pitanja za admina

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
LGT[SB]
Posts: 10
Joined: 15 Feb 2014, 00:07

pitanja za admina

Post by LGT[SB] » 14 Mar 2014, 15:27

Prvo, hteo bi da kazem da imate jako neophodan i kvalitetan sajt. Skoro sam ga tek otkrio, i za sada, ispunjava moje potrebe.

Hteo bi da pitam,posto vidim da generalno dosta ljudi ovde ima koji su muzicki obrazovani, ali ima i onih koji nisu. Pa bi mozda bilo lepo da se objavi neka vrsta muzicke,sonicne,akusticne i sl. terminologije za pocetnike, da bi shvatali ljude kad krenu sa razlicitim terminima koje mozda klinci ne razumeju. Mozda neka posebna grupa / tema u kojoj ce ljudi da kazu koja rec ih buni i onda ljudi da odgovaraju a administrator da ukloni visak odgovora i ostavi najbolje objasnjen i sa samim tim, kao neki mini recnik. Mislim da bi to dosta pomoglo i meni, [posto sam samouk], ali i drugima poput mene.

Bio bi veoma zahvalan kad bi ste ovu ideju uzeli u obzir, ili pak ispravili me ukoliko tako nesto vec postoji.

Unapred zahvalan

LGT.

PS. Mislio sam to sam da uradim, da otvorim takvu temu, ali bojim se da moje lenjo poznavanje gramatike, bi bilo sramota za vas sajt. Drugo, ja terminologiju znam toliko koliko sam ucio fiziku, elektroniku, i eksperimentisao sa njima, te se bojim da nisam bas u stanju da budem kvalifikovan, te u tom slucaju sam odlucio da potrazim pomoc od boljih.

User avatar
toza
Urednik
Posts: 817
Joined: 09 Jul 2006, 20:35

Re: pitanja za admina

Post by toza » 16 Mar 2014, 18:42

Pozdrav i dobrodosao na forum!

Hvala na lepim recima. Nadamo se da ces jednog dana i ti kao i mnogi drugi dobrodosli clanovi, dati svoj doprinos nasoj maloj zajednici :cao:
Ovo sto si pitao vec na neki nacin postoji, baci pogled na ovaj podforum:
http://muzicki-forum.com/forum/viewforum.php?f=57

Nisi morao otvarati posebnu temu za ovo pitanje, mogao si slobodno u ovoj ispod da pises.
Pozdrav! :ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest