Koliko postoji vas forum

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

User avatar
Vercundus
Urednik
Posts: 185
Joined: 30 May 2006, 12:12
Location: Beograd

Post by Vercundus » 13 Apr 2007, 15:30

Kao korisnik interneta "sa stazom" mogu da kazem da se ovaj forum jako fino razvija, ni brzo ni sporo. Nista gore za administraciju nego forum na kome se naglo pojavi nekoliko stotina clanova od jednom i vise hiljada poruka... To je smrt. Ovde se sasvim fino i lepo radi.

A kao sto je vec napomenuto nije bitan kvanitet nego kvalitet. Jos bitnije od svega je sto su ovde ljudi skroz opusteni i uvek spremi da daju savet ili pomoc.

A i sama cinjenica da je forum privukao dobar broj korisnika bez skoro ikakvog marketinga dovoljno govori o njegovom kvalitetu.

Atanackovic

Post by Atanackovic » 13 Apr 2007, 15:47

Kakve ste przenice :)

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 13 Apr 2007, 16:10

Ej Atanackoviću... aj da ti objasnim par stvari...

PRVO: Došao si ovamo, doslovno prekopirao od reči do reči sve sa ovog foruma i izmislio rupu na saksiji. Jesi pogledao topic o autorskim pravima? Nisi? E pa pogledaj!

DRUGO: Sad šta je tu je... pokrao si nas i nismo ti ništa rekli pa čak ni onda kada si krenuo da se reklamiraš ovde (pitam se šta bi bilo da smo mi počeli da spamujemo tvoj forum sa reklamom za naš)... E sad... ako ti je forum baš toliko uspešan, što ga onda dođavola ne registruješ na .com i postaviš ga na pravi host nego kao najgora grebara visiš na free hostovima i free domainima? Mislim... sramota je...

TREĆE: Reč "prženica" predstavlja prženi hleb i zaista ne vidim smisao u tvom prethodnom postu kao što ne vidim ni sličnost bilo kog člana ovog foruma sa prženim hlebom :eek4i_2:

ČETVRTO: Samo ti uživaj sa svojih 43298734876234 članova, 423987654976923467236546 postova i 9785746364859696763523 bannera i popupova. Nama je sasvim OK ovde.

PETO: mogao si bar da daš credit i da makar spomeneš muzicki-forum.com pošto si napravio totalni rip-off... čisto da ljudi znaju koliki si lopov. Stoji da i mi objavljujemo textove sa drugih foruma ali se još nikada nije desilo da se na kraju texta ne napiše sa kog foruma smo pokupili text.

ŠESTO: Aj sad mirnim putem odjebi u troskocima.

Hvala.

Motka.
Odjavljujem.

Atanackovic

Post by Atanackovic » 13 Apr 2007, 16:44

Evo ovako...
Prvo:ovakvih foruma ima jos 50(za tvoju informaciju)i moja zelja je bila da napravim idealan forum posto kako sam ja video svaki ima neke mane(a i dobre strane)...a i ti forumi su pravljeni mnogo godina pre ovog.

Drugo:Sto kazes da sam najgora grebara,pogresio si...moj forum postoji mesec dana(hteo sam da vidim kako ce da napreduje)tako da mi je u planu da ga registrujem za koju nedelju...nema da brines

Trece:ti si prso...

Cetvrto:uzivacu,a ne kovi imate 1 post dnevno(ali bitno je da je to pravi post,sto vi kazete)....

Peto:Nisam napravio rip off...mogu da kazem da si i ti napravio (pogledaj prvo)
Sesto:rado...

I tebi hvala

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 13 Apr 2007, 17:09

E divno, onda dovidjenja. Ili zbogom.

Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest