Brisanje post-ova?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
User avatar
Funkd
Posts: 633
Joined: 22 Jan 2011, 20:00
Location: Kraljevo / Beograd

Brisanje post-ova?

Post by Funkd » 07 Aug 2012, 18:17

Ok, neko od admina ili modova mi brise postove.
Kontam ja da ti obrisani postovi nisu imali nikakav kvalitetan sadrzaj u sebi - vecinom su bili idiotski (jedan karakter, jedan smajli or smth..) ali majku mu, zar ne moze da se skrene paznja za to preko pm-a?
Inace, svi znamo da postoji ekipa koja odgovara na vecinu tema ono, u fazonu "plus 'ean".. ne vidim da su ti postovi izbrisani.
Nisam ni iz fazona da treba da budu izbrisani, ali ocigledno je da se nekome tolerise takav nacin komunikacije, a nekome ne. Mene samo zanima, koji kriterijum treba ispostovati da ti neko "ne dira" postove? I zamolio bih tog lika koji je moje brisao, da kad vec nije mogao da mi se javi na pm, ovde napise u cemu je problem.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Brisanje post-ova?

Post by KnightOfDoom » 07 Aug 2012, 19:38

Brise ko do'vati. Ako mislis na ovo zadnje sto ti je obrisano to bi bilo iz one VOS teme i to sam ja obrisao.
U vrlo retkim slucajevima obavestavamo clanove o brisanju posta i pravdamo svoje akcije. To radimo samo ako je neko nov u pitanju, dajemo warn ili ban. Mada smo nekim ljudima prestali i warnove i banove da objasnjavamo. Postoji pravilnik foruma, ako nekome nije jasno zasto mu je obrisan post tamo ce naci razlog.
Ja znam da ja ne mogu da procitam svaki post na forumu, reagujem na ono sto vidim. Ako neko ima problem sa necim ima opciju da prijavi post. To cu sigurno videti i reagovati ako je potrebno.

Evo i bluesku je obrisan post u ovoj temi bez objasnjenja ali mu je jasno zasto je tako :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest