Radijski studio

Moderators: dejankuki, Tiki the Boyler

Post Reply
energyman
Posts: 8
Joined: 09 Apr 2009, 10:13

Radijski studio

Post by energyman » 19 Nov 2010, 09:21

pozdrav dečki,

imam Behringer xenyx 1002, M-audio Nova, i neka dva dinamička vorfdel pro 2.0...
Dugo sam tu konfiguraciju koristio na svom piratskom radiju (pssst, nemojte nikome reći hehe :D ) ali pokazala se potreba za promjenama, malo smo se modernizirali, došo novi odašiljač , napravio sam tel. hibrid, novi monitori (samo čekam za njih pojačalo sa ebay a ) i ponestalo mi ulaza na mikseru, to nije problem, još se dvoumim između jednog allen heath i behringera sa 12 ulaza, ali ono što mene zeza....
ovaj maudio nova mikrofon obično koristim ja pošto imam one man music show pa mi je super za to, a one vorfdele dajem gostima. Htio bi izbaciti vorfdele i uzeti još jedan kondenzatorski mic za sebe a maudio bi dao za goste. Mislio sam recimo behringer c-1 ili c-3 (uopče pojima nemam koja je razlika) ili još jednu Novu uzeti , ciljao sam i na rode broadcastera ali nemam baš toliko para, a i shvatio sam da kvalitet tog mica neće doći do izražaja pošto odašiljem sa 30 w i nije to kao profi stanice. Rađe sam mislio da uzmem nešto jeftinije iz reda behringera ili M-audio...cijenovni rang bi bio nekih 50-60 $ (pošto kupujem preko ebay-a )...stvarno neznam šta da radim ..pomozite :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest