А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

veljapa
Posts: 303
Joined: 04 Feb 2012, 21:02

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by veljapa » 22 Mar 2018, 10:58

Ja sam napisao ovaj dodatak pre par meseci sa namerom da ga dalje razivijem jer ima neke nedostatke. Npr: vidim kad neko citira clana koga ignorisem, vidim nove teme iako je sam ignorisani clan pisao u njima. Negde je nesto po malo nelogicno i sl. Ali mnogo manje motam tockic sto je meni bilo primarno, sem toga ignorisao sam ih uspesno i kad vidim njihove poruke. Forum je mnogo pregledniji i smisleniji a osim manifesta ima 3 ili 4 reda koda.

https://www.screencast.com/t/0ykMrnKw9Ev

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by alfonso » 22 Mar 2018, 11:05

Ne mogu preko telefona da otvorim. Posto 90% internet sa telefona koristim (slabo sam kuci, a tad radim 50 stvari pa skoro ni ne palim komp), je l moze uopste ovo sa telefona?

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by ssmc » 22 Mar 2018, 11:15

alfonso wrote:
22 Mar 2018, 10:16
alibsta ako nesto normalno pricaju sa nekim?
Ovo je vrlo uslovno rečeno, a opet povremeno se može isključiti ignore u slučaju i da se ima nešto videti. Pretpostavljam da ne bi bio stalnog tipa.
veljapa wrote:
22 Mar 2018, 10:58
Ja sam napisao ovaj dodatak pre par meseci sa namerom da ga dalje razivijem jer ima neke nedostatke. Npr: vidim kad neko citira clana koga ignorisem, vidim nove teme iako je sam ignorisani clan pisao u njima. Negde je nesto po malo nelogicno i sl. Ali mnogo manje motam tockic sto je meni bilo primarno, sem toga ignorisao sam ih uspesno i kad vidim njihove poruke. Forum je mnogo pregledniji i smisleniji a osim manifesta ima 3 ili 4 reda koda.

https://www.screencast.com/t/0ykMrnKw9Ev
Ovo je odlično!

User avatar
alfonso
Posts: 618
Joined: 10 Jun 2015, 16:23

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by alfonso » 22 Mar 2018, 11:20

ssmc wrote:
22 Mar 2018, 11:15
alfonso wrote:
22 Mar 2018, 10:16
alibsta ako nesto normalno pricaju sa nekim?
Ovo je vrlo uslovno rečeno, a opet povremeno se može isključiti ignore u slučaju i da se ima nešto videti. Pretpostavljam da ne bi bio stalnog tipa.
Onda mozes i da skrolujes :lol:

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by ssmc » 22 Mar 2018, 11:55

alfonso wrote:
22 Mar 2018, 11:20
Spoiler:
ssmc wrote:
22 Mar 2018, 11:15
alfonso wrote:
22 Mar 2018, 10:16
alibsta ako nesto normalno pricaju sa nekim?
Ovo je vrlo uslovno rečeno, a opet povremeno se može isključiti ignore u slučaju i da se ima nešto videti. Pretpostavljam da ne bi bio stalnog tipa.
Onda mozes i da skrolujes :lol:
Radije ne bih ^^

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by komil » 22 Mar 2018, 12:15

veljapa wrote:
22 Mar 2018, 10:58
Ja sam napisao ovaj dodatak pre par meseci sa namerom da ga dalje razivijem jer ima neke nedostatke.
Jel bih mogao molim te ovu verziju da dobijem da malo testiram? :D

User avatar
parker
Posts: 1178
Joined: 27 Dec 2009, 20:40

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by parker » 22 Mar 2018, 18:34

Overdrive wrote:
22 Mar 2018, 09:45
A vi biste okrunjeno?
Da neko za vas istrebi tekst ? Ko Predsendiku Srbije što zaokruže u novinama šta su važne vesti a ša nisu ? :mrgreen:
Jok bre, mi bi da mi istrebimo sta nam ide na zivce..
Ima tako nekih picajzli, mozda nekad kazu i nesto pametno al generalno toliko tupe da je najbezbolnija varijanta kad ih ne vidis, ne cujes..

User avatar
Overdrive
Posts: 1995
Joined: 29 Sep 2013, 14:58

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by Overdrive » 22 Mar 2018, 18:51

parker wrote:
22 Mar 2018, 18:34

Jok bre, mi bi da mi istrebimo sta nam ide na zivce..
Ima tako nekih picajzli, mozda nekad kazu i nesto pametno al generalno toliko tupe da je najbezbolnija varijanta kad ih ne vidis, ne cujes..
море млого сте ми нешто танки сас жифци..

вама ко да нису јавили да је живот једна велика река.. :mrgreen:

User avatar
pisac
Posts: 547
Joined: 15 Dec 2012, 00:02
Location: Krusevac

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by pisac » 22 Mar 2018, 18:59

Eutanazija ovde jos nije ozakonjena?

Ajde ljudi da sacekamo jos malo...gre'ota je.

Oporavice se on.
(Forum,ob.aut.)

User avatar
Bili D Kid
Posts: 138
Joined: 13 Mar 2012, 18:27

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by Bili D Kid » 22 Mar 2018, 19:34

MIKI-DJORDJE wrote:
22 Mar 2018, 00:10
Ma nema veze, nisam ja bitan, ovde ima stotinak ljudi na forumu, ili grešim, možda više, dominiraju oni koji su tu svaki dan i to je sasvim normalno, ali je nenormalno da se ignorišu SVI ONI koji nisu tu svaki dan. Ima gomila tema otvorenih sa nekim pitanjima na koje niko nije odgovorio, starih po nekoliko godina. I normalno je da ti ljudi slabo posećuju forum.
Odakle me se sećaš na KP? Baš sam bio aktivan poslednjih par meseci, dosta toga sam prodao što mi skuplja prašinu, a nisam verovao da ću to tako brzo da prodam. :ziveli:

Sve ok, za mene je svako bitan pogotovo ako voli istu ili sličnu muziku kao ja ili ako je OK osoba. Nisam brojao stalne članove upamtio sam ih 15ak max jer teme koje nisu vezane za gitaru slabo posećujem, kao i u relanom životu gde su gitaristi tu je cela zbrka i sukob ega što po grupama što pojedinačno. Grupe ljudi su meni najzanimljivije sociološki jer bez obzira na drugačije muzičko zaleđe funkcionišu na forumu. Kao što si naveo negde neka pitanja stoje sama ili su komplikovana ili pak banalna pa autoriteti foruma ne žele da ogovaraju. Ima i kad odgovore a korisnik se nikada više ne pojavi.
Sukobi i tu izbijaju tipa 1 dao ovakav savet, drugi dao drugačiji te ''igra'' ko je veći autoritet počinje. Grupne ''sačekuše'' su prisutne kada vođa frupe prvi baci kamen onda idu ostali, tako da se neki članovi koji su mirovali bukvalno tada uključuju ili ako treba isterati novog člana. To su neka moja zapažanja za ovih 16 meseci.
Viđao sam neke stvari na prodaju pa sam pratio, kada je cena ok sve ide brzo, a setih se i ovde za bubanj (to sam pogledao juče pa osvežih memoriju) i ovaj jel 'divizije zadovoljastva', muziku sam tek zapazio jučer . To je već moje ne poznavanje foruma i olako odustajanje kada sam pretraživao tu temu, više sam nastrojen stranoj muzici što je opet nepravdeno sa moje strane ili su u pitanju neke moje subjektivne predrasude. Sve najbolje :ziveli:
Da, taj doboš sam na kraju prodao :mrgreen:
Ne znam na kakvu diviziju zadovoljstva misliš, ovde sam postavio instrumentalne stvari sa primesama audio citata iz sfere geopolitike koji su na engleskom jeziku. Verovatno si pomešao nešto...

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by MIKI-DJORDJE » 22 Mar 2018, 22:28

veljapa wrote:
22 Mar 2018, 10:58
Ja sam napisao ......... Ali mnogo manje motam tockic sto je meni bilo primarno, sem toga ignorisao sam ih uspesno i kad vidim njihove poruke. Forum je mnogo pregledniji i smisleniji
Pokaži mi jednu stranu smislenu stranu od početka do kraja u bilo kojoj temi na ovom forumu kupiću ti nov lap top :XD: . Kakav si ti kompijuteraš kad te muči da koristiš scroll, to je stvar samo discipline, đavo ne dolazi sam nego ga ljudi traže. Mada kad već razvijaš uradi ga da nema nazad ili da mora da traje neki period, tako bi obe strane bi bile srećne. Prva ne bi gledala a druga ne bi trpela izlive raznih emotivnih stanja.
Судећи по коментару који те је дојмио понајвише и твом моделу понашања на форуму ја бих рекао да ти и даље верујеш у ону фразу "Не ј... леп него упоран" :)
:XD: msm da je dobro definisao razlog nekih ispada, a realno i nema ženskih članova. Fraze sam svestan odavno mnogo je takvih oko mene mada treba ubaciti i faktor $$, ja sam ipak varijanta da kuliram, sreća proživelo se dobro kad je trebalo :D
Last edited by MIKI-DJORDJE on 22 Mar 2018, 22:41, edited 2 times in total.

MIKI-DJORDJE
Posts: 1200
Joined: 25 Dec 2016, 20:52

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by MIKI-DJORDJE » 22 Mar 2018, 22:33

Da, taj doboš sam na kraju prodao :mrgreen:
Ne znam na kakvu diviziju zadovoljstva misliš, ovde sam postavio instrumentalne stvari sa primesama audio citata iz sfere geopolitike koji su na engleskom jeziku. Verovatno si pomešao nešto...
:mrgreen: tako biva i kod mene jer negde ne vredi ni kad sve pokušaš, pa je prodaja manje bolna. joy division :mrgreen: te divizije.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by komil » 01 Apr 2018, 13:35

Bravo za administraciju! :ziveli: Jako mi je drago što sam upoznao neke ljude preko ovog foruma i to će mi biti glavno sećanje.
Računam da nema neke potrebe za pravljenjem žurke, srećemo se svi u nekoj reinkarnaciji foruma. :ziveli:

Image
Spoiler:
Image

User avatar
Rockatansky
Posts: 1241
Joined: 18 Sep 2014, 15:28
Location: Sad Novi

Re: А зашто једноставно не искључите јадничка са апарата?

Post by Rockatansky » 01 Apr 2018, 14:29

Ma daj bre, nece valjda??? :(
Spoiler:
NOT!!! :XD:


Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest