MAGIX Music Maker

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
Ever Dream
Posts: 59
Joined: 02 Jan 2010, 16:46
Location: Sleeping Sun

MAGIX Music Maker

Post by Ever Dream » 02 Jan 2010, 16:58

Prvo,sretna nova godina i tako to... :mrgreen:

Drugo,primjetio sam da niko nije spomenuo rad u ovom programu a ja sam ga prije određenog vremena nabavio i oduševio se. Postoje razni paterni za komponovanje bubnjeva,bas linije,drombulja ako treba i svega ostalog.
Program nije besplatan ali postoje opcije kako da to postane :twisted: ako nekog zanima nek se javi da mu pošaljem link kako.
Pored raznih potprograma koje sam naveo uz program dolazi i gomila sampleova od gitare do usne harmonike a sve to razvrstano po žanrovima.Program ima i opciju snimanja pa možete nešto svoje snimit i ubaciti sa ostalom muzikom,zatim opciju masteringa i raznih drugih ekvilajzera.Podržava većinu formata a svoje kreacije možete odmah exportovati u mp3. MIDI datoteke možete otvoriti i izmjeniti...

Sve u svemu,ako neko proba (ili je probao)nek napiše nešto čisto da vidim vaše mišljenje... :cao:

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: MAGIX Music Maker

Post by MetalFunk » 02 Jan 2010, 17:17

mene je malo zajebavao program kada sam hteo da celu kompoziciju iz gp-a importujem u mmm. nije nesto htelo. a raditi na programu je tako lako i zabavano, znaci, extra osmisljeno :)

Ever Dream
Posts: 59
Joined: 02 Jan 2010, 16:46
Location: Sleeping Sun

Re: MAGIX Music Maker

Post by Ever Dream » 02 Jan 2010, 17:45

Moguće da je imao neki bug ili sl. Meni se npr. jednom desilo da se program zamrzao al nakon minut pustilo ga je opet.
A da je lako raditi u njemu,lako je :metal:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: MAGIX Music Maker

Post by dejankuki » 02 Jan 2010, 19:36

Ja sam malo radio u MMMu, i mogu da kazem da je program maltene isti kao i masa drugih, kad je rec o audio engineu.. bez neke velike filozofije, snimis, smiksas i ne trzas se mnogo..

Ali... mene su odusevili njegovi VSTovi.. tj pluginovi koji na veoma lak i jednostavan nacin naprave bubanj, bas i neku, neku melodiju... koja mi je dusu dalo za reklame, najave i slicne kratke forme koje se stave u loop i ponavljaju beskrajno..
za tu namenu, ima cistu 10ku.. jedino sto sve vuce na techno...

Ever Dream
Posts: 59
Joined: 02 Jan 2010, 16:46
Location: Sleeping Sun

Re: MAGIX Music Maker

Post by Ever Dream » 02 Jan 2010, 20:49

Mene za sad služi odlično,evo imam neki bend sa drugovima ali nemamo bubnjara pa bubanj odrađujem upravo preko jednog od VST.Sve u svemu,snimiti i obraditi snimljeno je više nego lako a to nam najviše i treba.
Uz to,možeš ostalo isključiti i ostaviti samo 1 kanal da se reprodukuje što mi i uradimo kad vježbamo (ostavimo bubanj,jel :lol: )

unique93
Posts: 2
Joined: 11 Jan 2010, 00:08

Re: MAGIX Music Maker

Post by unique93 » 11 Jan 2010, 00:24

ja imam problem sa ovim programom...u njemu se matrice lose cuju(suste i prigusene su), a glas se cuje cisto...jel zna neko kako da resim problem :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest