hmmm... previse neaktivnih clanova

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

hmmm... previse neaktivnih clanova

Post by Solomon » 05 Oct 2008, 23:51

Od oko 1600 clanova oko 820 ima 0 ili 1 post ... (bilo mi je dosadno pa sam brojao :) )
Zasto ne napravite nesto npr da posle mjesec dana od poslednje posjete forumu, posaljete mail doticnom clanu i pitate da li zeli da produzi "clanstvo" na forumu ...
mislim velika vecina njih je samo jednom dva put pogledala na forum i zaboravila ... Mislim dzabe vam bazu zakrcavaju ... :)

User avatar
Derrick
MF veteran
Posts: 1118
Joined: 05 Mar 2007, 18:18
Location: Beograd

Re: hmmm... previse neaktivnih clanova

Post by Derrick » 06 Oct 2008, 00:49

...i zauzimaju user name-ove. :wink:

Možda bi trebalo uvesti neki takav "fazon". Ako je predugo (recimo više od 60 dana) apsolutno neaktivan - dakle, da se nije ni ulogovao, da se članstvo na forumu poništava. 8)

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: hmmm... previse neaktivnih clanova

Post by Funkomat » 06 Oct 2008, 01:33

Derrick wrote:...i zauzimaju user name-ove. :wink:

Možda bi trebalo uvesti neki takav "fazon". Ako je predugo (recimo više od 60 dana) apsolutno neaktivan - dakle, da se nije ni ulogovao, da se članstvo na forumu poništava. 8)

Ma ne bre.
Evo Foxa nije bilo koliko...

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: hmmm... previse neaktivnih clanova

Post by KnightOfDoom » 06 Oct 2008, 02:01

Nema brisanja, sticajem okolnosti znam da je Tenebra u Rusiji... Django u USA... Zasto bi im se brisao nalog kada ce se ljudi vratiti pre ili kasnije.
I Fox je dobar primer, covek je imao dosta posla i nije imao net nekoliko meseci.
Clanovi koji se registruju i ne aktiviraju nalog se brisu nakon mesec dana, ostali su tu dok bude foruma.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: hmmm... previse neaktivnih clanova

Post by dejankuki » 06 Oct 2008, 08:37

Ehhh, vecitatema u nekim kolektivima, posebno ako su to skupovi od kojih se ne zaradjuje... i to je tako od pamtiveka...

Naime, primetio sam to odavno, malo se i raspitivao i na kraju sam skont'o...Ovo vazi i za NVOe i za forume i za drustva i kada idete sa razredom u prirodu. ili piknik... ili na kampovanje... ma bilo gde u bilo kakvoj grupi i sa svim intelektualnim nivoima..
Nasvim mestima i poslovima gde ucestvuje preko 5 ljudi aktivni su DO 10%
povremeno aktivni najvise jos 25-30%
a svi ostali su tu pretezno NEaktivni...

i mozes da se dubis na trepavicama teeesko da ce se taj odnos promeniti...


Tako da nije nikakav problem sto je ovoliko clanova... vazno je da ima aktivnih...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest