Ignorisanje clanova

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Ignorisanje clanova

Post by Overdrive » 21 Aug 2015, 10:35

ne ozbiljno, mislim da neki članovi treba da budu ignorisani..

kolektivno od svih forumaša, dogovorno preko pepea

znači, cirkularno pismo "dogovorili smo se da ignorišemo osobu X jesi li ZA?"..i tako..

:lol:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Ignorisanje clanova

Post by Kristijan » 21 Aug 2015, 11:30


Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Ignorisanje clanova

Post by Funkomat » 21 Aug 2015, 12:59

Evo ja sam uspeo da ignorisem 90% ove prepiske.

Nego, jel moze jos pp-ova kad smo vec kod zelja?

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Ignorisanje clanova

Post by pisac » 21 Aug 2015, 14:28

Doziveo sam ovaj forum kao mesto na kome ljudi koji vole muziku i njome se bave razmenjuju iskustva,obogacuju ih novim saznanjima,druze se,diskutuju,caskaju,i sale se,otkrivaju nepoznate stvari zajedno...iako samo virtuelan,taj svet je put do stvarnih kontakata.U svakom slucaju,saren,zivopisan,interesantan.Moze se protumaciti kao baza podataka ili kao sto u omiljenom kaficu,gde je uvek moguce caskati sa drustvomi zaboraviti na svakodnevicu...
Nije dobro sebi dokazivati svaki put kad se ulogujemo na ovaj forum da Srbi imaju kratak fitilj i nedostatak kojecega...U ovom nehumanom otudjenom vremenu ovo je mesto gde su ljudi povezani jednom pojavom koja oplemenjuje ljude i ulepsava zivot-a to je muzika.

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: Ignorisanje clanova

Post by pisac » 21 Aug 2015, 14:45

S tim u vezi treba i postupati-ovo je VELIKO DRUSTVO MUZICARA,i ne shvatam zasto nekad naidjem na otvorene animozitete,uvrede,rivalitete...jednostavno,ovo je krug istomisljenika,i mislim da treba nesebicno se truditi da bar ovde,BAR OVDE! ne nailazimo na neke stvari koje svakodnevica plasira u nas zivot.
Meni nije problem da preletim pogledom preko svakakvih pisanija,a neke stvari procitam i dva puta.Koliko ljudi toliko cudi,ima nas raznih-bez uvrede.Nije to nasa krivica.Ali ovde,za razliku od televizije,radia,stampanih medija,oseca se dusa-ima ljudi koji imaju dusu,integritet,karakter.Nije jos sve izgubljeno.Samim tim sto je ovo nevidljivi svet,ljudi lakse otkrivaju dusu,svoju srz,vodeci se onim-mogu to da otkrijem o sebi jer me niko ne zna,jer ovo u stvari pise fantom...to sto covek ponekad napise,ljudima sa kojima sedi u kafani nikad ne bi smeo da otkrije...
Ima divnih ljudi ovde,a iskren da budem,nisam primatio da ima nekih izrazito losih,sto znaci da meni niko ne smeta posebno.Ovde moram da izdvojim Nemanju Velimirovica,koji je uvek gasio vatre kad bi ih primetio,nikad nikom nije rekao nista uvredljivo,nikad nije ucestvovao ni u kakvim raspravama,nikog nije ismejao nikad...prosto mu zavidim kakav je lik.E sad,dese se ponekad neke stvari kad razgovor o nekoj temi ljudi pretvore u svadje,i covek ono sto zeli da prati u vezi muzike mora da zapostavi da bi slusao svadju i provokacije nervoznih ljudi;ali to je najbolje preskociti,pa nastaviti kad pocne normalna konverzacija...
Ovo je jedna od oaza koja nas drzi u ravnotezi,koja nas odrzava zivima,normalnima,koja nas spasava koliko-toliko od globalnog ispiranja mozga i okivanja duse,i zato je vazno sacuvati te male oaze u zivotu.Haug!Ja sam rekao.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Ignorisanje clanova

Post by Kristijan » 21 Aug 2015, 17:48

Лепо је ово што си рекао. Дирљиво је када видим да неко има такво одушевљење. Само музичари нису бољи од осталих људи. Подложни су свим људским слабостима, посебно самообманама погоњених таштином, па на пример налазе да је претходна реченица крајње увредљива. Отуда нема разлога да се изненађујеш што на форуму видиш људске мањкавости које срећеш било где другде.

acanais70
Posts: 1
Joined: 23 Jun 2017, 14:55

Re: Ignorisanje clanova

Post by acanais70 » 23 Jun 2017, 14:57

Overdrive wrote:
03 Aug 2015, 15:55
:XD:

ovo me podseća na skorašnju vest iz Arapskih emirata assurances obsèques, gde su neki likovi proterani iz države jer su toliko lepi i zgodni da žene ne mogu da im odole, što naravno stvara haos i pometnju.

Neki se na forumu ponašaju baš kao te žene :mrgreen:
Pa, to je glupost i sebičnost previše. Zašto ljudi ne mogu da plovni arapske žene.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest