Podforum za nase bendove

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

DzOnI123
Posts: 210
Joined: 24 Apr 2009, 12:53
Location: Zemun

Re: Podforum za nase bendove

Post by DzOnI123 » 10 Jan 2010, 23:45

KnightOfDoom wrote: Sto dalje znaci da Pera moze da napise Miki kako mu je polnim organom penetrirao mamu , onda Mika da pukne i da mu se napenetrira cele familije. Pera edituje svoj post u nesto fino, nevino i kulturno, prijavi Miku i ovaj najebe :)
:rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

Boogie Woogie
Posts: 1327
Joined: 01 Jan 2008, 22:33

Re: Podforum za nase bendove

Post by Boogie Woogie » 10 Jan 2010, 23:48

dobar groove cciro..nije loša matrica za neki kao film, gde neko kao trči i dešava se neka kao drama..
dinamično, obećavajuće.
Do 4-tog minuta sam očekivao da se nešto desi..neki solo, ovo ono..a onda se kao menja oktava, pa onda opet isto..Kapiram da je to samo zvučni test, pa je svakako zanimljvo što je sa diktafona.

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Podforum za nase bendove

Post by Duane » 10 Jan 2010, 23:49

steta sto nemere to, bilo bi kevl

pomalo je glupo zabraniti drugima da pisu po vasoj temi, jer ipak je ovo forum, a to mu je primarna svrha... tako da jedino disciplina ostaje... ili mozda temica na kojoj su linkovi bjednova sakupljeni u jedan post koji uredjuje neko ko moze da menja taj post kadgod neko hoce da doda i svoj bend? tu bi sasvim fino moglo da se komentarise, dobije se link ka npr myspace na kom su pesme tog bjenda, taman bi moglo da se komentarise do mile volje, ne bi trebalo o5 trista tema, ne bi trebao nov podforum, nego samo ta jedna tema i eto nek bude Sticky, da ne pobegne :)

a oglasi za svirke i tako to, vesti i stajaznam, nek svaki bend otvori temu, uglavnom su te vesti i oglasi potrebni kad su svezi, a kad su svezi lako se nadju...

User avatar
nebojsak
Posts: 2836
Joined: 14 Mar 2009, 02:26
Location: Bgd

Re: Podforum za nase bendove

Post by nebojsak » 10 Jan 2010, 23:50

Najave certova savim opušteno mogu da ostanu tamo gde jesu.

User avatar
cccira
MF veteran
Posts: 2955
Joined: 30 Jul 2007, 17:20

Re: Podforum za nase bendove

Post by cccira » 10 Jan 2010, 23:58

A da svaki bend/autor dobije svoj podpodforum? Pa jedna tema sticky, jedna za najave nastupa, jedna za komentarisanje albuma/pesme yadayada?

User avatar
sinisake
The original one
Posts: 5732
Joined: 04 Jun 2008, 02:10

Re: Podforum za nase bendove

Post by sinisake » 10 Jan 2010, 23:59

To sam i ja misliJo.

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by sirac-šunka » 11 Jan 2010, 00:55

Svaki bend da dobije svoj forum i odgovarajući url. Znači, moj bi mogao biti: www.muzicki-forum.com/plan9soundsystem :D Da obezbedim na vreme!

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by ssmc » 11 Jan 2010, 01:17

A šta ako bend stalno menja naziv? :!:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Podforum za nase bendove

Post by Duane » 11 Jan 2010, 01:18

ssmc wrote:A šta ako bend stalno menja naziv? :!:
koji ce im tema onda, ako ime nemogu da smisle, tesko da mogu valjanu pesmu? :mrgreen:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by ssmc » 11 Jan 2010, 01:23

Ma mislim možda imaju valjane pesme pod jednim imenom a onda im se eto ne sviđa ime i hoće da promene ime benda...

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Podforum za nase bendove

Post by Duane » 11 Jan 2010, 01:25

ssmc wrote:Ma mislim možda imaju valjane pesme pod jednim imenom a onda im se eto ne sviđa ime i hoće da promene ime benda...
neozbiljno savo, neozbiljno :mrgreen:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by ssmc » 11 Jan 2010, 01:28

Duane wrote:neozbiljno savo, neozbiljno :mrgreen:
Što?Pa ni nemam bend :mrgreen:

User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: Podforum za nase bendove

Post by sirac-šunka » 11 Jan 2010, 02:00

Ovaj... evo jedan off za laku noć... :)
Ideja o bendu koji svakog dana menja naziv je po meni odlična i originalna ideja o kojoj sam i sam jedno vreme ozbiljno razmišljao. Naravno, ako se u nazivu iskoristi i neka ista reč ili motiv, a opet u celini da bude novi naziv benda, nova priča, nova ideja... Čak i neka nova pesma koja se vezuje za neko novo ime, ili bolje da kažem novu verziju imena... Ali sve ovo uz pretpostavku da se radi o session bendu velikog muzičkog znanja i prilagodljivosti... :wink: :zzz:

User avatar
Duane
Fenderaš
Posts: 7040
Joined: 20 May 2008, 18:42
Location: way down in the desert

Re: Podforum za nase bendove

Post by Duane » 11 Jan 2010, 02:02

sirac-šunka wrote:Ovaj... evo jedan off za laku noć... :)
Ideja o bendu koji svakog dana menja naziv je po meni odlična i originalna ideja o kojoj sam i sam jedno vreme ozbiljno razmišljao. Naravno, ako se u nazivu iskoristi i neka ista reč ili motiv, a opet u celini da bude novi naziv benda, nova priča, nova ideja... Čak i neka nova pesma koja se vezuje za neko novo ime, ili bolje da kažem novu verziju imena... Ali sve ovo uz pretpostavku da se radi o session bendu velikog muzičkog znanja i prilagodljivosti... :wink: :zzz:
npr Monday

pa onda Tuesday... i tako dalje :)

User avatar
Doolio
Macho man-celavi batica
Posts: 3211
Joined: 09 Jun 2006, 02:27
Location: NBGD

Re: Podforum za nase bendove

Post by Doolio » 11 Jan 2010, 02:14

sve je to fino, ali sta cemo mi putujuci trubaduri?:)
ja imam nekoliko pesama od kojih je par saradnja sa razlicitim likovima, tako da je jedna kritikal, dulio, dekikuki, druga dulio, kod, roket, treca kritikal, roket, kod, dulio, lupam sad...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest