Line 6 TonePort™ UX2 :: iskustva

Moderator: dejankuki

bato87
Posts: 20
Joined: 27 Sep 2009, 15:17

Re: Line 6 TonePort™ UX2 :: iskustva

Post by bato87 » 01 Dec 2009, 13:11

Imam par pitanja pa se nadam da će te mi pomoći.Hteo sam da kupim TonePort GX,ali u prodavnici u Novom Sadu imaju UX1.Video sam na sajtu line 6 da se na GX mogu isto priključiti mikrofon i slušalice,pa me zanima koja je razlika između ta dva modela.Zvao sam drugu prodavnicu tamo nemaju TonePort,treba da dobiju za nekih 20 dana,ali imaju Pocket Pod i rekli su mi da to isto može da mi posluži umesto pojacala.Koja je cena GX-a,UX1 je bio oko 10700,sad ne znam da li da čekam da dobiju GX ili da kupim UX1 mada mi je to nešto skupo.

yodey
Posts: 8
Joined: 29 Apr 2009, 01:54

Re: Line 6 TonePort™ UX2 :: iskustva

Post by yodey » 09 Dec 2009, 01:59

bato87 wrote:Imam par pitanja pa se nadam da će te mi pomoći.Hteo sam da kupim TonePort GX,ali u prodavnici u Novom Sadu imaju UX1.Video sam na sajtu line 6 da se na GX mogu isto priključiti mikrofon i slušalice,pa me zanima koja je razlika između ta dva modela.Zvao sam drugu prodavnicu tamo nemaju TonePort,treba da dobiju za nekih 20 dana,ali imaju Pocket Pod i rekli su mi da to isto može da mi posluži umesto pojacala.Koja je cena GX-a,UX1 je bio oko 10700,sad ne znam da li da čekam da dobiju GX ili da kupim UX1 mada mi je to nešto skupo.
Toneport UX1 ima mikrofonski xlr ulaz, koji GX nema. Mislim da je sve ostalo isto. Softver im je identican, tako da imaju isti zvuk. Sudeci po sajtu line6, toneport se vise ne proizvodi, sada su aktuelni pod studio gx, ux itd. sto je, pretpostavljam, ista stvar u novom pakovanju samo za vise novca ( stari toneport ux1 je jeftiniji od novog pod studio gx).

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest