Zašto ne mogu da otvorim Razno ?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Locked
MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Zašto ne mogu da otvorim Razno ?

Post by MIKI-DJORDJE » 04 Dec 2017, 20:17

Poštovani,

nisam našao adekvatniju temu pa da pitam..a i nisam siguran jel do mog naloga, Foruma ili već...

deo pod razno ne mogu da otvorim ni jednu temu a vidim ima postova..tipa
Feed - Sve i Svašta Sve i Svašta , Vesti iz muzickog sveta , Linkovi itd itd uvek mi izađe ''You do not have the required permissions to read topics within this forum.'' :(
pisao sam Critical-u 1 Decembra rekoh da pitam ali ništa...nema odgovora.....
Pa jel to zato što imam ono +1 kaznu, ili već? jer ponavljam vidim da je neko i danas nešto tamo postavo po datumu...hteo sam da započnem temu kad....nemam dozvolu :bambi:

možda je banalno pitanje ali ja pitam kada ne znam, msm da je ok što to činim ovde- a koga bih drugo do Vas pitao....

Hvala puno....

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Zašto ne mogu da otvorim Razno ?

Post by MIKI-DJORDJE » 04 Dec 2017, 20:48

Sada čitam u pravilima, nekako mi je to promaklo zbog načina pisanja, moj problem disleksija- čudno pišem pa zato čudno i čitam nekada....

Kaže kada se dobije upozorenje aka ''warn'' , i dok traje.. čitam ovde https://muzicki-forum.com/forum/viewtop ... =2&t=15686

Ja sam dobih upozorenje čim sam postao član kao poklon :bambi: da ne dužim razlog zašto sam se učlanio i sasvim je verovatno zasluženo, ali vidim da oni koji su sa mnom učestvovali u tome pristupaju tom delu foruma..Oni nisu kažnjeni, ili je njihova kazna istekla?

Ja sam kažnjen baš na godišnjicu - danas puna godina...možda koji dan nakon toga dok je odgovorni iščitao pa udelio ''warn''

Koliko to traje? Godinu punu, dve , tri, doveka?

Bez ljutnje ali Vi kao jedan ozbiljan forum bi trebali da to definišete, a ovako ispada zaista proizvoljno nepotistički, a to od čega zavisi zna samo ta osoba.

Meni to ne deluje kao fer, iskreno nisam to znao...nisam znao o nivoima kažnjavanja pa mi je pojašnjeno da zavisi od slobodne procene dotičnog admina za temu - što je isto veoma diskutabilno ali ok Vaša pravila prosto ako mi mi se ne sviđa zna se.... ali da i trajanje kazne jeste subjektvino određivanje te da za počinioce istog dela ne traje isto nisam znao...Zato to i pitam, slučajno sam upamtio ko je sa mnom učestvovao u tom ''razglabanju''.....Pa mi je zato čudno...

Taman posla da ja dovodim Vaš autoriet u pitanje..Nisam nikad niti ću...
Samo bih molio za odgovor ako je moguće...
Iskreno to menja moj odnos prema svemu....Bilo bi mi zaista drago da se navede koliko koja kazna traje, barem okvirno od do - a verujem da bi time dobili na ''težini'' i poštovanju da ne kažem ozbiljnosti, jer Vi kao arguably najbolji muzički forum u Srbiji verujem da to možete.

Hvala najlepša u napred na izdovojenom vremenu i potencijalnom odgovoru.

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Zašto ne mogu da otvorim Razno ?

Post by Kristijan » 04 Dec 2017, 21:16

Колико ја знам упозорења се више не бришу, остају трајно у досијеу. Раније су имала ограничено дејство од 90 дана али то је у неком тренутку промењено.

Скролуј до краја правилника:

https://muzicki-forum.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=16

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Re: Zašto ne mogu da otvorim Razno ?

Post by kumkat » 04 Dec 2017, 21:30

Kristijan je u pravu ... pravila su azurna.
Tako da warn-ovi su sada trajni... .tako da je to ujedno i odgovor na pitanje.

LOCK

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest