Plug in za novi vek...

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

User avatar
Bojjan96
Posts: 252
Joined: 16 Dec 2011, 18:51

Re: Plug in za novi vek...

Post by Bojjan96 » 16 Sep 2012, 22:24

Siguran sam da jedan npr.Bob Dylan ne bi uspeo u današnje vreme.

User avatar
MetalFunk
Posts: 2764
Joined: 18 Dec 2008, 20:17

Re: Plug in za novi vek...

Post by MetalFunk » 16 Sep 2012, 22:49

Dushan S wrote:Ma spot Bob Dylan-a:
http://www.youtube.com/watch?v=FKfrjk6suAQ
hahaha ladno :lol: ovako izdaleka me istripovalo da je doktor hu :D

Image

User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Plug in za novi vek...

Post by guv'nor » 16 Sep 2012, 23:15

Boogie Woogie wrote:jeste, samo su se armije klinaca upravo upinjale da nauče finger-tehniku sviranja kod sultana
Tako je, sa druge strane imaš isto takve, pa i mnogo opasnije, gitaroše koji nikada nisu imali ni jednu Pesmu, pa su zauvek ostali samo slatka tajna najvećih gikova...

Boogie Woogie
Posts: 1327
Joined: 01 Jan 2008, 22:33

Re: Plug in za novi vek...

Post by Boogie Woogie » 16 Sep 2012, 23:21

guv'nor wrote:
Boogie Woogie wrote:jeste, samo su se armije klinaca upravo upinjale da nauče finger-tehniku sviranja kod sultana
Tako je, sa druge strane imaš isto takve, pa i mnogo opasnije, gitaroše koji nikada nisu imali ni jednu Pesmu, pa su zauvek ostali samo slatka tajna najvećih gikova...
imena, imena kolega

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Plug in za novi vek...

Post by dejankuki » 17 Sep 2012, 00:33

Halo pipl.. ovo sam postavio vise iz zezanja tipa daj da se smejemo.. koliko je glupa uopste ideja i kako to lik profi objasnjava... mogao sam video turiti i u smesne slike... al rekoh opet daj malo da "uozbiljim" plug in... kad ono stvarno uozbiljavanje i filozofske rasprave.

Ljudi ovaj i ovakvi pluginovi nikada nece biti napravljeni... jer solo deonica, riff.. aranzman to je ispoljavanje pojedinca (kao sto neki lepo primetise) a semplovi gitara i fraze u loopovima postoje vec ~15-20 godina... ovo je samo sprdnja kako se danas 96% muzike zavrsava ItB i raznim pomocnim spravama i "spravama"...

alo, hey ljuds.. aj se smejemo.. jebmu tjunatz

User avatar
Dersu Uzala
Posts: 4949
Joined: 27 May 2009, 10:32

Re: Plug in za novi vek...

Post by Dersu Uzala » 17 Sep 2012, 00:57

Cuje nece, pa vec ima kojekakvih iskoraka na tu stranu, radi se. Zasad trivijalno, ali bice bolje. Do pre 20 godina je DJ bio baja koji pusta ploce na radiju. Prakticno mehanicki posao, umesto da imas onaj automatski gramofon koji pusta 10 ploca odjednnom recimo, imas DJ-a koji menja (ili menjas sam).

Danas je DJ covek umetnik b'e, ima svoj repertoar, 'pravi pesme' (tako sto sklapa tucet ili vise pesama u jednu koristeci upravo slicne kerefeke kao sto je ova idejno).

User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Plug in za novi vek...

Post by guv'nor » 17 Sep 2012, 05:19

Boogie Woogie wrote:
guv'nor wrote:
Boogie Woogie wrote:jeste, samo su se armije klinaca upravo upinjale da nauče finger-tehniku sviranja kod sultana
Tako je, sa druge strane imaš isto takve, pa i mnogo opasnije, gitaroše koji nikada nisu imali ni jednu Pesmu, pa su zauvek ostali samo slatka tajna najvećih gikova...
imena, imena kolega
Večeras tj izjutra, nisam baš najbistriji, tako da oprostite :mrgreen: , ali prvo što mi pada na pamet su npr Blackmore i Page sa jedne strane i Frank Marino i Uli Roth sa druge... Koga su klinci više skidali i zbog čega?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest