STOLOVI za home studio

Moderators: dejankuki, Tiki the Boyler

Post Reply
User avatar
vlada77
Posts: 121
Joined: 06 Jun 2011, 22:33
Location: Beograd

STOLOVI za home studio

Post by vlada77 » 07 Aug 2011, 19:56

Uskoro bi trebalo da renoviram sobu, koja je u stvari i neki mali audio home studio, ima tu dosta opreme koja mora da stane na sto, i mikseta i klavijatura i monitori i razni efekti i ostale stvari sto idu uz to...interesuje me da li je neko od vas uradio neki tipski sto za slicnu namenu ili svi imamo neke obicne kupovne kompjuterske stolove. zeleo bih da iskoristim cosak i da napravim sto koji bi bio u obliku cirilicnog slova G...ima li neko nesto slicno, mozda neke slike od stolova ili neku ideju za pravljenje istih, ili neko ko ima nesto pametno da predlozi svima nama...bas bi mi puno znacilo, hvala svima unapred! :music-smiley1:
p.s. ako sam omasio temu ili mesto gde da postavim temu, molim admina da ja preusmeri gde treba, hvala... :ziveli:

LGT[SB]
Posts: 10
Joined: 15 Feb 2014, 00:07

Re: STOLOVI za home studio

Post by LGT[SB] » 14 Mar 2014, 15:06

Code: Select all

http://www.youtube.com/watch?v=GvOrPruDaf0

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: STOLOVI za home studio

Post by Tiki the Boyler » 17 Mar 2014, 13:08

Ideja o postavljanju stola u ugao sobe kada je studio u pitanju nije baš najbolja. Ako si u mogućnost pozicioniraj sto naspram ravnog zida.

Danas firme za izradu namještaja bukvalno mogu da naprave sve što ti padne na pamet. Znači, kreni od svojih potreba tj. opreme koju taj sto treba da nosi. Rasporedi je kako tebi najviše odgovara, a da je pritom ispoštovana osnovna ergonomija i nacrtaj to.

U Google / Images ukucaj "studio furniture" i prikupljaj inspiraciju. :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest