Riffstation-Loop,Isolate the Guitar...

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
bato87
Posts: 20
Joined: 27 Sep 2009, 15:17

Riffstation-Loop,Isolate the Guitar...

Post by bato87 » 11 Oct 2012, 12:45

Da li je neko čuo za ovaj program http://www.youtube.com/watch?v=gX0HxLDPYcU.Meni je najbolje što se lako može napraviti loop,pa kad vežbam uzmem backing track neke pesme selektujem određeni deo i vrtim koliko hoću.Da li koristite ovakve ili slične programe?

Tomo
Posts: 40
Joined: 18 Apr 2012, 23:25

Re: Riffstation-Loop,Isolate the Guitar...

Post by Tomo » 31 May 2013, 22:31

Ja sam ga osvojio kao nagradu na gitaristickom natjecanju, drugi video ovdje: viewtopic.php?f=26&t=22099
Nisam shvatio kad kazes da ti se svidja loop i to... jel ga ti imas pa pitas jel jos netko cuo za njega ili ti se to jednostavno cini odlicno pa ti trebaju dodatne informacije? Ako je ovo drugo onda te moram razocarati. Ovisno o muzici kakvu slusas, jako je tesko odnosno nemoguce izolirati solo gitaru bez da se ozbiljno osteti ostatak spektra. To ti uglavnom pali kod starijeg rocka gdje je produkcija "slabija". Kod malo modernijeg rocka, metala i sl, solo gitara ti prekriva skoro citav onaj njihov prozorcic tako da ili ce se u pozadini jos cuti ili ces unakazit citavu pjesmu. Zato oni na yt stavljaju primjere izoliranja Hendrixa itd. gdje to uspjeva gotovo savrseno. Ako hoces izolirat (koliko je moguce) solo pa ga usporit i tako naucit, to radi odlicno za to je dovoljno dobar kod svake produkcije, mozes spustat ili dizat tuning da ne moras prestimavat gitaru i tako...
Sve u svemu odlicna je to stvarcica, ali nije svemoguca. Mozes skinuti besplatan 30-o dnevni trial version pa vidi jel ti pase.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest