Hosiden DH-77-S SLUSALICE

Moderators: dejankuki, Tiki the Boyler

Post Reply
newmarko
Posts: 8
Joined: 14 Mar 2012, 19:10
Location: Majdanpek

Hosiden DH-77-S SLUSALICE

Post by newmarko » 27 Mar 2012, 15:57

KUPIO SAM JAPANSKI MODEL HOSIDEN SLUSALICA DH-77-S KOJE RADE NA 8 OHMA.ONE SU MODEL IZ 79-80 GOD. JAKO OCUVANE.STO SE TICE ZVUKA I KVALITETA, JA SAM PREZADOVOLJAN S OBZIROM DA VINTAGE SLUSALICE MOGU DA BUDU "MACKA U DZAKU". MEDJUTIM OVAJ PAR SLUSALIC SU VISE NEGO DOBRE. IMAJU VEOMA JAK SIGNAL KADA SE UKLJUCE U UREDJAJ TIPA (POJACALO,IPOD,KOMPJUTER, ZVUCNA KARTICA (EKSTERNA).DUBOKI BASS ZVUKOVI SU NEVEROVATNO BALANSIRANI I NE PREGLASENI STO JE DOBRO KOD ZVUKA ,JER UME DA SMETA AKO JESU PRENAGLASENI, SMETA OSTALIM FREKVENCIJAMA. SREDNJI TONOVI SU NEVEROVATNO BISTRI I JASNI I NE SMETAJU VISOKOM TONOVIMA DA DODJU DO IZRAZAJA. GENIJALNO JE TO STO SU JAPANCI JOS TADA MISLILI I KONSTRUSALI OVAJ MODEL HOSIDEN SLUSALICA ,TAKO DA KADA PUSTITE RAZNORAZNU MUZICKU PRODUKCIJU RECIMO(TECHNO,JAZZ, ROCK...) CUJETE SNIMAK TAKO KAKO JE I SNIMLJENO U POST PRODUKCIJI NEMAJU SMINKERSKI ZVUK DANASNJIH DIGITaLNIH KONVENCIONALNIH SLLUSALICA KOJE KOSTAJU RECIMO 100 ILI VISE EVRA. ( : .... MOJA PREPORUKA JE TA DA AKO "NALETITE NA OVAKO NEKI MODEL OD 8 OHMA ILI MANJE KUPUJTE POSTO POTOM. HIFI MANIJACI SE NECE RAZOCARATI, NAPROTIV BICE PROSTO ODUSEVLJENI ....

User avatar
Tiki the Boyler
Urednik
Posts: 1239
Joined: 17 Nov 2007, 00:47
Location: Banja Luka

Re: Hosiden DH-77-S SLUSALICE

Post by Tiki the Boyler » 28 Mar 2012, 13:25

Ne smijem puno pričati o zvuku jer ih nisam slušao, ali čisto sumnjam da bih izdržao mnogo sa slušalicama takvog oblika na glavi.

I jedna molba. Nemoj da pišeš sa uključenim CAPS LOCKom.

btw. Sa kojim si modelima slušalica pravio komparaciju?

newmarko
Posts: 8
Joined: 14 Mar 2012, 19:10
Location: Majdanpek

Re: Hosiden DH-77-S SLUSALICE

Post by newmarko » 02 May 2012, 22:37

Tiki the Boyler wrote:Ne smijem puno pričati o zvuku jer ih nisam slušao, ali čisto sumnjam da bih izdržao mnogo sa slušalicama takvog oblika na glavi.

I jedna molba. Nemoj da pišeš sa uključenim CAPS LOCKom.

btw. Sa kojim si modelima slušalica pravio komparaciju?
uporedjivao sam ih sa mb quart 35,sennheiser hd201, hd555,raznim sony modelima itd... sve te slusalice su imale svoj odredjeni kvalitet,samo su hosiden bile za nijansu iznad u kvalitetu jer su cini mi se ima razlike to sto su na 8 ohma.zajebano cist i istancan zvuk.,i da, jeste mana sto imaju takav oblik cetvrtast. smetaju usima posle pola sata slusanja. napisacu ja i recenziju o rucno premotanim drajverima na vintage philips slusalicama.to je patent cuvenog Dragica Dragicevica iz bg-a.izbacicu slike i specifikacije.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest