Zašto pravila o vređanju za nekoga važe a za nekoga ne

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Zašto pravila o vređanju za nekoga važe a za nekoga ne

Post by MIKI-DJORDJE » 05 Dec 2017, 02:11

Postavio sam pitanje u zaključanoj temi i dobio delimičan odgovor....
https://muzicki-forum.com/forum/viewtop ... 09#p405809

Ako su osobe počinile istu grešku zašto za nekoga važi pravilo, a neko može da psuje i vređa kada i koliko želi....Po nacionalnoj, verskoj ili kojoj god osnovi..
bio bi poduži spisak ovde da samo u zadnjih par meseci navedem primere...Pa ću se dole držati samo zadnjih postova iz dve teme, zadnja četvritina , verujem da su ljudi stiskali ''drukni'' dugme i ništa to stoji...skloni se od onoga ko nije ni počeo po kojoj logici ne znam, ali ok stoji da pravlia možete menjati kako želite pa je valjda to to ako sam razumeo dobro? - nastavak pod XXXX
1.1 Zabranjeno je vredjanje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj, polnoj i drugim osnovama. Kao i rasprava o odredjenom clanu ovog foruma.
1.2 Svaki clan je duzan da se prema drugima odnosi sa postovanjem.
XXXX nisu moje reči kako stoje na forumu znači nisu u neskladu sa pravilima, ili jesu?Inače neke su starije od 2 meseca tema ''naručivanje iz inostranstva'' npr a druga je su večno popularni oglasi NISAM JA OVO NAPISAO samo copy paste
''Ajd fino odjebi!'' ''Jebote, na jednog pametnog pet budala, klasično gubljenje vremena jer BUDALE dominiraju'' '' ne znaš ništa kao volina'' '' da li ti je danas mozak čist od tih supstanci koje inhaliraš,'' '' to što na tarabi piše: "*****", ne znači da odmah trebaš da skineš gaće i tu nabodeš kitu '' '' svršava od zavisti'' '' ti si sranje'' '' Ili si shvatio koliki som si bio što si kupovao '' '' jebuckaj se ti sa nekim drugim, nisam tvoj fah '' '' magarčino'' '' Neko ko je doktor bi ovde nasao dosta materijala..... :veverica: '' '' **** se sam '' '' nenormalan si tako kažu''
itd itd

U temi benda direktori je mesecima stajalo na pozivanje na krvoproliće i klanje naših komšija, i nikome ništa..prijavim...ma jok...i onda kada se kaže No 1 čovek odreaguje...skidam kapu :bow: :bow: :bow:

neko napisa i potpuno se slažem
''beš moderatorski posao koji se svede na "aj svi u ćošak, mrzi me da istražujem ko je kriv" :ziveli:
'' živa istina. čovek trpi fekalno genitalne uvrede i onda njemu po glavi pored svega.. Moderatorski posao je težak, nije plaćen kako god i svaka čast na nervima...
da ne bude srdžbe najnormlanije sam ukazao na problem ne da bih tlačio već da bi forum bio bolji za sve, ako nema genitalno fekalnih atributa i nazivanja članova onda ih nema..nadam se...
ako treba ti mene kazni, obriši, zaključaj ....smatram da je OK da se kaže, ljudski je....
Kako mi možemo pomoći da forum budu što uljudniji pored poštovanja samih pravila...Tipa da li 1 moderator može biti nadležan za pravila da ne bude stalno bombardovanje, da se primedba ne zagobi i slično...a ružne reči ostaju...

2 Ako neko želi da gasi nalog..Ok možda može da prokljuvi i sam, ali jel sa time nestaju i napisani redovi tog člana, ili barem pokrenute teme? ...Ako to nije slučaj molim Vas navedite u startu jasno pa makar negde i na dnu...Stoji lepo o duplim nalozima, i puno ok stvari , zasita odlično urađeno....Moj je predlog to za dopunu da potencijalni član zna šta se dešava ako on samovoljno napušta forum ili mu pak administracija gasi nalog...Ma koji god razlog da je...
Msm da je u redu da to stoji i fer je da se zna...
i da budem jasan meni se forum dopada ali mi je žao ako se ne fer sudi ne o meni već u opšteno...
Hvala još jednom na izdvojenom vremenu. :bow:

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: Zašto pravila o vređanju za nekoga važe a za nekoga ne

Post by Rockatansky » 05 Dec 2017, 07:34

MIKI-DJORDJE wrote:
05 Dec 2017, 02:11
Neko ko je doktor bi ovde nasao dosta materijala...
Pa sta tu ima netacno? :mrgreen: :lol:

Hocu kazem, radi sebe iskuliraj i mani se isterivanja neke pravde i kojekakvih nepotrebnih stvari... (nema tamo na "razno" ionako nista zanimljivo... :mrgreen: )

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Zašto pravila o vređanju za nekoga važe a za nekoga ne

Post by MIKI-DJORDJE » 05 Dec 2017, 08:07

Pa sad,ta nije zla rečenica..ali nisam baš hteo sve one naj naj .....
Ako nema onda mi je lakše :) . Stvarno sam hteo da znam...a sistem trajne kazne mi je čudan, deluje kontra produktivno jer ono kao onda ispucaš sve ''warnove'' i banuju te i ti otvoriš drugi nalog..i kao nisi to više ti...
No ok možda se nekad promene...Morao sam da pitam, da mi je rečeno u postu onom '' ej bio si novi, najgori etc etc'' Ok važi no hard feelings......
No život ide dalje...Mogao sam ranije na neku foru da pristupim tom delu sad više ne..a +1 mi stoji od strata..
nego ako kažeš da nema ništa intersantno , verujem..tako da OK. Ne želim ja da iko nekoga kazni, samo sam hteo znati šta je in my case.......
''Ali nekih stvari ima, što ne govore se svima'' naravno pesma stara, suviše je ozbiljan ton...

dižem ruke. nemoram ni da znam . ni do sada me nije tamo nešto vuklo.....

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Zašto pravila o vređanju za nekoga važe a za nekoga ne

Post by MIKI-DJORDJE » 06 Dec 2017, 06:47

Da dodam nisam spoemenuo, onaj deo foruma gde se nema pristup nema se...Digoh ruke od toga.

Ali i dalje stoje uvrede i psovke koje bukvalno 99% pripdaju jednoj osobi koja stalno to čini, a izuzetih iz pravila ima još par nešto manje od 0,1% :bow:

ukucajte neku reč gore u ''Serach'' pa ćete videti kako su uvek isti zaštićeni ....
Ok nekad se omakne i ne može Admnistrator sve da vidi i uredu je...Ali ako neko to radi svako malo daj se da se uvede pravilo -

'' 1.1,2. Od pravila su izuzeti sledeći i oni mogu da psuju, vređaju po bilo kojoj osnovi '' eto ne mora se dati ni razlog.
I onda znaš vređa te taj koji ima dozvolu i super :) :bow: .
Kada se skinu okolni komentari koji su ga izazvali da napiše te mudre reči poput kada člana hrani fecesom, predliži mu da opšti sa nekim papkarem ili sam sa sobom, kada mu naznačeno sa CAPS LOC-ok kaže da je čevoronočni preživar , kada ga nahrani muškim polnim organom (Naravno on sme da koristi baš te prave reči ne ovako opisne)
i ti se onda znaš da se nalaziš na svetom mestu. Jer kako je izuzet od pravila, zaštićen , jer je viša kasta :bow: pokloniš se i znaš da ti je dan lep
Da si blagosiljan velikom mudrosti. i onda ne trošiš vreme na prijave....

a mi ostali da znamo da ovo samo za nas 99,99% važi
Za licne uvrede/psovke/prozivke ban dve nedelje. Ako se ponovi dovidjenja.
:bow:
2.3 Vodite racuna da vasi postovi imaju smisla, nemojte odgovarati ako nemate sta pametno da kazete na temu. Ne skrecite sa teme.

2.4 Koristite velika slova, BBkod ...... samo kada zelite da naglasite nesto.
i kada Svetac progovori sa '' BUDALE'' da se nam se lice ozari jer to je on, poseban.

te psovke nisu upućene samo meni već i drugim članovima.. i gospodin RR ( ''1.1 ....Zabranjena....rasprava o odredjenom clanu ovog foruma.'' pa hajde da pošujem nisam viša kasta), to sme :bow:

Amdinistraor zna o kome je reč jer dobio barem 3 prijave od 3-je različitih ljudi...
Na zalbe tipa "jao... nisam znao da je to zabranjeno, evo necu vise, skinite mi warn/ban" ceo mod i admin tim se grohotom smeje i vrlo retko (osim sarkazmom) odgovara.
Ok razumem, Hvala :bow:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest