Šta su to nivoi kažnjavanja i koliko ih ima?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Šta su to nivoi kažnjavanja i koliko ih ima?

Post by MIKI-DJORDJE » 06 Aug 2017, 20:28

:bambi: Koliko ima tih niova kažnjavanja/upozorenja? Šta znači svaki od njih i kada se dobija isti, da li su oni večni ? ako nisu do kada traju....

Hvala/Danke/ Thx :bambi:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Šta su to nivoi kažnjavanja i koliko ih ima?

Post by dejankuki » 06 Aug 2017, 21:35

http://www.muzicki-forum.com/forum/view ... p?f=2&t=16

Pravilnik wrote:Warnovi/Upozorenja

Posto smo novim forumom dobili i ovaj sjajan feature red je da ga iskoristimo :)

3 Warna - Tempban 7 dana i prelazak u grupu registrovani korisnici.
4 Warna - Tempban 30 dana
5 Warnova - Permanent ban

Za grubo krsenje pravilnika sledi odmah ban...nema upozorenja.
Za licne uvrede/psovke/prozivke ban dve nedelje. Ako se ponovi dovidjenja.

Warnovi su TRAJNI. Vise se ne brisu sami nakon 90 dana.

Na zalbe tipa "jao... nisam znao da je to zabranjeno, evo necu vise, skinite mi warn/ban" ceo mod i admin tim se grohotom smeje i vrlo retko (osim sarkazmom) odgovara.

Korisnicke naloge nije moguce obisati, moguca je jedino deaktivacija naloga (svi vasi postovi ostaju na forumu i ne mogu se brisati).

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Šta su to nivoi kažnjavanja i koliko ih ima?

Post by MIKI-DJORDJE » 06 Aug 2017, 22:07

Malo mi je sve to komplikovano..ništa lično ti si ok mediataor skroz ( nije to sad ono podilaženje)...Nego me zbunjije ovo prelažanje u registrovane?
to znači dođeš do ta 3 upozorenja ''popiješ zatvor'' na 7 dana i onda se sve briše kao da si se ponovo registrovao? ili si registrovan kao ovi pod uslovnom kaznom?

Ne zezam se, već ozbiljno pitam...znam da su tamo pravila ali neka su dvosmislena otuda moje pitanje...neka su jako štura a neka ako ćemo ozbiljno baš i ne važe uvek.

Ovo grubo kršenje mi je čudna stvaka...Npr pazi bilo je psovanja i toga ima često, ja sam čak učestvovao na početku i ok kažnjen sam...ali neki često to rade a uvek su aktivni na koju foru :D :bambi: ?
Nije to da ja Vama sada držim lekciju, daleko od toga nego sam zaista pristalica da bude sve pod konac...Što se mene tiče ja sam voljan da pomognem, bilo bi lepo da se napravi gradacija, npr 3 psovke = 1 Bamabi, olajavanje člana forma i pokretanje teme o istom = 2 bambija , atak na Jeususa i ostale religije = 2 bambija + 1 zli bamabi itd :bambi: ili barem bez šale da se definiše šta je psovka, ovako to ostavlja široko polje manipulisanja.

mislim da bi tada bilo ni po '' babu ni po stričevima''....

Hvala za pojašnjenju ovo oko upozorenja, jesam čitao pravila više puta ali kako je ovo potonje tj na dnu uvek sam nekako to prevideo. :ziveli:

I ako može pitanjce još jedno, videh vašu školu itd i super...LM ja bih (možda još neko) volontirao te rado dao po koji čas nekome ko zaista nema para, dati oglas za to ili pak pitati admine ako znaju neko dete ili već koje stvarno želi da uči da ''prži đitru'' a nema lovu, ja bih pomogao ne parama :) već časovima. :bambi: hvala vam najiskrenije :bambi: :ziveli:

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Šta su to nivoi kažnjavanja i koliko ih ima?

Post by dejankuki » 07 Aug 2017, 22:24

Prci deo...
Sto se tice kaznjavanja... na staroj verziji smo imali mogucnost da se posle odredjenog vremena (npr, 15, 30, 60, 90 dana) warnovi sami brisu.. ukoliko ne dobijes novi. A temban ili odsutvovanje sa foruma je bila neka vrsta vaspitno-popravne mere. To je delovalo kod nekih i nakon jednog ili dva upozorenja ili se smire ili shvate da nisu za ovde. Inace je ovaj forum malo vise slobodniji, pa se i upozorenja nisu davala tako olako... nekako pokusamo lepim, bez warnova ili sa warnovima kad bas-bas preteraju.
Medjutim neki su shvatili to kao "Ajd da se smirim na neko vreme" i posle divljaju.. dolaskom nove verzije je omoguceno da se warnovi ne brisu... tj. malo je zaostrena situacija. Ali opet se warnovi malo teze daju... eto ukratko..

Drugi deo

Ima tema na ovom forumu, gde se daju oglasi vezani za davanje casova...

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Šta su to nivoi kažnjavanja i koliko ih ima?

Post by MIKI-DJORDJE » 11 Aug 2017, 05:06

Hvala dejankuki na pojašnjenju, razumeh sve i sada bolje uviđam kako funkcioniše forum, thx još jednom.

Oglas pa ne bih to tamo mada ..videću..plašim se da bilo čudno da dam oglas takvog tipa ''držim beslpate časove talentovanima-koji žele da uče a nemaju pare...'' jer sam umogućnosti da izdvojim vreme po nekad tipa za 1-2 osobe a ako ostane oglas a ja već imam te drugi će se naći možda uvređenim ili već...a moja je želja da to bude neko kome je zaista potrebno tj nema kintu :bambi: ...

U svakom slučaju smozgaću nešto......

Tako Dejankuki šta reći...Danke :ziveli:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Šta su to nivoi kažnjavanja i koliko ih ima?

Post by MIKI-DJORDJE » 21 Mar 2018, 22:25

Pitanje kako su kazne trajne i sa 1 ne možeš da čitaš neke stvari, a nema nazad da li to znači da treba da ''ubijem'' profil i otvorim novi jer mi je totalno bezveze da jurim još 2 kazne pa da me izbace.

Hvala

PS

Koji je najbrži recepr za ubijanje profila neko ga negde spomenu ja sam zaboravio ne mogu ga naći :bambi:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest