Kontakt 4 - pomoc

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
Bach
Posts: 85
Joined: 10 Feb 2010, 20:43

Kontakt 4 - pomoc

Post by Bach » 21 Sep 2010, 08:23

Imam neki pre bas vst koji trebam da provucem kroz kontakt ali svaki put kad ga ocitam on nesto kenja... nece da ocitava semplove tog basa... jel neko ima iskustva sa ovim programom, neka pomoc?

McLoy
Posts: 14
Joined: 27 Feb 2011, 14:27

Re: Kontakt 4 - pomoc

Post by McLoy » 28 Feb 2011, 12:44

Bach wrote:Imam neki pre bas vst koji trebam da provucem kroz kontakt ali svaki put kad ga ocitam on nesto kenja... nece da ocitava semplove tog basa... jel neko ima iskustva sa ovim programom, neka pomoc?
Idi na Native Instruments sajt i skini update za KONTAKT 4, dobices besplatno ako se dobro secam 20 instrumenata od kojih su 3 basa, standard, funk bass i treceg se ne secam, onaj standard je fenomenalan i nece ti trebati nista vise.

Boogie Woogie
Posts: 1327
Joined: 01 Jan 2008, 22:33

Re: Kontakt 4 - pomoc

Post by Boogie Woogie » 04 Apr 2011, 18:47

ja sam skinuo taj novi Kontakt 4 i hteo sam da u njega ubacim ovo

i skinem neke Project.Sam.Symphobia.DVD1.SAMPLES, ali su svi rarovani u "nkx" formatu..

Zna li neko kako ovo da se poveže, šta tu još trreba i - što je najvažnije - ima li NI neki host program koji bi sve ovo najbolje vozio i gde bi nešto moglo i da se snimi, izveze kao mp3 isl..?

Boogie Woogie
Posts: 1327
Joined: 01 Jan 2008, 22:33

Re: Kontakt 4 - pomoc

Post by Boogie Woogie » 08 Apr 2011, 23:28

u čemu je fazon da kad kliknem mišem na klavijaturu u Kontakut 4 zvuk bude snažniji i "brži", dok je kada pritisnem dirku na midi-klavijaturi zvuk sporiji i tiši?

kako se to rešava?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest