DAW software rant

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: DAW software rant

Post by dejankuki » 23 Apr 2013, 22:35

oduvek sam sve te programe zamisljao i razmisljao sam o njima kao o analognim spravama... kad god zapnem negde... porazmislim kako bih to resio na pravoj mikseti... kablovima.. efektima... i vrlo cesto sam nalazio resenja i bez gledanja u F1 ;)

rekoh da kazemnesto.. nikome ne skodi.. a kad ne skodi, znaci da koristi.. :ziveli:

User avatar
Mrav
Posts: 612
Joined: 01 Jul 2008, 22:10
Location: Beograd
Contact:

Re: DAW software rant

Post by Mrav » 25 Apr 2013, 15:28

dejankuki wrote:oduvek sam sve te programe zamisljao i razmisljao sam o njima kao o analognim spravama... kad god zapnem negde... porazmislim kako bih to resio na pravoj mikseti... kablovima.. efektima... i vrlo cesto sam nalazio resenja i bez gledanja u F1 ;)

rekoh da kazemnesto.. nikome ne skodi.. a kad ne skodi, znaci da koristi.. :ziveli:
Evo da te kvotnem, o istom ovom sam i ja razmišljao, iako imam "programerski mozak" :ziveli: :1: :1: :1:

User avatar
bancika
Posts: 4782
Joined: 14 Jun 2011, 16:41
Location: Nis

Re: DAW software rant

Post by bancika » 25 Apr 2013, 15:41

mozes da razmisljas na analogni nacin ako si video ili koristio te sprave u zivotu :)

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: DAW software rant

Post by dejankuki » 25 Apr 2013, 21:54

bancika wrote:mozes da razmisljas na analogni nacin ako si video ili koristio te sprave u zivotu :)

vidis.. i ti si u pravu...


...MADA...

moze to i ako si samo gledao i proucavao, bez da si radio na spravama... ali sto jes, jes, ako "ih" nisi ni video... ne biva toj..

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest