Kada će biti Nova pravila uvedena ko se sme spominjati?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Locked
MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Kada će biti Nova pravila uvedena ko se sme spominjati?

Post by MIKI-DJORDJE » 01 Feb 2018, 09:56

Beše tema lepa Mi Vs Svet o gitaram od 100 000 $, niko nije povređen, niko uvređen evo stojim iza toga da na forumu ima tema gde se psuju i majke i očevi i Vi to tolerišete...Spomnjali smo dali linkove ali džaba, i dalje je tu...

DejanKuki molim te kada ćete uvesti pravila da se zna o kome se sme pričati a o kome ne i dajte malo jednakosti ni po babu ni po stričevi ja nekako tako stekoh utisak gde vodiš da je ono ''Ovaj je drug, a ovaj mi ide na živce, a ne njega da dira ne ''

Ja sam uslikao celu temu pa ide na moj FB page malo prerađena....FB ima drugačija pravila ono i jes nije forum, ali ima drugih...
Nego stvarno bilo bi fer da se to uvede, ti puštaš neke da spominju genitalije i kada ti se prijavi ignorišeš, u čemu je sada bila kvaka što se spomenuo sveti Žan ili? Gitara od 100 000 $?
Što smo razmenili mišljenja?

Voleo bih da znam, a fer je i drugi da znaju na osnovu čega si toliko tolerantan prema nečemu a prema nečemu ne...

Ako je otišlo u reklamu što se može tako tumačiti a reklamiranje nije dozvoljen e onda sorry, moje najiskrenije izvinjenje što sam posumnjao u ispravnost odluke :ziveli:

Ipak sam samo običan smtnik u magiju ne verujem (šalim se naravno da ne bilio suviše šturo i ozbiljno, redno je zadržati frendlly duh posta)

Hvala najlepša :bambi:

PS nisam video da postoje korisnici sa spomenutim imenima pa da je ono ''ne sme se o korisniku'' mada i to tolirešiš kako te volja jer kad sam ja bio tema stajalo je pola godine :mrgreen: ni a nisam kazo, tek kada sam pitao u poruci jel da i ja počnem sličnu temu tvoj nadređeni je ugasio.
Naravno nisi ti tema znaš da te poštujem i forum naravno.
Jedino bih voleo da Šef Foruma koji je očigledano čovek na mestu bude aktivniji, ali razumem da ne može jer je forum ogroman. Msm ko je na mestu ili ne nije moje da sudim, nikoga ne poznajem lično, a i ovako forumaški samo pri površno.

Thx with love :ziveli:

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: Kada će biti Nova pravila uvedena ko se sme spominjati?

Post by Overdrive » 01 Feb 2018, 10:27

aj ti daj FB linak pa da svi redjemo kotebeka :P

pa da vidimo onda ko plete crne džempere ! :x

:mrgreen:

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kada će biti Nova pravila uvedena ko se sme spominjati?

Post by MIKI-DJORDJE » 01 Feb 2018, 12:08

Hoću drug naravno u private, da ne bude neko kršenje pravila zbog mene, HVALA TI! Poštujem tvoj osećaj za pravednost :ziveli:

VAMA DA KAŽEM VLASNICI MF-a

Ako neko treba da se kažnjava ja sam to i okao sam kažnjem kad ne treba pa tek nakon 5 mesci mi je uvedena zabrana da vidim neki deo što je bilo kom pravnom osnovu izvinite ali smešno naravno zahvaljujem se DejanuKukiju za to osećaj pravednosti. :ziveli:
Nemojte ok ljude koji su mi dragi dirati jer ću nešto sada napisati i nikoga od njih ne uvlačim u ovo niti znaju već želim da istaknem očigledam apsurd baš zato jer mi je stalo do MF više nego što sam ikada mislio.

Imate članove poput Ovredrajva koji je osveženje na forumu pa njegovi postovi se čitaju, znam ljude koji nisu članovi pa jedva čekaju novi, Profesora koji ima znanje i puno finih podataka, Zvelja koji je čovek enciklopedija načitanosti i rock scene kod nas on uspe da se seti takvih citata kao da ima procesor i7 x 100 u glavi, Hipi koga jako volim i poštujem odličan poznavoc gitara isto kao i Profesor baš one koje sam ja nede zaspostavljao te Zvelj takođe .
imate Rockstancky ovaj dečko sa Vumi slikom koji je OK skroz i nije kukavica skroman je, podeli šta zna i kaže šta misli ok a to je imho blago, ne složimo se mi uvek ali to je forum on mi je ekstra drag jer ima Squiera kao i Overdrive super extra jernije dečkosnob ima Herz-a.
Imate Bančiku ozbiljan je uvek doprinosi Vama sa šemama koje bi drugi prodavali, Apolo isto tako čovek je skroz na mestu nudio je pomoć članovima bez da je a kazao za ili tražio lovu.
ja te ljude žeim da zadržim u svom životu.
A da Komil čovek me kad god napravim neki subject razumno podrži, prvi koji je stao na moju stranu ne ne relano već krajnje fer... a nekad i ne podelimo do srži isto mišljenje ali ima znanje koje je krije, želi da pomogne i uvek staje na stranu pravde kao i prva 3 jka koju spomenuh. Srčan kao i OD i ja to mnogooo cenim.
Thymothy77 ja kako pogreših Timotije isto ok dečko skroz normalan na zemlji, meni jako drag.
Egg 33 čovek je više nego ok, totalno skroman ne ističe se puno ali ima ogromno zananje na temu gitara i prati situaciju takođe nije zao već dobrica i pravičan.
Imate i odlične moderatore onaj dečko što vodi deo za klavijature pomogao mi je, eto i DejanTuki je ok dok ga ne iziritiram jel :bambi: ...
Imate par likova na KP oglasima da ne ističem sad svakoga...Nadam se da nisam nekoga ispustio...
Pilow beše spomenuo par zanimljivih gitara meni je nov nismo pričali
Ali Overdrive, Komil, Zvelj, Profesor, Hipi, Egg33, Ban, Apolo, a da Thymothy77 izvini drug molim te pa Vi nemate bolje ljude od tih po pitanju gitare i pojačala, po pitanju scene i sveta Profa i Zvelj Hipi te za domaću scenu imaju super priče pa to je blago...
Overdrajva da nema garant bi stradalo više članova od srčanih napada, on to čovek sroči tako dobro kao da si unajboljem NY cafeu te uz jazzericu slušaš vrhunskog stend up interaktive performera.

Vama ti ljudi održavaju forum, kada nema OD-a, Zvelja, Profe, Hipija, egga pa meni se ni ne dolazi na forum a verujte koliko znam ni 99% vaših gostiju neće doći jer oni čekaju nešto od njih.

Imate tradiciju, staž ma sve! Dajte malo promene, ne dajte da zbog banalnosti ono što valja umire...Nisam ja bitan bitni su Vam ti ljudi..Ako neko ožeže po genitalno fekalnim dajte neka Moderator odregauje odmah. Ako ne vidi te mu se ukaže msm ....

Sa jedne strane pišemo o istoriji muzike, jako malo poznatim stvarima ja Vam potpisujem da par informacija koje sam podelio nemaju daleko bolji strani sjatovi bolji u smislu brojnosti i novca i toga da zasita nema 2vo stranih aršina.

Ako je kinta problem i za to sam kazao da bi pomogao oko projekta. Ja bih bez šale plaćao članarinu ali da se vodi red nešto simblično po par 100 dinarki na godišnjem nivou ne mora svako ima ko bi dao i više, znači ne mora biti pravilo.....nije ni važno na kraju samo želim pokazati pokušati ono što se kaže for the last time.

Ovde me dovelo nešto kaži ga šareno , bilo pa prošlo danas mi je drago zbog toga hvala :bambi:

i jedino što me je zadržalo su je tih par kvlitetnih ljudi.
Majstori? Ja se izvinjam osim par stvari što smo pričali o elktronici ja nisam ništa video čega nema na YT, poštovanje i njima naravno.
Ne znam puno ali znam da život čine male stvari, ''mali'' ljudi koji velikog srca i encklopedijskog znanja te živtnog sikustva koji nisu na prodaju, koji vole Muziku jer je to ljubav a ne interes.

Hvala.

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: Kada će biti Nova pravila uvedena ko se sme spominjati?

Post by dejankuki » 02 Feb 2018, 17:32

Heh... sto je najveci fazon.. neko je TEBE tu psovao i vredjao.. i sta sad??? Da kazem ljudi NE SMETE DA DIRATE MIKI-DJORDJE...

JA sam procenio da je tema promasena... tebe su napali i vredjali... tema je pretila da preraste u trtljanje bez kraja i osnova i.. zakljucao sam je i ujedno preemestio..

ako je tema za otvaranje.. vratice je a ako nije, ostace zauvek u bespucima interneta, sakrivena od ociju radoznalih surfera...

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: Kada će biti Nova pravila uvedena ko se sme spominjati?

Post by MIKI-DJORDJE » 05 Feb 2018, 14:29

Da znam nego nije prvi put, bacim pogled gore pod traži postove korisnika i onda se iskreno od nekih i ne iznenadim ni najmanje...No nisam ja pisao zbog toga... Kad psuju ti ako prijavim učini već što treba...Kako god šta je bilo bilo je, mogu li ja dobijem tekst svoj da ga ne prekucavam bio bih very zahvalan? Nije za ovde naravno, što reče biće izgubljeno od očiju surfera. Meni treba al predpostavljam da je ne moguće. Imam samo slike...

Mada pazi veoma je moguće da si u pravu jer tema je OK imho sasvim na mestu ali je pipkava, a pipikava je iz raznih razloga lako se sabere 2 i 2.
Čudno je što sam dan ili dva nakon toga gledao film ''Buđenje iz Mrtvih'' , prosto se tako složio sa temom, naravno ovo nije reklama za film star je on dovoljno....

By the way tema je imala pri 400 pregleda za nepunih 12 sati tačnije blizu 400 kada sam bacio pogled bilo dobrano iznad 300...Pa sad moguće baš zato što je prerastalo u to nešto sasvim peto...

Bilo par potpuno OK komentara Komilov i Profesorov komentar nikoga nisu takli ni mene niti što loše o temi ...

LM bi šta šta bi, morao sam da pitam to je ljudski, dao si odgovor i to je OK
:bambi:
Sve najbolje, ne trebaju je vraćati što se mene tiče. Hvala na izdovjenom vremenu i objašnjenju,
:ziveli:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest