M-Audio MobilePre USB

Moderator: dejankuki

Post Reply
User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

M-Audio MobilePre USB

Post by Critical » 15 Jul 2007, 17:03

Evo ovako,odlucio sam da ne kupujem DI box,zato sto se nadam da se mi ovo odraditi posao ,a i nije lose spravica ,nije ni skupa :lol:
Jedno pitanje za one koji se razumeju u ovo :
Ovo sljaka kao preAmp tako da mi DI box jeli ne treba jel tako?
Mogu da roknem MT 2 u ovo pa iz njega u komp ,bez ikakvih problema ?
(jebiga ispadose dva pitanja) :lol:

Image

Image

Ovaj mi je lepsi (haha) ali ne znam da li sam lud ili sta ,ali razlicit je od ovog prvog ,medjutim oznaka je ista ?????

Ova prva slika je M-Audio MobilePre USB u jednoj prodavnici u Becu i cena je 144e.
Ova druga slika (mnogo lepo prikazano :lol: ) je M-Audio MobilePre USB ,preuzeta sa M-audio sajta i kosta 179 (valjda dolara) :lol:

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Post by Rocket Roll » 15 Jul 2007, 17:30

Da i da, samo što je to baš matora kartica koja ima dosta šuma i snima samo CD rezoluciju (16 bita), a za takvu je to, možda, mnogo para.

Ne bih se odlučivao, da sam ti, tako brzo, dok ne "overim" i konkurenciju. ->E-MU 0404 USB<- je 199 evra, a ->Native Instruments Audio Kontrol 1<- je 249 evra - skuplje, ali dobijaš više toga.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Apsolutno najbolja kupovina za mene - tj. ono što bih kupovao da za sebe kupujem USB audio interfejs - je novi ->Edirol UA-4FX<-. Tu je onboard (dakle, bez zamaranja kompjutera) ono što je u Rolandovom GT-8 gitarskom procesoru, i to je... ono... WowW! Plus je nov k'o bebina guza, tek ispod čekića. One fiiiine rockin' machine.

A sad ide najbolja stvar, i razlog zašto ti zavidim k'o psu na činjenici da živiš "tamo gde je lepo": za tebe, preko ->Edirol European Web Store<-, dotična kartica košta samo 189,00 evra. You lucky bastard.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 15 Jul 2007, 17:55

HAahahhahahahhahhahha,izvini ali ovo moram da ti nabijem na nos ,hahahha
Ova stvracica sto je tek izasla ispod cekica ovde u mestu gde JA zivim (haha) kosta 148e ,tako da cu se definitivno odluciti za to,nije skupo a kako ti kazes mnogo je dobro (cim bi ti izabrao za sebe ).


Ali opet imam neka pitanja :

Znaci to je potpuno isto sranje kao ovo gore ? samo je bolje jel? :lol:

Znas kako je mene nerviralo pre ,a i sada , kada neko ima nesto a nema pojma da ga koristi ,tacnije jedan lik kod mene je imao Ibanez jem ,a nije imao pojma sa svirkom ,nema ni sada ,mrzeo sam ga celog zivota ,hahahha.Tako da ako hoces i pri lovi si mogu da ti kupim ovo kada budem isao da kupim meni (ako se odlucim bas za ovo ) pa da me ne mrzis do kraja zivota ,hahahhaha.

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Post by Rocket Roll » 15 Jul 2007, 18:15

Brate, za taj Edirol gore bih ti rado ponudio bubreg, ali para nemam pa da me je*eš. Svejedno - samo ti nemoj da radiš ništa zbog čega bi mogli da te deportuju iz Austrije (npr, nemoj baš da ukradeš ovu karticu i tako to), a setiću se tvoje vrlo ljubazne ponude kada bude para. Znaš kako, znači mi i da si mi ponudio, "ponuđen k'o počašćen"...

Samo ga ti, blago meni, pazari, uživaćeš naveliko, bacićeš recenziju kada ga malo istestiraš, a u Beču ćeš prelaziti ulicu samo na zeleno, nećeš kupovati cigare pred ulazom u U-Bahn od Kineza, i sve će biti dobro!

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 15 Jul 2007, 19:53

Kupicu ga koliko sutra (ako dobijem socijalu), pa mozete da ocekujete recenziju uskoro. :lol:

Cigare sam resio na jedan malo dostojniji nacin,hahah,ne mozes da verujes sta sve mozes da nadjes kod nasih ljudi ovde (Tomahavk ,nije problem ,kao u Americkim filmovima) :lol:
Prelazim na crveno ,jebiga Evropa je cudo ,svi smo kao jedna mala kolonija koja slusa i izvrsava sve zadatke :lol:

Ej jos jedno pitanje,Ja iz ove kartice imam izlaz za Zvucnike ,znaci mogu da ih prikacim (pasivne) i da sljaka preko nje ? :lol:

User avatar
Rocket Roll
Posts: 7274
Joined: 09 Jul 2006, 00:47
Location: Beograd
Contact:

Post by Rocket Roll » 16 Jul 2007, 01:49

Pasivne ne, aktivne da. Mislim, kartica ne šalje omsku snagu. Za početak mogu i obični kompjuterski ili neki stub, a vremenom štedi za pojačalo + neke male pasivne monitore ili male aktivne monitore.

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Post by Critical » 20 Jul 2007, 20:21

Edirol UA-4FX
Image
USB Audio Interface mit bis zu 24-bit/96kHz Auflösung
14 Effekttypen, einfach zu editieren, Onboard, inklusive COSM Tube Mic-Preamp Simulator
XLR Mikrofoneingang mit Phantomspeisung & Hi-Z Gitarreneingang
Stromversorgung über USB, kein Netzteil nötig
MIDI I/O mit FPT (Fast Processing Technology) für zuverlässige und schnelle Midiperformance
WDM, ASIO 2.0 sowie Mac OS X Core Audio Unterstützung
Cakewalk SONAR LE und Edirol Virtual Sound Canvas Plug-In im Lieferumfang enthalten (PC)
Dolby Digital oder DTS 5.1 Surround kompatibel über S/PDIF Augang (Windows XP)

____________________________________________________________
Danas rezervisan ,sutra idem da ga preuzmem iz prodavnice ,konacna cena 155e.

P.S. I 'm Happy! :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest