Podforum za nase bendove

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Podforum za nase bendove

Post by Duane » 11 Jan 2010, 02:26

Doolio wrote:sve je to fino, ali sta cemo mi putujuci trubaduri?:)
ja imam nekoliko pesama od kojih je par saradnja sa razlicitim likovima, tako da je jedna kritikal, dulio, dekikuki, druga dulio, kod, roket, treca kritikal, roket, kod, dulio, lupam sad...
pa onda sekcija "putujuci trubaduri" resava stvar :mrgreen:

User avatar
guv'nor
Posts: 3646
Joined: 08 May 2008, 01:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by guv'nor » 11 Jan 2010, 02:54

Duane wrote:pa onda sekcija "putujuci trubaduri" resava stvar :mrgreen:
Image
http://www.travelingwilburys.com/
:mrgreen:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by ssmc » 11 Jan 2010, 05:08

Doolio wrote:sve je to fino, ali sta cemo mi putujuci trubaduri?:)
ja imam nekoliko pesama od kojih je par saradnja sa razlicitim likovima, tako da je jedna kritikal, dulio, dekikuki, druga dulio, kod, roket, treca kritikal, roket, kod, dulio, lupam sad...
Mislim da ovako nešto spada pod kategoriju Vaši radovi,ili ako si solo onda otvoriš fazon svoju stranicu i samo dolepljuješ feat.
Mada mislim da je bolje da ide pod Vaši radovi

User avatar
Wook
Posts: 403
Joined: 28 Aug 2008, 16:40
Location: Beograd

Re: Podforum za nase bendove

Post by Wook » 11 Jan 2010, 08:11

A jel' moze moderator da edituje postove? Ako moze, onda se lepo moderatoru posalje poruka sa potrebnim izmenama za prvi post, kopi/pejst, i kraj price..

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by sirac-šunka » 11 Jan 2010, 09:46

Ljudi, a da neko samo otvori temu u podforumu "Vaši radovi" koja bi se zvala "Predstavite myspace stranicu vašeg benda/projekta". I lepo se tu izređaju samo linkovi, tema bude zaključana i istaknuta, a ako neko hoće da razmenjuje komentare i da traži kritike, uvek može da otvori posebnu temu kako je to i bilo do sad.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Podforum za nase bendove

Post by Duane » 11 Jan 2010, 09:51

sirac-šunka wrote:Ljudi, a da neko samo otvori temu u podforumu "Vaši radovi" koja bi se zvala "Predstavite myspace stranicu vašeg benda/projekta". I lepo se tu izređaju samo linkovi, tema bude zaključana i istaknuta, a ako neko hoće da razmenjuje komentare i da traži kritike, uvek može da otvori posebnu temu kako je to i bilo do sad.
to sam ja i kazo, al da bude stiki i samo moderator moze da dodaje bjendove, da ne bi pravili zbrku.. naravno ko oce da se stavi, javi moderatoru

User avatar
Stalker
Strelok
Posts: 2071
Joined: 26 May 2009, 21:52
Location: Novi Beograd

Re: Podforum za nase bendove

Post by Stalker » 14 Jan 2010, 14:56

a ček, šta fali ovoj ideji da bend napravi svoju sopstvenu stranu na forumu, to zvuči kao uberkul ideja. jes da nisam bio član kad je to bilo moguće, al deluje mi kao najjednostavnije rešenje.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest