Nepotizam , Lobiranje , kako zaobici kaznjavanje i profitirati neprimetno

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Nepotizam , Lobiranje , kako zaobici kaznjavanje i profitirati neprimetno

Post by MIKI-DJORDJE » 28 Dec 2016, 03:17

Zasto neka pravila u vezi vredjanja, nepostovanja teme itd za ljude istog ranga ne vaze?

u 2 teme koji su meni bile naj zanimljivije a to su oglasi kopovina preko istih i manja vezana za napajanje za pedale

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Nepotizam , Lobiranje , kako zaobici kaznjavanje i profitirati neprimetno

Post by MIKI-DJORDJE » 28 Dec 2016, 05:05

MIKI-DJORDJE wrote:Zasto neka pravila u vezi vredjanja, nepostovanja teme itd za ljude istog ranga ne vaze?

u 2 teme koji su meni bile naj zanimljivije a to su oglasi kopovina preko istih i manja vezana za napajanje za pedale
izvesna grupacija ljudi je imuna na kazne ne razumem kako je to moguce osim ukoliko ne postoji lobiranje i stvaranje interesne zone

kako nastaje interes a njime i profit- prosto ukoliko forumas ima pravo stalno nipodastavati ostale korisnike koje on smatra suparnicima na sajtovima na kojima se ostvaruje profit putem kupoprodaje, te sugurishe grupi sta treba izbegavati a pri tom ne nudi nista od dokumentovanog objasnjenja osim svojih reci i stava ili pak copy paste iseckom sa nekog stranog foruma onog dela koji njemu moze posluziti- on time dobar deo onih koji citaju navodi namerno na pogresan zakljucak. Time je put do profita daleko laksi. Naravno josh kada su isti iza Avatara pri tom drze nekoliko profila za prodaju sve je jasno zasto bi tako nesto uradili. Ovde sami o sebi pishu u glavnom naj lespshe moguce

Ali zasto Stuff, admin to dopusta? voleo bih da znam mada i nemoram dobiti odgovor na pitanje ako je ovo totalno nevazno ili ne zelite odgovoriti, necu se istraumirati

Pokrenuo sam temu sa ljudima koji daju oglase o njihovim iskustvima na ovom forumu mnogi ne zele ni da cuju a ja ih smatram koretnim i postneim- znaci rec je o moj subjektivnom stavu i proceni. i ima ih puno,zasto ste to dozvolili? to nisu neki bezveze likovi vec ljudi sasvim postovani u sferama koje rade.

Neki nisu znali da su bili deo teme ali eto sam im prosledio za ovaj 1 dan tako gomilo samo napred- Objasnjenje je dole za ovo pod ****** i poenta

Zasto se dozvoljava da kvalieteni ljudi koje ste imali odlaze jer nisu uspeli da se izbore sa par grupa ovde? da li je zaista to cilj da forum sluzi nekolicini.

moj predlog bi bio da se pravila bolje definishu u smilsu preciznosti a ne nije dozovovljeno vredjanje i onda vi razlicito od slucaja do slucaja to tumacite kako Vam drago tj ko nije vazan ok on leti ko mi je bitan ok njemu gledam kroz prste ☺ , te i da se ista bez ikakvog balansiranja primenjuju na sve ljude jednako. Srpksi jezik jeste bogat sto se tice uvredljivih reci ali ih mozete grupisati nije to neki posao. A ne u jednom slucaju su fekalno genitalne insinuacije savim ok dok u drugom prosto forumash nije shvatio recenicu on stiska ''drunki'' dugme po principu sto mu je milo to mu se i snilo te ga je neko uvredio a nije ni naj manje, dok isti fekalno genitalne poslastice koristi svako malo.

A ovo o lobiranju i grupama to je moj utisak jer se isto drustvo aktivira kad god treba isterati nesto te ukoliko misljenje nekog forumasha narusava robu koju prodaju to se sprecava na nacin klasican svakom coporativnom udruzivanju - gde alfa vodi ostali prake a ljudi bez iskustva o gitarama i opremi citaju i veruju posto je ovo ipak forum sa naj boljim renomeom.

i zadnji predlog bi bio da forumash ne mora pritiskati uvek ''drukni me'' ili ti prijavi dugme a pri tom dobije stur odgovor od 1 male recinice bez objasnjenja, vec da onaj ko vodi tu grupu cesce kontrolishe .

Uterali ste ljudima strah u kosti da slucajno ne kazu nesto protiv te grupe, citam ljudi se pravdaju nisam mu ja kazao, i stvarno niko nije od onih koji su to napisali, a sta da i da jesu kao sto nisu lincovace ih masa na forumu? **** tako gomilo samo napred ovde su uklapa ono o meni to nista nebi znacilo ali time Vi ubijate i ono malo naj boljih clanova koje imate, a ovi sto su Vam dobrineli samo sa

takodje naveli ste pravilo da nema koristenja velikih slova, zasto ja onda dobijam odgovor sa velikim slovima ☺ i kao nemoj posle da molis nezanima me ko je prvi poceo...zasto bi ja nekog molio zasita smesno ako se pozivate na kulturu i profesionalnost dajte molim Vas podjite orvo od sebe.

kaze se medju pravilima u fazonu kad zapocinjete forum nemojte kopirati odavde ...nego napravite svoja vise ce Vas ceniti, ja sam prvo mislio da je sala ali nije, kao ova su pravila ovde originalna?

pa ljudi prave forume jer su nezadovoljni ovim o jer imaju drugacije shvatanje stvari te ako je forum za nesto ne mozesh drzati clanove koji bi vecito pljuckali a nista predlozili ili nedaj boze nesto dobro urdili . Nisam ja Dobrii Samracinanin koji ce se polomiti da spasva nesto sto nisam ni stvarao ali eto osetio sam poterebu da Vam se obratim da sacuvate i to malo kvalitetnih clanova koje imate. Da ih neko ne maltretira jer to ne zasluzuju i oprosti moram velika slova NISU ONI MENE KONTAKTIRALI


toliko valjda kontrole imate

ja bih bio presrecan da imam par takvih clanova , nego ja nevodim forum ovo je hipoteticki... cuvajte to sto imate ili prosto pretvorite se na kraju u prodavnicu.

Prartite Glasnik Republike Srbije pa zakoni su se izmenjali, nema para? pa ok useto lobiranja i gledanja kroz prste nekolicini nakupaca odradire foundrasing imate kontinuitet i tradiciju koji bi neko lako ''unovcio'' , posto je lova problem, imate toliko donatora koji bi dali novac bespovratno ali kad ostanete bez tih par % kvalitenih ne znam cime biste dobili novac.

da ne bude ne jasno neka ostali ne citaju ako ih muci, ja necu da odgovaram na dalje provokacije ni kom obliku imate moju rec, ovo je namenjaneo Adminu jer me priznajem mrzi da saljem na zasebne adrese i razlog 2 da ti junaci ne gnjave ljude bez potrebe glupo je zaista


odoh.

ProfessorBaltazar
Posts: 546
Joined: 27 Aug 2015, 07:38

Re: Nepotizam , Lobiranje , kako zaobici kaznjavanje i profitirati neprimetno

Post by ProfessorBaltazar » 28 Dec 2016, 09:44

Ne odlazi! :cry:

To su sve ljubomorne pametnice. Ne uzimaj im za zlo, znas kako kaze Dzizuz. "Onaj koji je prvi medj vama bez greha, nek kamenuje gresnicu".

Niko nece da je prvi, c'mon.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Nepotizam , Lobiranje , kako zaobici kaznjavanje i profitirati neprimetno

Post by MIKI-DJORDJE » 28 Dec 2016, 12:55

ProfessorBaltazar wrote:Ne odlazi! :cry:

To su sve ljubomorne pametnice. Ne uzimaj im za zlo, znas kako kaze Dzizuz. "Onaj koji je prvi medj vama bez greha, nek kamenuje gresnicu".

Niko nece da je prvi, c'mon.


hvala puno, znaci mi naj iskrenije, bash bejashe ta scena prekjuce gledah je po ko zna koji put na da li beshe Discovery ili History neki od ta dva kanala ovu novu ekranizaciju price.

da ja se ogresih ...ostavicu da stoji. ke iskulirame

cheers bro

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest