Pitanja za Admine

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Pitanja za Admine

Post by Kristijan » 30 Aug 2015, 19:19

Па оно, није шија него врат! Наравно и на ПМ, будући да су то поруке које се размењују на Музичком форуму.

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: Pitanja za Admine

Post by metalstringer » 30 Aug 2015, 19:21

Kristijan wrote:Па оно, није шија него врат! Наравно и на ПМ, будући да су то поруке које се размењују на Музичком форуму.
u redu

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 30 Aug 2015, 19:34

metalstringer wrote:Imam obrisan post. hteo sam da pomognem svima kojima treba ***cenzurisano*** ( :) ) i napisao sam da ako neko zeli link ka istom da mi pise na pm. cini mi se da ovom forumu nisam bas dobrodosao, i ne znam zasto je to tako. nadam se da do sada nisam krsio pravila. hvala
Pa svodi se na isto...nisi dao link javno vec "oglas" za link, pa se vi javite. Mozete na PP da pisete sta god 'ocete, nije to problem. Ali sta ako si (a ne kazem da jesi) neki maliciozan lik i hoces na taj nacin nekome da uvalis neki isti takav softver? Ako ti se cini da nisi dobrodosao zbog necega sto je obrisano jer krsi pravilnik ...koji nisi izgleda ni procitao, ne znam sta da ti kazem. Ranije su konsekvence za slicne stvari bile ozbiljnije, tebi je samo obrisan post.

metalstringer
Posts: 852
Joined: 26 Apr 2015, 22:25
Location: Zajecar

Re: Pitanja za Admine

Post by metalstringer » 30 Aug 2015, 19:54

KnightOfDoom wrote:
metalstringer wrote:Imam obrisan post. hteo sam da pomognem svima kojima treba ***cenzurisano*** ( :) ) i napisao sam da ako neko zeli link ka istom da mi pise na pm. cini mi se da ovom forumu nisam bas dobrodosao, i ne znam zasto je to tako. nadam se da do sada nisam krsio pravila. hvala
Pa svodi se na isto...nisi dao link javno vec "oglas" za link, pa se vi javite. Mozete na PP da pisete sta god 'ocete, nije to problem. Ali sta ako si (a ne kazem da jesi) neki maliciozan lik i hoces na taj nacin nekome da uvalis neki isti takav softver? Ako ti se cini da nisi dobrodosao zbog necega sto je obrisano jer krsi pravilnik ...koji nisi izgleda ni procitao, ne znam sta da ti kazem. Ranije su konsekvence za slicne stvari bile ozbiljnije, tebi je samo obrisan post.
u redu.mozete obrisati ovaj razgovor, tj sve sto sam pisao, i pitao u vezi ovog.izvinjavam se za nenamerno krsenje pravilnika foruma.hteo sam samo da pomognem ljudima da imaju dobar sound.
:bow:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest