oglasi

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

oglasi

Post by Zlo » 20 Jun 2008, 07:06

Ne znam da li su modovi i admini primetili da je postalo uobicajeno da neko pita za cenu.Mozda bi trebali da uvedete pravilo da je OBAVEZNO navesti cenu,godiste i stanje u kom je oprema koja se oglasava.
Pa posle pogadjanje ,trampa i ostali vidovi dogovora mogu na PP.

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: prodaje se mixer BEHRINGER UB 2222 fx pro

Post by Funkomat » 20 Jun 2008, 09:44

Vec pise u pravilniku da treba da se stavi cena ali svejedno sam siguran da vecina nece procitati pravilnik a pogotovo ne ljudi koji se na forumu samo oglasavaju...

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: prodaje se mixer BEHRINGER UB 2222 fx pro

Post by Critical » 20 Jun 2008, 10:57

Funkomat wrote:Vec pise u pravilniku da treba da se stavi cena ali svejedno sam siguran da vecina nece procitati pravilnik a pogotovo ne ljudi koji se na forumu samo oglasavaju...
Upravo tako, onda kad neko dao oglas naravno da ce ostali da pitaju za cenu posto nije navedena u oglasu , jbg ne mozes nista ljudima koji ne citaju pravilnik ,u sustini treba nekako srediti da ne mogu svi da daju oglase (tj da treba odredjen broj postova da bi imali pravo da daju oglase),dosta njih se registruuje samo da ostavi svoj oglas........
SRBI!,hahahahah

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: prodaje se mixer BEHRINGER UB 2222 fx pro

Post by Funkomat » 20 Jun 2008, 12:38

Critical wrote: (tj da treba odredjen broj postova da bi imali pravo da daju oglase),dosta njih se registruuje samo da ostavi svoj oglas........
1000 postova. :lol:

A da, izvinjavam se... I ovo je zabranjeno. :hide:

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: prodaje se mixer BEHRINGER UB 2222 fx pro

Post by Critical » 20 Jun 2008, 12:48

I posle ja sam najveci offtopic-ar , molim jedan Warn za ovog funkomata :mrgreen: :mrgreen:

Pa ne ,mislio sam negde oko 10 postova (a onda se bojim da ce ljudi poceti da pisu svakakve gluposti da bi stigli do 10 postova:D)...

vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Re: prodaje se mixer BEHRINGER UB 2222 fx pro

Post by vbraca » 20 Jun 2008, 12:52

Ja sam za minimum 50 postova, a onog sto pise gluposti da bi nabio tih 50 postova opomenu, pa banuju.
Opomena i za mene i za Funkomata, a moze i jedan tebi Crit. :lol:

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: oglasi

Post by KnightOfDoom » 20 Jun 2008, 12:59

Podelio sam temu (kako svi ne bi dobili po warn :lol:) posto je ipak ovde mesto za ovu raspravu...
Smisljamo nesto novo... tipa... moci ce samo da se postavi oglas ali ne i da se odgovara, ili ovo sa brojem postova. Ne mozete da verujete koliko sam warnova podelio u zadnje vreme zbog oglasa...

vbraca
vrabac
Posts: 2107
Joined: 14 Aug 2007, 14:55

Re: oglasi

Post by vbraca » 20 Jun 2008, 13:06

KnightOfDoom wrote:Ne mozete da verujete koliko sam warnova podelio u zadnje vreme zbog oglasa...
Mene zanima, kao obicnog korisnika, da li moze da se vidi kada otvoris negov cv(ili kako vec to zoves) kada dobije warn?

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: oglasi

Post by KnightOfDoom » 20 Jun 2008, 13:41

Profil? Ne, mozes da vidis samo da li ti imas warn a ne i ostali.

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: oglasi

Post by Funkomat » 20 Jun 2008, 14:02

A jel moguce uraditi nesto tipa da se popunjava formular kao:

Naziv prozivoda: (i onda jel da gospodin upise naziv proizvoda :) )
Cena:
Slika:
Lokacija:


I tako dalje.... i onda ne moze da se postavi oglas ako se ne popune odredjene obavezne stavke koje ce biti obelezene medvedicem. :D

Mislim da vec znam odgovor ali reko da pitam... :)

To sa brojem postova mislim da nece funkcionisati jer se ja prvi ne bih trudio da pisem neke pametne postove kako bih mogao da postavim oglas (kada ne bih imao dovoljan broj postova jel da :) ). Verujem da nisam jedini a i ko garantuje da bi to resilo problem? :D

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: oglasi

Post by KnightOfDoom » 20 Jun 2008, 14:08

U principu moze sve. Ali kada izadje update PHPBB-a necemo se lepo provesti jer smo izmenili sve zivo, je li :)

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: oglasi

Post by Funkomat » 20 Jun 2008, 14:13

KnightOfDoom wrote:U principu moze sve. Ali kada izadje update PHPBB-a necemo se lepo provesti jer smo izmenili sve zivo, je li :)
:D
Ali mislim da bi to bilo ok resenje. :)

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: oglasi

Post by Critical » 20 Jun 2008, 14:40

Naziv prozivoda: (i onda jel da gospodin upise naziv proizvoda )
Cena:
Slika:
Lokacija:
Odlichna ideja ali,pazi sad na mane (tj imas svakakvih ljudi)
Naziv: ajde to ce i napisati
Cena: videcemo po dogovoru
Slika: na mail
Lokacija : Pise ispod nicka

Npr ,moze i tako da se popuni (ko sto rekoh ima nas raznih) ,sve u svemu ideja je olicna (to sto kazes da se napravi formular ali,obavezno da se stave macke i kucici ko na Rapidshare,hahahaha) :mrgreen:

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: oglasi

Post by Funkomat » 20 Jun 2008, 14:50

Critical wrote: obavezno da se stave macke i kucici ko na Rapidshare,hahahaha) :mrgreen:

Pa to...
Neki test inteligencije, pouzdanosti i snalazenja u prostoru kako bi postavio oglas.

A jbg moze da se uradi to da ima onaj counter za cenu na kom motas koliko hoces odnosno da mozes samo brojeve da upises ali valjda nisu toliki idioti da pisu takve stvari. :)
Onda jednostavno obrise neko oglas pa ce sledeci put da ispise kako treba. :D

User avatar
Zlo
Posts: 403
Joined: 11 Apr 2008, 02:19

Re: oglasi

Post by Zlo » 20 Jun 2008, 14:52

Moze da ostane i ovako.Ali ako prodavac ne ostavi podatke koji su navedeni u pravilniku onda ne banujete clanove koji mu miniraju oglas,ne kupuju ali zele da obore cenu,sprdaju se sa kvalitetom ponudjenog u oglasu i td.Kad moze prodavac da bude neljubazan i nekulturan kupci mogu biti jos gori :S :S :S
Mnogo posla za administraciju :grummel_2:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest