EZ-AD-BDF

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: EZ-AD-BDF

Post by dejankuki » 10 Feb 2009, 12:02

OK mislim, ok je. treba mu ipak vremena da on poubacuje semplove, nadam se da ne cekas kao ja da se samo EZ dize 5-7 minuta, jos ako ima plus neki VSTi a zaboravio sam da ga freezuje. ihaaa cekam i celih 15+ minuta...

CEnim da je sve u redu kod tebe.. no za svaki slucaj, nadji verziju 1.1.6... you know the procedure.. balkan, russia, other poor countries & afrika distributors..

User avatar
Шмајсер
Хинт-Лорд
Posts: 1055
Joined: 17 Feb 2008, 22:03
Location: Мош пит

Re: EZ-AD-BDF

Post by Шмајсер » 10 Feb 2009, 14:10

имам АД, БФД2, ДКФХ, и био бих захвалан ако би ми неко послао линк на ком могу да купим неке китове за бфд2...
и само једно питањце, за дкфх је неопходан ЕЗ?

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: EZ-AD-BDF

Post by dejankuki » 10 Feb 2009, 14:15

Шмајсер wrote:имам АД, БФД2, ДКФХ, и био бих захвалан ако би ми неко послао линк на ком могу да купим неке китове за бфд2...

Prvo deo.. .. odgovor, znas da se na ovom forumu piracy ne tolerise..., a drugi deo... BFD2 koliko ja znam, dolazi bez kitova.. njih dobijas SAMO ukoliko kupis oridjinale DVD... a ovako "ozracen", neces naci kitove za njega... jedino da ubacujes svoje semplove, tj. one semplove koje nadjes na net-u..


Шмајсер wrote:за дкфх је неопходан ЕЗ?
DA!... ako je to EZX pack za EZ drummer...

User avatar
Шмајсер
Хинт-Лорд
Posts: 1055
Joined: 17 Feb 2008, 22:03
Location: Мош пит

Re: EZ-AD-BDF

Post by Шмајсер » 10 Feb 2009, 15:38

dejankuki wrote:
Шмајсер wrote:имам АД, БФД2, ДКФХ, и био бих захвалан ако би ми неко послао линк на ком могу да купим неке китове за бфд2...

Prvo deo.. .. odgovor, znas da se na ovom forumu piracy ne tolerise..., a drugi deo... BFD2 koliko ja znam, dolazi bez kitova.. njih dobijas SAMO ukoliko kupis oridjinale DVD... a ovako "ozracen", neces naci kitove za njega... jedino da ubacujes svoje semplove, tj. one semplove koje nadjes na net-u..


Шмајсер wrote:за дкфх је неопходан ЕЗ?
DA!... ako je to EZX pack za EZ drummer...
знам да се не толерише хтео сам да ставим да ми пошаље линк преко поруке...
хвала

User avatar
Paprika
Posts: 217
Joined: 06 Oct 2008, 00:35
Location: 3rd rock from the sun

Re: EZ-AD-BDF

Post by Paprika » 11 Feb 2009, 00:10

E, da... Nisi ga pomenuo, a donekle je srodan...
Artist Drums
Image
Ja uglavnom njega 'vozim'...
Dobar je.

User avatar
Paprika
Posts: 217
Joined: 06 Oct 2008, 00:35
Location: 3rd rock from the sun

Re: EZ-AD-BDF

Post by Paprika » 11 Feb 2009, 00:29

In order to guarantee no loss of quality the above procedure requires non trivial computation
Potvrdjeno. Spustio sam na 44.1, otvorio projekat, a EZ je sruchio 267mega i prosvirao odmah. Ladno resampling traje brda... :]

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: EZ-AD-BDF

Post by dejankuki » 11 Feb 2009, 00:56

Paprika wrote:E, da... Nisi ga pomenuo, a donekle je srodan...
Artist Drums

Ja uglavnom njega 'vozim'...
Dobar je.


Eeee, supeeeeerrrr. ajde kad ga koristis, onda blago nama, ispricaj nam malo o tom pluginuuuuu..


Ne, stvarno.. trenutno sam u sred dva projekta i nemam ni mesta, ni volje da ga sam instaliram i procackam..

User avatar
Paprika
Posts: 217
Joined: 06 Oct 2008, 00:35
Location: 3rd rock from the sun

Re: EZ-AD-BDF

Post by Paprika » 11 Feb 2009, 08:15

dejankuki wrote:Eeee, supeeeeerrrr. ajde kad ga koristis, onda blago nama, ispricaj nam malo o tom pluginuuuuu..
1. Uz svo duzzno postovanje, mislim da je to 'kreveljenje' suvisno.
2. http://muzicki-forum.com/forum/viewtopi ... 745#p54745

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: EZ-AD-BDF

Post by dejankuki » 11 Feb 2009, 08:51

1. Ok, necu vise! jbga.. pogresi covek :)

2. :bow: respect!

McLoy
Posts: 14
Joined: 27 Feb 2011, 14:27

Re: EZ-AD-BDF

Post by McLoy » 28 Feb 2011, 12:34

Za EZ obavezno skinite novi Metalheads i update Superior Drummer2(zbog boljih podesavanja) , ja s' njim radim punk i metal stvari. http://www.toontrack.com/products.asp?item=84

User avatar
Nihilant
Posts: 28
Joined: 02 Oct 2010, 13:47

Re: EZ-AD-BDF

Post by Nihilant » 28 Feb 2011, 19:40

Isprobavajuci tu i tamo razne programe i pluginove, na kraju sam se zadrzhao na AD i pola godine sam sasvim zadovoljan. Buduci da pesme radim u GuitarPro-u, exportovanje midi bubnja sa uradjene stvari je laganica, a fino sredjivanje midi bubnja u GP-u izvlachi ono najbolje iz (h)AD-a. Bubanj mozhe da zvuchi sasvim 'realno', narochito kada se AD trake dodatno prochachkaju u programu koji ga chita (ja koristim Sonar 8). Sve u svemu, iako sam zadovoljan, najvazhniji deo posla je rad na midi bubnju - ako se tu koncentrisano i detaljno obavi posao, AD zvuchi fenomenalno.

Inache, odlichan uvodni post na temi :)

ocelot
Posts: 138
Joined: 22 Jan 2010, 21:07
Location: Zaječar

Re: EZ-AD-BDF

Post by ocelot » 03 Mar 2011, 00:20

EZ i superior su po meni dobri.. superior je fleksibilniji i možda zbog toga i zgodniji jer na njemu mogu da se kombinuju delovi bubnjeva (npr. dodavanje nekog elemenata claustrophobic kita na običan) takođe može da se "uključi/isključi" onoliko elemenata koliko je potrebno

Makaka Makaki
Posts: 15
Joined: 27 Nov 2011, 17:56

Re:

Post by Makaka Makaki » 27 Nov 2011, 18:41

dejankuki wrote:P'da... jedino je to zeznuto... svi ti gigabajti su u stvari .wav fajlovi raaaznih elemenata i razlicitih kitova... E, a kitovi su sve sami bubnjevi sa imenom

Sonor
Gretch
DW
Premier
Ludwig
Tama
Perl
Sabian
Paiste
Zildijan


i ostali....

sam program je 20-tak megabajta......
ali nece bez elemenata.... :)

A EZ i AD su fenomenalni... ja radim sa AD... cak imam mape kojima sviram paterne iz jednog u drugi... ima tema o tome...
Znam da je tema malo starija,al' moram da pitam.Jel od svih tih proizvodjaca ima i Hammerax?

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: EZ-AD-BDF

Post by metalstringer » 26 Jul 2017, 21:46

Superior Drummer2, The Metal Foundry probavam ovih dana. Nekako mozda naj preset po meni je Legacy ( Andy Sneap), a ima dobar preset sto sam naso na yt gde covek od mjetal foundrija izvuko skoro pa ziv bubanj, cu okacim link ako nadjem. Pre mjetal foundrija mi se svidjao metalheads... Onako, sta znam, moz se cacka i izvuce nesto da zvuci tu i tamo.Kako se vama cini?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest