Muzicki forum + Firefox

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
Frostensen
Posts: 637
Joined: 29 Dec 2008, 21:15

Muzicki forum + Firefox

Post by Frostensen » 26 Feb 2014, 03:02

Iz nekog razloga od danas ne mogu iz firefoxa da pristupim forumu. Dobijam neki "Denied Access". A ako mi jos i otvori dobijem samo obicnu tekstualnu verziju.Huh...

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Muzicki forum + Firefox

Post by KnightOfDoom » 26 Feb 2014, 20:47

Hosting provajder mrda sajt sa servera na server. Verovatno je do toga i resice se "samo od sebe" uskoro. Ako ne... javice se vec kumkat sa strucnijim objasnjenjem. Ja pisem iz firefoxa... tako da nije do toga:)

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Re: Muzicki forum + Firefox

Post by kumkat » 26 Feb 2014, 21:02

A sad strucno objasnjenje :)
Forum je prebacen na novi server, samim tim mu se i IP adresa promenila ( sada je 144.76.194.85 ). Moguce da nisu svi internet provajderi jos uvek uradili UPDATE svojih DNS servera pa se zbog toga nekima javlja greska.
Pokusajte da pingujete muzcki-forum.com ako ne dobijate gore navedenu IP adresu problem vam je do DNS-a. Kao alternativu mozete staviti na racunaru da vam je DNS 8.8.8.8, to je googlev DNS i sa njim koliko vidim radi (oni su azurni :)

Mislim da problem nema veze sa vrstom browsera ...

Poz.

hipihill
Posts: 527
Joined: 20 Jan 2014, 12:24

Re: Muzicki forum + Firefox

Post by hipihill » 26 Feb 2014, 22:13

Samo obriši cookie za muzički forum i sve će biti kako treba. Ja čitam i pišem u istom browseru kao i ti i vidiš da radi!

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest