Predlog za podforum "Potražnja muzičara"

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Predlog za podforum "Potražnja muzičara"

Post by ssmc » 31 Jul 2011, 17:49

StefanIlic wrote:Hteo bih da uzmem neke dobre klavijature pa mi treba savet. Sviram vec 6 godina i uzeo bi ih jer imam jedan rock-blues band, i treba mi preporuka za neke koje su dobre za taj muzicku zanr. Hvala unapred. :)
Stefane brate vidi gde si postavio pitanje :krstise:

StefanIlic
Posts: 2
Joined: 31 Jul 2011, 13:49

Re: Predlog za podforum "Potražnja muzičara"

Post by StefanIlic » 31 Jul 2011, 21:21

Pa ne znam ni gde je sta, tek sam se danas prijavio. Jel moze neko da mi da savet ili drugde negde da trazim ?

User avatar
ssmc
Floyd
Posts: 1974
Joined: 22 Oct 2007, 02:17
Location: Beograd
Contact:

Re: Predlog za podforum "Potražnja muzičara"

Post by ssmc » 31 Jul 2011, 22:22

StefanIlic wrote:Pa ne znam ni gde je sta, tek sam se danas prijavio.
...što nije razlog da malo ne pogledaš ostatak foruma i u prigodnom delu otvoriš temu u kojoj bi ti neko odgovorio na postavljeno pitanje :ziveli:

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Re: Predlog za podforum "Potražnja muzičara"

Post by kumkat » 31 Jul 2011, 23:00

StefanIlic wrote:Hteo bih da uzmem neke dobre klavijature pa mi treba savet. Sviram vec 6 godina i uzeo bi ih jer imam jedan rock-blues band, i treba mi preporuka za neke koje su dobre za taj muzicku zanr. Hvala unapred. :)
Au .. dobro pa nisi otvorio temu PRAVILNIK FORUMA i tamo postavio pitanje ..... ajde sad lepo procitaj prvo pravilnik pa onda vidi koji sve forumi postoje... pa izaberi odgovaraajuci za svoje pitanje....

Dobro nam dosao :)

User avatar
zvucnjak
Posts: 55
Joined: 13 Mar 2007, 01:32
Location: Beograd

Re: Predlog za podforum "Potražnja muzičara"

Post by zvucnjak » 29 Aug 2011, 23:24

Slažem se sa predlogom da grad bude obavezan, takodje možda ne bi bilo loše da se uvede pravilo da se obavesti kada oglas više nije aktuelan...? Kad neko (kao ja) ne dolazi baš redovno na forum nakupi se dosta oglasa :nixweiss:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest