Predlog

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
toza
Urednik
Posts: 817
Joined: 09 Jul 2006, 20:35

Post by toza » 10 Jul 2006, 21:39

Lepo napreduje! Mada ne kontam kakve veze imaju ovih par poslednjih poruka ali...nema veze.

Vidim da ste svi u Rock fazonu :gitara2: . Nemam apsolutno nista protiv toga, ali zar niste napravili neke pesme,
barem instrumentale, ajte ljudi posaljite to, treba napuniti forum(malo po malo)pesmama :D .
Ja sad idem da vas reklamiram, a pokusacu i da pridobijem kog korisnika!!!

Pozdrav

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 10 Jul 2006, 21:41

Jeeee, prva tema na dve strane !!! :jeej:

User avatar
django
Posts: 99
Joined: 28 Jun 2006, 13:32
Location: Beograd
Contact:

Post by django » 10 Jul 2006, 21:44

KnightOfDoom wrote:Pfff ti kad si bio klinac nisi mogao da nadjes takvu informaciju jer nije bilo interneta u to vreme :rlol: .
Nego CITANJE MISLI MENE ZANIMA!

Da, ali je bilo telefona! Zapravo, bilo je i interneta ali u Amerikama!
Nek nas kumkat prebaci u Sve i svasta! Joj! Samo ne tamo! Tamo je devojcica iz vode i mozda je punoletna! :rlol:

User avatar
django
Posts: 99
Joined: 28 Jun 2006, 13:32
Location: Beograd
Contact:

Post by django » 10 Jul 2006, 21:48

toza wrote:Lepo napreduje! Mada ne kontam kakve veze imaju ovih par poslednjih poruka ali...nema veze.

Vidim da ste svi u Rock fazonu :gitara2: . Nemam apsolutno nista protiv toga, ali zar niste napravili neke pesme,
barem instrumentale, ajte ljudi posaljite to, treba napuniti forum(malo po malo)pesmama :D .
Ja sad idem da vas reklamiram, a pokusacu i da pridobijem kog korisnika!!!

Pozdrav
Kako znas da sam ja u rock fazonu! Pa, ja slusam Branku Sovrlic i Radeta Jorovica! Moje pesme bolje da niko ne cuje...

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 10 Jul 2006, 22:05

Ja mislim da jeste, tako da nema sanse da "procitas" vodenu devojcicu.

Uuu Branka i Rade ! :metal:

Nego evo i od mene male reklame pa nek ljudi cuju tvoje pesme http://www.tirnanogmusic.com/ .
Mada posto si u tom Branka death metal Sovrlic fazonu verujem da nemas veze sa muzikom doticnog benda. Samo poziras sa gitarom. Priznaj!!! :mrgreen:

Tozo samo napred!

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Post by kumkat » 10 Jul 2006, 22:23

toza wrote:Lepo napreduje! Mada ne kontam kakve veze imaju ovih par poslednjih poruka ali...nema veze.
Pa nemaju nikakve veze sa temom....odnosno cist :off-topic:
KnightOfDoom wrote:...........
Nego evo i od mene male reklame pa nek ljudi cuju tvoje pesme http://www.tirnanogmusic.com/ ............
Kakvo je ovo rasulo ovde..... Covek dao predlog i posle 3 poruke je predlog prihvacen i resen, sve posle toga je OFF TOPIC u kojoj ucestvuje i administrator :mlaof: + administrator postavlja link da cujete neciju muziku u forumu "Predlozi, pitanja...." a 2 sata pre toga je napravio forum "Vaši radovi" bas za tu namenu.... :rlol:

P.S. - citanje misli, maloletnice i ostale stvari necu ni da pominjem.

Ako zelite "diskusiju" nastavite u sve i svasta..... bas me zanima koji ce biti naziv teme :D

Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest