oglasi

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: oglasi

Post by Critical » 20 Jun 2008, 14:52

valjda nisu toliki idioti da pisu takve stvari.
Ovaj,jesi ti gledao oglase sto daju ovde,hahahahahahaahahah :mrgreen:
Moze da ostane i ovako.Ali ako prodavac ne ostavi podatke koji su navedeni u pravilniku onda ne banujete clanove koji mu miniraju oglas,ne kupuju ali zele da obore cenu,sprdaju se sa kvalitetom ponudjenog u oglasu i td.Kad moze prodavac da bude neljubazan i nekulturan kupci mogu biti jos gori :S :S :S
Mnogo posla za administraciju
Pazi ,nismo deca, ako hoces da prodas nesto potrudices se da sve lepo napises da stavis sliku i to ,mada imas foru tipa da se ne stavi cena ali, to ne sljaka ovde na forumu (tipa ljudi po oglasima (Halo oglasi itd ,ne ovi na netu) ne navedu cenu i onda bukvalno i ako nisi nezainteresovan ces nazvati da pitas za cenu ,e oni na to racunaju ,ono kao da ce uspeti da te ubede da kupis :roll: ali,kao sto rekoh to ne sljaka na forumu tako ali,ljudi ne shvataju).
Ja kazem da potencijalni kupac ima pravo da obara cenu sa komentima tip: To je preskupo ali,ne sa komentima TI SI LUD ,NECES TO NIKADA PRODATI PO TOJ CENI (ovih komentara ima cesce) :)
Last edited by Critical on 20 Jun 2008, 14:58, edited 1 time in total.

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: oglasi

Post by Funkomat » 20 Jun 2008, 14:56

Pa dobro ali ako im se ispise tako...
A da... verovatno si u pravu. :D

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: oglasi

Post by Critical » 20 Jun 2008, 14:59

Naravno da sam u pravu,hahahhaha i nije mi bas drago sto sam u pravu :grummel_2:

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Re: oglasi

Post by kumkat » 20 Jun 2008, 16:04

Sve to sto pisete moze da se odradi... ali jednino da bude nezavisno od foruma. Sto znaci ... kada kliknete na OGLASI dobijete savim neku trecu stranicu koju mi napravimo i tamo moze sve to sto hocete...i mace i kuce... nemo' samo da bu de kao sa chatom CHAT CHAT CHAT CHAT i i onda po nedelju dana nema nikog na vec pomenutom :D
Mora da zaseda kolegijum pa da vidimo :)

User avatar
Critical
PedoBear
Posts: 3417
Joined: 28 Jan 2007, 22:31
Location: Vienna - San Sabacisko
Contact:

Re: oglasi

Post by Critical » 20 Jun 2008, 16:19

nemo' samo da bu de kao sa chatom CHAT CHAT CHAT CHAT i i onda po nedelju dana nema nikog na vec pomenutom
Gazda Kumkate (ahhaha),Deki kod i ja smo stalno visili na chatu :mrgreen: :mrgreen:

Btw,sto se tice te nezavisne stranice ja sam za ali, samo muzicka oprema ,ne bih da bude:mace ,kamen za pete , televizori i ostalo :D

User avatar
dejankuki
Ćale - moderator
Posts: 4054
Joined: 13 Aug 2007, 21:54
Location: Knjazevac
Contact:

Re: oglasi

Post by dejankuki » 20 Jun 2008, 16:28

Hey, ovo mozda nije losa ideja...

Znaci posebna stranica ka malim oglasima...
link sa foruma.. E sad, da li da se prijavi na forumu (tj. registruje plus odredjeni broj poruka) ili free forma..., to vec ostavljam adminima da se dogovore...


Ne bi bilo lose da oglasi board ima obvezna polja:
Naziv prozivoda: oglasivac upise naziv proizvoda (karakteri svi)
Cena: naravno okvirna cena (karakteri: samo brojke)
Slika: pozeljno.. znaci preko linka..
Lokacija: obavezno... i kad bi moglo, preko pop up-a (vazno je samo da mora da upise sva polja da bi oglas izasao na oglas boardu
Broj telefona: (opcionalno)

neobavezna polja:
komentar: tipa, starost instrumenta, boja, ocuvanost... da li da se potencijalni kupci javljaju na PP, mail ili telefonom, ili sve tri opcije... i slicno, znaci komentari..


Ja licno nisam za opciju da se odredi broj postova, jer stvarno moze neko da dodje da ostavi poruku i da malo i procunja forumom i odluci da ostane... to je fakat, ali sadruge strane ima i dosta onih koji su se samo zbog tog oglasa i registrovali i ne dodju vise nikada...
A ako se ljudi uslove brojem poruka... onda u tom slucaju mozemo da ocekujemo 10-20-30-ili 50 poruka mlacenja prazne slame, elem samo da bi dostigli broj potreban za oglasavanje... (mada uvek postoji opcija "delete post")... ne znam, po ovom pitanju, neka se i drugi izjasne...
ili da se uslove duzinom boravka na forumu... u danima npr... znaci ko je duze od lupam mesec dana i ko ima 15-20 poruka, moze da postavlja oglase.... ne znam... ovde stvarno ne znam sta da kazem..



Moze li da to bude jedna tema ili posebna stranica... ili kako se vec sredi... u kojoj ce svaki novi post biti jedan oglas... da nema ni dopisivanja, ni preporuke, ni komentara drugih clanova...

Odlucite vi !!!???

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest