Pitanja za Admine

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
User avatar
sirac-šunka
vragolan
Posts: 4004
Joined: 10 Nov 2007, 10:02
Location: niš
Contact:

Re: Pitanja za Admine

Post by sirac-šunka » 15 Jan 2014, 14:48

Cortex wrote:Ljudi zbog cega search ne radi? Apsolutno bilo sta sto upisem rezultuje sa nekim potpuno nevezanim rezultatom ili sa NULA rezultata. Ne mogu nista da nadjem, cak ni teme ili postove koji sadrze uzasno specificne reci za koje znam da ih nigde drugde nema. Niko ne ocekuje ulaganje od strane foruma u search ali da li je moguce da ovaj postojeci toliko toliko ocajno radi...zaista je frustrirajuce.
I mene ovo nervira već jaaako dugo :wallbash_2:

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 15 Jan 2014, 15:58

Ovaj forumski search radi.... mislim ovo dole ispod polja za pisanje... Meni na engleskom pise advanced search, na srpskom nemam pojma :) Google custom search stvarno nesto zeza...videcemo zasto.

User avatar
djomla
Posts: 526
Joined: 13 Jul 2009, 14:41
Location: Niodaklevci

Re: Pitanja za Admine

Post by djomla » 15 Jan 2014, 16:01

Pa vec su vam rekli zasto :)

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 15 Jan 2014, 16:10

Ima logike da je zbog toga, ali koliko se secam ranije je radio. ...videcemo...

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 15 Jan 2014, 19:52

Ko je upoznat - upoznat , ko nije jbg. Tema nije obrisana, eno je gde je, obrisana samo imena i licne stvari. Privatne stvari se ne resavaju preko foruma vec privatno.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Pitanja za Admine

Post by komil » 17 Jan 2014, 14:49

Zašto je sad majtimika oteran sa foruma? Njegova Ajmokac tema je legendarna. Kakve su to gluposti, ako je do hostinga evo ja ću rešiti taj *!&/% hosting. Administriranje i moderistanje treba da bude odvojeni problem od nekih ličnih animoziteta...

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 17 Jan 2014, 15:54

Ko ga je oterao sa foruma, kada i zbog cega? Odakle ti ideja da je oteran sa foruma? Ljudi se medjusobno svadjaju i onda dodju ovde da se napusavaju pa se zale jer im je nesto obrisano. Ja bre vise ne mogu da procenim ko koga ovde zajebava i iz kog razloga. O kakvom hostingu pricas?
Evo zamisli da si moderator viewtopic.php?f=18&t=3830&start=15#p364745 Jel za brisanje? Jel pogresno sto je vec obrisana ona gornja? Ovo purgeri je novi momenat. A ako je oteran ne znam kako je napisao.

Ajde lepo svako ko ima problem da ga izlozi normalno, objasni o cemu se radi i na sta tacno misli. Dosta ovih teorija zavare.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Pitanja za Admine

Post by komil » 17 Jan 2014, 16:16

Ok, reagovao sam impulsivno. Čuo sam od nekog trećeg da se majtimika oseća oteranim sa foruma i da je rekao da neće više ovde da svraća, valda zbog neke privatne poruke koju mu je danas poslao jedan admin (da sad ne kažem koji a nick mu počinje na R, drugo slovo o, treće c, četvrto k...)
Ajde lepo svako ko ima problem da ga izlozi normalno, objasni o cemu se radi i na sta tacno misli.
Neka čovek sam izloži o čemu se radi, to bi bilo jedino normalno. Meni nije žao što se mešam, jer smatram da mi kao zajednica treba na neki način da brinemo da ljudi koji doprinose kvalitetu tu i ostanu.

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 17 Jan 2014, 16:45

Pa super, u tome i jeste problem, svi zivi reaguju impulsivno i prave vece sranje nego sto zapravo jeste. Admina postoje samo dva i ni jednom nick ne pocinje sa R. Moderatori su zaduzeni za svoje podforume. Ko ima neki konkretan problem sa nekim podforumom zali se moderatoru (ili administratoru). Ko ima problem sa moderatorom treba da se zali iskljucivo administratoru. Jel ima logike? U 99% slucajeva ce resiti problem. Najbolje je ne pokusati nego odma praviti dramu.
"Udri Marko, Udri jako" nema apsolutno nikakve veze sa temom, radi se o potpaljivanju i animozitetu koji si malo pre spomenuo. "purgeri" takodje. Ako je razlog odlaska brisanje toga (a sad cu opet da obrisem ostavio sam da ti vidis) onda nemamo o cemu da pricamo. Trebao ja da dobije warn za spam... i za vredjanje sa onim purgeri. I to je sve pusteno i prosao je bez sankcija ali je uvredjen sto je obrisano? WTF!?

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Pitanja za Admine

Post by majtimika » 17 Jan 2014, 16:58

Hvala gosn komilu sto se zabrinuo za mene ali nisu mi potrebni advokati, nisam uvredjen sto mi se brisu postovi ne naprotiv cak mi je do zla boga smesno, to sam rekao jesnom clanu foruma, ali posto se gluvih baba obicno zavrsi ovako onda mi je bolje da cutim, a vi i dalje gosn admini i moderatori terajte vodu kako vam odgovara, i od sada cu gledati da sto manje postujem na ovom forumu jer je i inako otisao u *****, a ono purgeri je bilo naravno upuceno onima koji mi brisu postove a ko se nasao uvredjen nasao, uvek sam bio poznat po blagoj naravi jelte

Pozdrav i terajte se u mater

Funkomat
MF veteran
Posts: 7846
Joined: 22 Aug 2006, 21:47
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Pitanja za Admine

Post by Funkomat » 17 Jan 2014, 17:41

koji se ***** desava ovde

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by kumkat » 17 Jan 2014, 22:41

komil wrote:Zašto je sad majtimika oteran sa foruma? Njegova Ajmokac tema je legendarna. Kakve su to gluposti, ako je do hostinga evo ja ću rešiti taj *!&/% hosting. Administriranje i moderistanje treba da bude odvojeni problem od nekih ličnih animoziteta...
Mi ne teramo ljude sa foruma .... mi ih banujemo :) A koliko vidim taj Mika nije banovan ....tako da ....
O hostingu pojma nemam sta pricaas i kakve veze ima sa ovom temom .....
komil wrote:Ok, reagovao sam impulsivno. Čuo sam od nekog trećeg da se majtimika oseća oteranim sa foruma i da je rekao da neće više ovde da svraća, valda zbog neke privatne poruke koju mu je danas poslao jedan admin (da sad ne kažem koji a nick mu počinje na R, drugo slovo o, treće c, četvrto k...)......
Sto se nije zalio adminima ako ga je uvredio ili sta god? .... ne znam zasto sad mi raspravljamo o tome ako se sam clan nije javio
majtimika wrote:..... nisam uvredjen sto mi se brisu postovi ne naprotiv cak mi je do zla boga smesno, to sam rekao jesnom clanu foruma, ali posto se gluvih baba obicno zavrsi ovako onda mi je bolje da cutim, a vi i dalje gosn admini i moderatori terajte vodu kako vam odgovara, i od sada cu gledati da sto manje postujem na ovom forumu jer je i inako otisao u *****, a ono purgeri je bilo naravno upuceno onima koji mi brisu postove a ko se nasao uvredjen nasao.....
Cek cek ... nisi uvredjen sto ti se brisu prouke, cak ti je i smesno .... pa sto onda ne postavis smajlija nego pises "purgeri" ?#@?
majtimika wrote: ......i od sada cu gledati da sto manje postujem na ovom forumu jer je i inako otisao u *****...... uvek sam bio poznat po blagoj naravi jelte . Pozdrav i terajte se u mater
Ako imas ovakav stav mi cemo se potruditi da sto manje postujes na ovom forumu ...
Funkomat wrote:koji se ***** desava ovde
same all ... same all
Cortex wrote:Ljudi zbog cega search ne radi? Apsolutno bilo sta sto upisem rezultuje sa nekim potpuno nevezanim rezultatom ili sa NULA rezultata. Ne mogu nista da nadjem, cak ni teme ili postove koji sadrze uzasno specificne reci za koje znam da ih nigde drugde nema. Niko ne ocekuje ulaganje od strane foruma u search ali da li je moguce da ovaj postojeci toliko toliko ocajno radi...zaista je frustrirajuce.
Izgleda da je google nesto menjao (znam da mi nismo)... pokusacu da resim...

Poz.

User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Pitanja za Admine

Post by komil » 17 Jan 2014, 23:01

Ok, bar nešto je malo jasnije... Evidentno da poruke nije obrisala ona osoba za koju se mislilo...
kumkat wrote:Izgleda da je google nesto menjao (znam da mi nismo)... pokusacu da resim...
Pa konstatovano je da ste zabranili Google-u (i ostalim robotima) da posećuju sajt. Ako ne smeDu da posećuju kako mogu da ga indeksiraju... stvar je jasna...

User avatar
kumkat
Site Admin
Posts: 531
Joined: 15 May 2006, 18:35
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by kumkat » 17 Jan 2014, 23:11

Nesto nas je zeznuo poslednji update foruma .... sad bi trebalo da bude bolje...

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Pitanja za Admine

Post by Kristijan » 18 Jan 2014, 00:07

komil wrote:Ok, bar nešto je malo jasnije... Evidentno da poruke nije obrisala ona osoba za koju se mislilo...
Невоља је што су сви одмах наоштрени за шорку. Да је ико само мало пажљивије осмотрио, видео би да Рокет више није мод, те да није ни могао да брише било шта. Ја бих вас све замолио да се вратимо на мало сталоженију комуникацију, и да се не брза са закључцима.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest