VoiceTone Harmony-G XT - kazu da je dobar, ne znam :) Ono sto nudi je stvarno dosta .. dobri reviewovi, jeftin ( 280€ ) za razliku od voice live touch.

Ovo kacenje na stalak je idealno ali cena ubija :) Ima li neko iskustva sa pomenutim ili slicnim modelima pa da stavi svoj komentar :*

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest