Prodigy "Many,many people"

Moderators: dejankuki, Tiki the Boyler

Post Reply
vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Prodigy "Many,many people"

Post by vasko » 25 May 2008, 22:46

ja se nadam da smo se razumeli oko koje je pesme rec,to je sve od naslova sto pise kod mene o mp3,na google nisam uspeo da je nadjem....
uglavnom...ja sam osrednji ljubitelj elektronike,ali ova pesma IZUVA IZ OPANCI

ono sto me fascinira kod ove pesme je sto nema niceg,ni melodije ni instrumenata,SAMO ZVUCI i to kakvi

ako bi neko mogao malo da objasni kako je ovo otprilike radjeno,zeleo bih i ja da probam nesto na ovu foru

evo sad slusam ,na 2:57,cujem otprilike reverse hat,rekao bih da ima vise kickova,tempo je cirka 140,a bas liniju uopste ne mogu da provalim....uglavnom ...u cemu je snaga ove stvari?

ili da cimam Liama Howellta da mi okaci .flp

zipe
Posts: 83
Joined: 18 Apr 2008, 17:14

Re: Prodigy "Many,many people"

Post by zipe » 29 Dec 2008, 12:40

druze, informacije radi, tu pesmu nisu radili prodigy vec lunatic calm. znam da je izasao album prodigy-a pod nazivom "the castbreeder" ali to je neka fus varijanta, prevara.
pesme na tom albumu su od lunatic calm-a i junky XL-a samo sa izmisljenim nazivima. procackaj po internetu pa ces naci potvrdu ovoga.

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Prodigy "Many,many people"

Post by vasko » 29 Dec 2008, 16:25

fala zipe! daj preporuci jos malo muzike na ovu foru....big beat i tako to,ako znas!

zipe
Posts: 83
Joined: 18 Apr 2008, 17:14

Re: Prodigy "Many,many people"

Post by zipe » 29 Dec 2008, 23:30

ej nema na cemu!

ako nisi , onda obavezno preslusaj album decksandrumsandrockandroll od Propellerheadsa, onda prva dva albuma Chemical brothersa : Exit planet dust i Dig your own hole (i druge njihove ranije stvari koje mozes naci na netu), tu ti je i Crystal method i mozda ti se svidi nesto od Fatboy slima mada je to malo komercijalnija varijanta ali moze da se ubode koja dobra stvar... mozda Cylob... to ti je to otprilike, ako ti treba jos neka informacija, slobodno pitaj.

uzivaj!

vasko
Posts: 1045
Joined: 12 Feb 2008, 13:21
Location: Nis

Re: Prodigy "Many,many people"

Post by vasko » 30 Dec 2008, 08:36

propellerheads ne volim,ovo ostalo imam....jos taj cylob ostaje

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest