Podforum " Sve i svasta"

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Locked
User avatar
Makinov
Posts: 138
Joined: 08 Jan 2009, 17:30

Podforum " Sve i svasta"

Post by Makinov » 15 Feb 2010, 19:28

Deo foruma razno, tacnije "Sve i svasta" imaju najvise postova na forumu. 37670 postova ode u vetar, totalno beskorisni, i primenljivi na svaki drugi forum. Cisto da apelujem kod administratora, i posetioca foruma, da to nekako promene. Nisam nesto aktivan na forumu, al' ova stvar bas onako bode oci. Inace veoma cenim ovaj forum i svatno ima korisnih stvari i profesionalnih konverzacije. Ili mozda da se pravi neka selekcija kod postovanja u taj deo foruma. Toliko.

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Podforum " Sve i svasta"

Post by Solomon » 15 Feb 2010, 19:54

pa ako ti se ne svidja a ti nemoj gledati Sve i svasta :mrgreen:
:ziveli:

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Re: Podforum " Sve i svasta"

Post by kumkat » 15 Feb 2010, 20:09

"Sve i svasta" je i zamisljen da bude forum za sve i svasta sto nema veze sa muzikom. Prosto to je jedan deo foruma gde clanovi mogu da diskutuju o bilo cemu drugo a da ne moraju to da rade na nekom drugom mestu. Slazem se da ima puno nebuloznih tema... ali mi ne mozemo nikoga da teramo da pise po forumu samo strucne stvari, ljudi vole i da se malo opuste. Cak i da odlucimo da brisemo odredjene teme to bi svakako trebalo definisati pravilnikom...

Pozdrav

User avatar
Makinov
Posts: 138
Joined: 08 Jan 2009, 17:30

Re: Podforum " Sve i svasta"

Post by Makinov » 15 Feb 2010, 20:18

kumkat wrote:"Sve i svasta" je i zamisljen da bude forum za sve i svasta sto nema veze sa muzikom. Prosto to je jedan deo foruma gde clanovi mogu da diskutuju o bilo cemu drugo a da ne moraju to da rade na nekom drugom mestu. Slazem se da ima puno nebuloznih tema... ali mi ne mozemo nikoga da teramo da pise po forumu samo strucne stvari, ljudi vole i da se malo opuste. Cak i da odlucimo da brisemo odredjene teme to bi svakako trebalo definisati pravilnikom...

Pozdrav
Hvala na odgovoru.
Solomon wrote:pa ako ti se ne svidja a ti nemoj gledati Sve i svasta :mrgreen:
:ziveli:
Znao sam da ce se pojaviti neki biser da kaze nesto pametno.

Sto se mene tice. LOCK.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest