Kako...?

Moderator: dejankuki

Post Reply
User avatar
karton
Posts: 752
Joined: 09 Dec 2008, 23:45
Location: Novi Sad

Kako...?

Post by karton » 14 Feb 2013, 14:18

Ovako:
Imam Riltek kartu integrušu i externu Fast Track Pro.
Na integrušu, tj. na laptop ide 2.0 sistem, a u FTP idu slušalice.
Ako hoću da radim mjuzu (snimanje, mixanje,....) moram da koristim externu, a ako hoću na netu nešto da gledam, slušam YT...onda Riltek, mada sve obavlja FTP, ali je problem što externa nije povezana sa 2.0 sistemom, tako da zvuk dobijam isključivo u sluške.
Problem je sledeći: svaki put moram da diseblujem jednu od ove dve, da bi druga radila, inače opasno baguje.
Da li postoji mogućnost da rade obe istovremeno bez problema?
E da, imam problem npr. i kad samo radi FTP - npr: otvorim DAW i radim projekat i sve je cool, međutim, ako u međuvremenu odem na net, upalim YT, kad se ponovo vratim u DAW(koji nije gašen, samo ''spušten'' prozor), kaže mi da ne prepoznaje M Audio drajvere), tek kad ugasim net, onda se osveži pa radi opet. to mi opasno ide na živac, a predpostavljam da je rešivo.
Thanx in andvance...!

User avatar
karton
Posts: 752
Joined: 09 Dec 2008, 23:45
Location: Novi Sad

Re: Kako...?

Post by karton » 15 Feb 2013, 23:30

E da - još nešto:
Kako da, pošto sam trenutno na Notebook-u sa 10 inča monitorom, podesim rezoluciju slike, da mi kad otvorim neki malo veći plugin u DAW-u ne ''izlazi'' van formata ekrana(pa moram non stop da skrolujem levo-desno-gore-dole), nego da bude ono ''fit on screen''?
Kad na Desktopu, desnim klikom odem na Screen Resolution, nudi mi na onom skroleru samo: High 1024x600(recomended) i Low 800x600...
wtf :?:
ima nešto da se skine s' neta ili šta već..?

User avatar
karton
Posts: 752
Joined: 09 Dec 2008, 23:45
Location: Novi Sad

Re: Kako...?

Post by karton » 16 Feb 2013, 00:07

Stvaka 2 rešena.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest