Potražnja muzičara

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
User avatar
cope_ns_89
Posts: 84
Joined: 17 Sep 2009, 12:33
Location: Novi Sad

Potražnja muzičara

Post by cope_ns_89 » 17 Sep 2014, 20:15

Zamolio bih moderatore da se izmeni rubrika o potražnji muzičara, tj da se uvede "forma" za oglase, gde bi OBAVEZNA polja bila
MESTO
INSTRUMENT
ŽANR
KONTAKT
i slično, kao i polje OPIS gde bi se moglo dopisati nešto duhovito...
Znam da Beograđani misle da su jedini grad u Srbiji u kojem ima muzičara, ali ima i u drugim gradovima (ne vređam, samo iznosim činjenice sa kojim mislim da će se većina složiti). Oglasi tipa "Traži se bubnjar za bend", stvarno nema smisla. Više me zbunjuje ovo "za bend" nego što nema nijedan info...

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Potražnja muzičara

Post by Overdrive » 17 Sep 2014, 21:19

kave sad veze imaju Beograđani sa tim što ti želiš da se promeni u oglasima..? :O.o:

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Potražnja muzičara

Post by Trooper » 17 Sep 2014, 21:37

Verovatno misli na to da ogroman broj ljudi ne napise o kom se gradu radi, pa da se po tome beograd podrazumeva

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Potražnja muzičara

Post by Overdrive » 17 Sep 2014, 21:41

a to..

pa šta znam, ja baš imam obrnut utisak. Taman pomislim neko je zainteresovan za svirku, kad ono ispadne da nije iz Bg

Baba Slim
MF veteran
Posts: 2861
Joined: 01 Sep 2006, 09:28
Location: Novi Sad / Vrbas

Re: Potražnja muzičara

Post by Baba Slim » 17 Sep 2014, 21:55

Podrzavam inicijativu - ako pri kacenju oglasa vezanih za opremu neke stvari moraju biti ispostovane (mislim na minimum zahtevanih informacija, pri cemu je to sto je zahtevano sasvim razumno i ocekivano da pise), ne vidim zasto bi za oglase vezane za potraznju muzicara bilo drugacije.

User avatar
cope_ns_89
Posts: 84
Joined: 17 Sep 2009, 12:33
Location: Novi Sad

Re: Potražnja muzičara

Post by cope_ns_89 » 17 Sep 2014, 23:02

To što Truper kaže. Ali naglašavam još jednom, nisam bezobrazan, ali u 99% slučajeva kad nije napisan grad, ispadne Beograd.
Isto i sa žanrom... (pri čemu ne ispadne Beograd :) )

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Potražnja muzičara

Post by komil » 18 Sep 2014, 18:29

:1:

I neki izbor za vrstu i svrhu da bude ponuđen. Da li je bend prevashodno: autorski, cover, tezga, bleja i druženje..

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Potražnja muzičara

Post by Funkomat » 19 Sep 2014, 08:20

realno ko ne napise sve od gore navedenog je prilicno glup.
trebalo bi da se podrazumeva

User avatar
Trooper
Urednik
Posts: 2340
Joined: 09 Oct 2007, 16:52
Location: Bg
Contact:

Re: Potražnja muzičara

Post by Trooper » 19 Sep 2014, 08:24

Haha, pa fank, pogledaj sekciju potraznje, ove gore kriterijume bi proslo mozda 5% oglasa

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Potražnja muzičara

Post by Funkomat » 19 Sep 2014, 13:37

:D

User avatar
Margos
Posts: 672
Joined: 28 Oct 2009, 22:57

Re: Potražnja muzičara

Post by Margos » 10 Feb 2015, 17:29

:1:
Bas sam sad hteo da otvorim ovakvu temu.Da se ubaci ta fora sa gradovima odmah ispod one liste instrumenata na pocetku.Ako hocu recimo da vidim sta se nudi u Novom Sadu,samo kliknem na Novi Sad :) Prosto :) :ziveli:

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Potražnja muzičara

Post by KnightOfDoom » 10 Feb 2015, 19:18

I onda kad kliknes na Novi Sad unutra ima gitara, bas, bubanj (...) pa u recimo gitara kad kliknes ima razliciti zanrovi, pa kad kliknes na funk fusion drone metal onda imas jel cover bend ili autorski. E tu sad pisu godista doticnih muzicara, pa kad klinkes na godiste unutra ima jel pocetnik ili smatra da je profi ... i tu napise.... telefon... posto je sve vec rekao kroz silno kliktanje.
I tako za svaki grad u Srbiji, posto imamo i ponekog stranca morace da prijave svoje gradove naknadno.

:lol:

Sad sam gledao malo po oglasima... ljudi uglavnom napisu grad i vrstu muzike...ako ne pise u naslovu onda pise unutra. Ako vam to oduzima toliko vremena onda ne znam... resicemo nekako. Ali valjda bi to sto neko ne ostavi najosnovnije informacije trebalo da vam bude pokazatelj koliko je doticna osoba ozbiljna.

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Potražnja muzičara

Post by Rockatansky » 10 Feb 2015, 22:30

Margos wrote::1:
Bas sam sad hteo da otvorim ovakvu temu.Da se ubaci ta fora sa gradovima odmah ispod one liste instrumenata na pocetku.Ako hocu recimo da vidim sta se nudi u Novom Sadu,samo kliknem na Novi Sad :) Prosto :) :ziveli:
Ma ne mora uopste to, dovoljna je najminimalnija (pleonazam) kultura da se na pocetku oglsa napise [NS] ili [Bg] i tako dalje...

User avatar
Margos
Posts: 672
Joined: 28 Oct 2009, 22:57

Re: Potražnja muzičara

Post by Margos » 11 Feb 2015, 00:12

KnightOfDoom wrote:I onda kad kliknes na Novi Sad unutra ima gitara, bas, bubanj (...) pa u recimo gitara kad kliknes ima razliciti zanrovi, pa kad kliknes na funk fusion drone metal onda imas jel cover bend ili autorski. E tu sad pisu godista doticnih muzicara, pa kad klinkes na godiste unutra ima jel pocetnik ili smatra da je profi ... i tu napise.... telefon... posto je sve vec rekao kroz silno kliktanje.
I tako za svaki grad u Srbiji, posto imamo i ponekog stranca morace da prijave svoje gradove naknadno.

:lol:

Sad sam gledao malo po oglasima... ljudi uglavnom napisu grad i vrstu muzike...ako ne pise u naslovu onda pise unutra. Ako vam to oduzima toliko vremena onda ne znam... resicemo nekako. Ali valjda bi to sto neko ne ostavi najosnovnije informacije trebalo da vam bude pokazatelj koliko je doticna osoba ozbiljna.
Al si ga objasnio :D Mislio sam prostije nekako,ako moze :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest