New posts

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

New posts

Post by metalstringer » 15 May 2016, 14:24

imam jedno pitanje u vezi novih postova, ustvari, pitam se koji admin ili moderator ili sta vec konstantno ima potrebu da brise postove i vrsi praznjenje u New posts.u redu da je nesto nedolicno postavljeno itd, ali mi se cini da neko to subjektivno radi. predlazem da se to ne radi, ne zbog mene, sto se mojih postova tice mozete ih brisati koliko hocete, ali zbog ostalih ljudi na forumu mislim da nema potrebe za tim.to nije uredjivanje, a verujem da ce mi neko, mozda objasnjavati (ili ne) da to tako treba itd. nadam se da niste to poverili nekom klincu koji sve ovo radi subjektivno i , rekao bih cak bezobrazno.hvala

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: New posts

Post by dejankuki » 15 May 2016, 21:07

Ajd objasni malo poblize... ne brise se nista sem vulgarnosti, offtopica ili teskih reklamerstava.. Jedino sto neke teme nadju put do pravog foruma.. tj. podforuma. E sad... uopste ne znam o cemu je konkretno rec.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: New posts

Post by komil » 15 May 2016, 22:56

New Posts nije podforum ili slično nego neka funkcija softvera da tebi prikaže postove koji su tebi novi, u smislu ima u njima postova koje nisi pregledao.
Ovo ostalo te ne razumem šta si hteo da kažeš. Pre New Posts imaš Your Posts, pa klikni na tvoj post i kad klikneš videćeš gore kom forumu i podforumu pripada. Pa uradi to za neke na koje se žališ, pa citiraj konkretno šta je premešteno gde. Mislim da drugačije neće urednici, admin razumeti na šta se žališ.

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: New posts

Post by metalstringer » 15 May 2016, 23:03

novi postovi treba da traju bar 2 dana,nema veze ako ih bude vise.onda mogu da se premeste gde pripadaju.nema veze to sa my posts.desava se da 1 post bude sat-dva i nema ga vise.dajte malo lufta da ljudi vide,komuniciraju itd.

User avatar
clapton
Posts: 821
Joined: 01 Feb 2010, 01:15
Location: mne
Contact:

Re: New posts

Post by clapton » 15 May 2016, 23:34

ja uvijek idem na Active topics. tako mi lakse.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: New posts

Post by KnightOfDoom » 16 May 2016, 01:14

Ne znam kako ti je sada to zasmetalo posto je to tako od nastanka foruma. Znaci 10 godina...za koji dan.
Nije mi poznato da u ACP-u postoji mogucnost bilo kakvog podesavanja, sto znaci da niko nista nije dirao. Niti postoji mogucnost da se bas tebi, ili svima grupno brisu obavestenja o novim postovima.
Ako gresim neka me neko ispravi (bez spominjanja modova).
"View new posts" shows the posts made since your last login.
If you log out and back in again, the list will be empty.
To ces naci ako potrazis na netu "phpbb view new posts". Recenicu je napisao lik iz phpbb support team-a. Tako da, ako zelis, obrati se njima i reci im da je po tvojoj proceni potrebno da novi postovi traju bar 2 dana. Nije zbog tebe nego za dobrobit svih korisnika interneta. I ne zaboravi da i njima kazes da su bezobrazni klinci. To su magicne reci kojim se resava svaki problem. Evo link https://www.phpbb.com/ Mozes i na fejsbuk da ih cimnes, ima slicica pa se klikne.

Nego salu na stranu:
metalstringer wrote:onda mogu da se premeste gde pripadaju.
Ne znam da li kontas da su oni vec tamo gde pripadaju? Kao sto Komil rece, prikazuje ti koji su novi...vadi ih iz raznih podforuma i prikazuje zajedno...dok se ne izlogujes. Ili (kontam) ne obrises cookie. Sa sledecim logovanjem ti prikazuje nove... ako ih ima. One stare smatra da si video i kulira ih. Ali su oni i dalje prisutni u svojim podforumima.

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: New posts

Post by metalstringer » 16 May 2016, 02:09

dobto, u redu je, ako nije do vas onda ok.

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: New posts

Post by metalstringer » 16 May 2016, 02:15

a jbg. tek sam sad video active topics gde je.bzvz.nadam se da mi ne zamerate.

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: New posts

Post by metalstringer » 26 May 2016, 00:43


metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: New posts

Post by metalstringer » 26 May 2016, 08:47

[quote="metalstringer"]MORE, MRS U PICKU MATERINU!

to je trebalo da mi napisete ;) na forumu sam uvek isao na new posts ili board,nikad nisam kliknuo iznad i da provalim za active topics... pajser...izvinjavam se na ruznim recima iznad, bilo je upuceno meni.mozete obrisati temu,hvala

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: New posts

Post by KnightOfDoom » 26 May 2016, 16:16

Da...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest