Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
veljapa
Posts: 303
Joined: 04 Feb 2012, 21:02

Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

Post by veljapa » 21 Mar 2015, 16:04

Koji je razlog ako mogu da znam? Ako nije tajna u razlog piše samo tačka tj "."

Šta uopšte znači tačka? Koje pravilo je tema prekršila? Najva koncerta Robbena Forda ffs sa cijom organizacijom btw nemam veze? Kako to može nekom da smeta?
Last edited by veljapa on 21 Mar 2015, 16:16, edited 1 time in total.

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

Post by clapton » 21 Mar 2015, 16:16

to onaj festival u Kosovskoj Mitrovici? nidje ne vidim da je bilo sta otkazano. inace, planirao sam da idem...

veljapa
Posts: 303
Joined: 04 Feb 2012, 21:02

Re: Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

Post by veljapa » 21 Mar 2015, 16:20

Nije otkazan koncert. Idem i ja i jos nekoliko nas. Hteo sam da napisem u najave koncerata jer sam video da ovde ima postovalaca njegovog lika i dela ali najava koncerta (moja tema u tom delu ) je odbijena sa znakom tačka. Pa to pitam. Zašto tako? Ako ima nekog razloga, zašto tačka? Bahaćenje?

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

Post by clapton » 21 Mar 2015, 16:26

a to... :D

odbijena i je moja prije jedno mjesec dana. :)
procitaj pravila foruma pa opet formiraj thread.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

Post by KnightOfDoom » 21 Mar 2015, 18:45

Iz loga:
KnightOfDoom IP:xxxxxxx Fri Mar 20, 2015 19:26 Disapproved topic “Robben Ford na northcity festu” written by “veljapa” for the following reason
» Tema nije u skladu sa pravilnikom

Prilikom otvaranja nove teme, naslov mora da sadrzi:

1. Datum odrzavanja koncerta (primer: 01.01.2011.) DAN/MESEC/GODINA
Ako se ne zna tacan datum koncerta, upisite mesec i godinu (Januar 2011.)
E sad ako ti na mail nije to stiglo onda imamo neki problem ovde kod nas :rolleyes:

veljapa
Posts: 303
Joined: 04 Feb 2012, 21:02

Re: Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

Post by veljapa » 21 Mar 2015, 19:20

Nije mi stiglo nista na email, nije ni u spam folderu. Nije ni bitno. Ja na koncert idem ... a vi ako mislite da zbog banalnosti treba da obrisete temu to je vasa stvar. U temi je bio link do Robenove turneje gde je bio datum i do sajta organizatora gde je bio datum i tacno mesto.

Ono meni je konstruktivnije bilo da si stavio datum, da si mi napisao u PP da stavim datum ili sta bilo drugo osim brisanja.

Hvala na odgovoru.

Image

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Disapproved najava koncerta Robbena Forda u Zvečanu?

Post by KnightOfDoom » 21 Mar 2015, 23:01

Da, sad sam proverio. Nova verzija foruma je instalirana pre nepuna 2 meseca, ali nismo primetili da se ovo desava niti je neko do sada prijavio. Bice reseno uskoro, nadam se.
A posto te je neodobravanje teme iz nekog razloga pogodilo da ti odgovorim na sve:
Nije ni bitno.
Jeste bitno posto forum ne radi kako treba.
Ja na koncert idem ...
Drago mi je.
a vi ako mislite da zbog banalnosti treba da obrisete temu to je vasa stvar.
A vi ako mislite da ne treba da procitate pravilnik foruma i podforuma u kome zelite da pisete, i da se pravila ne odnose na vas to je vasa stvar.
U temi je bio link do Robenove turneje gde je bio datum i do sajta organizatora gde je bio datum i tacno mesto.
Ta tacka pravilnika postoji da se niko (ni clanovi ni moderatori) ne bi bavio istrazivackim radom da dodje do ostatka informacija. Ljudi su se zalili da taj podforum nije dovoljno pregledan i zeleli da se tako nekako formiraju naslovi tema. To je tako od 2011. Do sada se niko nije zalio.
Ono meni je konstruktivnije bilo da si stavio datum, da si mi napisao u PP da stavim datum ili sta bilo drugo osim brisanja.
Za datum sam odgovorio. Bilo bi konstruktivnije da si ti procitao pravilnik, sada ne bi trosili energiju na ovo. Da sam ti napisao PP da stavis datum ne bi mogao nista da uradis. Morao bi da postavis opet celu temu jer nemas dozvole za editovanje postova tamo. E onda bi ti meni vratio PP sa datumom da ja izmenim temu i dopisem. I to bi trajalo duze i bilo komplikovanije od postavljanja nove teme. Doduse i ovo je. Ali sta sad...
Hvala na odgovoru.
Hvala tebi na pronalazanju bug-a ili nase glupe greske. Videcemo sta je od ta dva.
:ziveli:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest