Novi izgled

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Novi izgled

Post by KnightOfDoom » 03 Feb 2015, 00:52

@Frostensen
Ja i dalje ne znam na sta konkretno mislis, izgleda kao da mislis na sve. Raspored "tabela" i ceo layout foruma je 99% isti kao ranije. Bilo bi uzasno veliko zajebavanje da se prepravlja a i sledeci update bi ili overwriteovao izmene ili cak ne bi bio moguc. Ne secam se sada da li si ti u nekoj temi kritikovao sto "drndamo nesto sto vec funkcionise" (ako nisi sorry) kao da nemamo pametnija posla pa se malo zezamo i igramo. Koliko sam ja shvatio ovo je bio poslednji voz da se predje na novu verziju zbog velikih izmena u samom forum softveru. Sada je sve zivo ajax...sto je ranije mozda samo bilo za neke dodatke. To moze kumkat da razjasni. A i, razumes valjda, da je bitno da se bude u toku sa aktuelnom verzijom makar iz sigurnosnih razloga.
E sad.. ako je do dugmica, ovi za novu temu, odgovor, bla bla... nisu vise slike kao sto su bili, vec cist css preko koga ide providni gif ili png za ikonice....ili samo tekst. Za proslu verziju sam proveo verovatno sate praveci svako dugme posebno...sada se to svodi na promenu boje u cssu. To malo slika sto ima jeste pravljeno, posto je original bio plav uglavnom. Mislim...vidi se na drugoj temi kako je. Nema pretrano mnogo mesta za kreativnost jedino da se gradient mozda malo utamni...okvir i senka.. ne znam ni ja... Kumkatu su ispale oci dok je nasao gde je koja boja. Mislim da jos ima traume :lol:

@fattwang
Palo mi je na pamet to za slovo F ali nisam nikako uspeo da ga uklavirim (kontas? uklavirim...genijalno :lol1: ) a da izgleda ubedljivo :(

User avatar
Uncle Moe
Posts: 684
Joined: 10 May 2008, 01:39
Location: Space Ranch
Contact:

Re: Novi izgled

Post by Uncle Moe » 03 Feb 2015, 01:17

Meni je dobar ovaj novi logo. A ostalo mi je isto k'o pre.

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Novi izgled

Post by clapton » 13 Feb 2015, 01:12

izgleda samo meni ne prikazuje thumbnail-e yt videa, cim se niko drugi ne zali? ima li lijeka?

User avatar
Tenji
Posts: 971
Joined: 08 Dec 2009, 19:12

Re: Novi izgled

Post by Tenji » 13 Feb 2015, 01:46

Izmedju ovih youtube oznaka stavljas samo deo linka posle "watch?v=", npr WxRNDGISZIM za ono sto si hteo da postavis u "Šta slušate... SADA?!? :-)" temu.
Spoiler:
I onda se sve vidi lepo.
:ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest