Prikljucivanje gitare sa Amplitube 3 Windows XP problem

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
Mediuss
Posts: 5
Joined: 11 May 2011, 19:14

Prikljucivanje gitare sa Amplitube 3 Windows XP problem

Post by Mediuss » 21 Mar 2013, 00:07

U nedostatku pojacala koje je riknulo pre neki dan,odlucih da prvi put ustekam gitaru u komp.Pogledao sam na netu sta mi treba,i Amplitube mi se ucinio kao odgovorajuci.Skinuo sam i ASIO4ALL drajvere,pridrzavajuci se saveta sa neta. I sada,ustekam gitaru u line in ulaz,i u Amplitubu dobijam samo sustanje,ne zvuk gitare.Posle mi je drug rekao da ja i bez programa treba da dobijam gitaru na " klin ",sto nije slucaj sa mnom,pa sa zakljucio da nije problem u programu ( barem ne jos ). Rkanje oko master volume je bilo neplodno( koristim WIndows XP )tako da bih bio zahvalan ako bi mi neko ukazao pomoc. Hvala unapred. :)

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Prikljucivanje gitare sa Amplitube 3 Windows XP problem

Post by muki17 » 21 Mar 2013, 00:09

Pogledaj u mixeru da cekiras ulaz za mic,i obavezno u podesavanjima pogledaj da li uopste dobijas signal od gitare.

Mediuss
Posts: 5
Joined: 11 May 2011, 19:14

Re: Prikljucivanje gitare sa Amplitube 3 Windows XP problem

Post by Mediuss » 21 Mar 2013, 11:26

Cekiran je. Kako da proverim da li komp uopste dobija signal od gitare? I u cemu je problem ako ne dobija? Dzeku?

User avatar
muki17
Urednik
Posts: 1472
Joined: 16 Apr 2007, 17:59
Location: Bg

Re: Prikljucivanje gitare sa Amplitube 3 Windows XP problem

Post by muki17 » 21 Mar 2013, 20:46

Koristi search ,ima dosta tema sa slicnim ili cak indenticnim problemom..Ako bodes gitaru u mic,pogledaj u podesavanjima da li uopste prima signal od gitare,isto kao sa mikrofonom.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest