Lijep pozdrav za sve korisnike!

Moderators: dejankuki, toza, Reverse

Post Reply
User avatar
Vanguard
Posts: 2
Joined: 19 May 2007, 19:56

Lijep pozdrav za sve korisnike!

Post by Vanguard » 19 May 2007, 20:06

Nešto sam svrljao oko interneta , i slucajno Vas nadjem preko nekog Site-a. Mogu Vam reci da mi je poprilicno drago da sam naisao na ovakvu vrstu foruma (sto je za veliku pohvalu). 1. Ja sam drzao ovaka forum i ugasili su ga radi prica oko Warezz-a i postovanja rapidshare linkova, tj. linkova za download istih. To "ne pokusavajte" da stavljate na site, jer se brzo provali. A inace ako Vam treba bilo koji software sto se tice muzike , ja ga imam 100%. Posljite Private Message, pa cemo se dogovoriti da uploaujem negdje i onda da skinete. Inace bavim se muzikom od malih nogu i sada radim u produkciji, u jednom studiju. Inace za snimanje koristim Cubase Sx3, sve vrste VST-*ova koji mogu zamijeniti bilo koji instrument (aludiram na VST-ove tipa "steinberg Grand: koji dodje na 4-5 DVDova, a ne na VST ove koji se mogu downloadovati sa nekih 90MB), uglavnom zvukovi su mrak. Imam Ableton Live 6, Cubase SX3, citav paket Native Instruments sve sto se ima, Steinberg imam sve. I tako, uglavnom ... sve najbolje ! :D

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 19 May 2007, 20:41

dobro doso:)

za wareze, ima fazon, ako postujes link ali ne 'clickabilan', vec ga stavis pod 'code' onda te ne izvaljuju.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 19 May 2007, 21:17

Khm...JA te izvaljujem.

I dobrodoslica novom clanu :)

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 19 May 2007, 21:43

brate...naravno da me ti izvaljujes, ti i treba da me izvaljujes, osim ako nisi neki lik iz sony-a ili tako nesto...nebitno, ja imam odakle da skidam, tj KUPUJEM, izvinite, u svakom slucaju.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 19 May 2007, 21:58

Ovo sam rekao vise onako usput , da ne dobijate ideje jer ce poruke biti obrisane. Imali smo vec jednog koji je bio velikodusan i podelio sa nama tonu linkova ka programima. I to vise puta iako je bio upozoren. Sada ga vise nema ... cudno....

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Post by Doolio » 19 May 2007, 22:19

ja ne bi ni kacio, niti bi skidao ko sto rekoh, samo sam dao ideju...
mislio sam da je zabranjeno zbog straha od odmazde:), a ne iz principa, ako je iz principa onda svaka cast i nije trebalo da predlazem...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest