kako da resim problem?

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
Fantom
Posts: 6
Joined: 19 Sep 2012, 23:33

kako da resim problem?

Post by Fantom » 18 Oct 2012, 18:32

Zdravo drugari. Ja sam ovde nov pa bih zamolio ko moze da mi pomogne da resim neki problem. Imam nekoliko pitanja:
1. Kako da prebacim na flesku midi koji sam uradio kuci posto imam naprimer 10 snimljenih traka i kako to mogu da prebacim na winamp?
2. Kada trebam da prebacim sa midi u audio formatu jel treba da se neki parametri doteraju i podese i koji? kako treba parametri da se podese kod: bubnja, gitare, bas gitare, pre nego sto se prebaci sa midija u audio? Bio bih Vam puno zahvalan drugari ako bih neko mogao da mi pomogne i objasni postupak da resim ova dva problema koja me muce? Unapred zahvalan. :ziveli: :cao:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: kako da resim problem?

Post by dejankuki » 22 Oct 2012, 21:37

Ne moras da citiras svoj post..

evo ja ti bumpujem temu, pa neko ce se vec javiti...

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: kako da resim problem?

Post by Tiki the Boyler » 27 Oct 2012, 17:05

Jako duga priča. Tvoje pitanje je uopšteno i iz njega se može zaključiti da ne barataš osnovnim terminima (poput MIDI i audio). Nemoj me pogrešno shvatiti, ali... na Forumima takva pitanja obično ne nađu odgovor, jer bi sada neko trebao da sjedne i napiše ti ovde jednu omanju knjigu.
Sjedi, čitaj, uči... kada tvoja pitanja postanu konkretnija sigurno će se naći neko da ti da konkretne odgovore.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest