Pitanja za Admine

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
User avatar
komil
Posts: 1652
Joined: 26 Dec 2010, 16:21

Re: Pitanja za Admine

Post by komil » 18 Jan 2014, 00:49

Kristijan wrote:Невоља је што су сви одмах наоштрени за шорку.
Ma nisu.. nešto od toga treba prevesti kao "dobar dan gospodo, kako ste mi" iako je napisano drugačije :mrgreen:
Kristijan wrote: Да је ико само мало пажљивије осмотрио, видео би да Рокет више није мод, те да није ни могао да брише било шта.
... I to je verovatno najbolje što mu se desilo u zadnje vreme, koj će mu sad to u životu uopšte da bude mod...

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Pitanja za Admine

Post by majtimika » 18 Jan 2014, 04:53

kumkat wrote:
komil wrote:Zašto je sad majtimika oteran sa foruma? Njegova Ajmokac tema je legendarna. Kakve su to gluposti, ako je do hostinga evo ja ću rešiti taj *!&/% hosting. Administriranje i moderistanje treba da bude odvojeni problem od nekih ličnih animoziteta...
Mi ne teramo ljude sa foruma .... mi ih banujemo :) A koliko vidim taj Mika nije banovan ....tako da ....
O hostingu pojma nemam sta pricaas i kakve veze ima sa ovom temom .....
komil wrote:Ok, reagovao sam impulsivno. Čuo sam od nekog trećeg da se majtimika oseća oteranim sa foruma i da je rekao da neće više ovde da svraća, valda zbog neke privatne poruke koju mu je danas poslao jedan admin (da sad ne kažem koji a nick mu počinje na R, drugo slovo o, treće c, četvrto k...)......
Sto se nije zalio adminima ako ga je uvredio ili sta god? .... ne znam zasto sad mi raspravljamo o tome ako se sam clan nije javio
majtimika wrote:..... nisam uvredjen sto mi se brisu postovi ne naprotiv cak mi je do zla boga smesno, to sam rekao jesnom clanu foruma, ali posto se gluvih baba obicno zavrsi ovako onda mi je bolje da cutim, a vi i dalje gosn admini i moderatori terajte vodu kako vam odgovara, i od sada cu gledati da sto manje postujem na ovom forumu jer je i inako otisao u *****, a ono purgeri je bilo naravno upuceno onima koji mi brisu postove a ko se nasao uvredjen nasao.....
Cek cek ... nisi uvredjen sto ti se brisu prouke, cak ti je i smesno .... pa sto onda ne postavis smajlija nego pises "purgeri" ?#@?
majtimika wrote: ......i od sada cu gledati da sto manje postujem na ovom forumu jer je i inako otisao u *****...... uvek sam bio poznat po blagoj naravi jelte . Pozdrav i terajte se u mater
Ako imas ovakav stav mi cemo se potruditi da sto manje postujes na ovom forumu ...
Funkomat wrote:koji se ***** desava ovde
same all ... same all
Cortex wrote:Ljudi zbog cega search ne radi? Apsolutno bilo sta sto upisem rezultuje sa nekim potpuno nevezanim rezultatom ili sa NULA rezultata. Ne mogu nista da nadjem, cak ni teme ili postove koji sadrze uzasno specificne reci za koje znam da ih nigde drugde nema. Niko ne ocekuje ulaganje od strane foruma u search ali da li je moguce da ovaj postojeci toliko toliko ocajno radi...zaista je frustrirajuce.
Izgleda da je google nesto menjao (znam da mi nismo)... pokusacu da resim...

Poz.
Ja sad kao treba da odgovorim, da bi moja bila zadnja, posto to tako ide, samo bih molio bez pretnji ako moze znaci nemoj da se trudite da ja manje postujem, to ste vec postigli nacinom vodjenja usranog foruma, toliko ste ga usrali da svi manje postuju gosn administratori, nego delujte dajte mi permanent ban i pokazite silu i za kraj cu citirati kanta " terajte se svi i mrs u *****"

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 18 Jan 2014, 14:53

Ne moz' tvoja da bude zadnja kad nije tema posvecena samo tebi. Ako ti je ideja da proviciras neku kaznu i glumis zrtvu i nemas nameru da resavas problem koji imas, onda i nemamo o cemu da pricamo. I samo da se osvrnem na ono o tvojoj blagoj naravi. Zadnji postovi bas ne govore u prilog tome, a ni ona tri warna koja vidim da si imao za vredjanje drugih clanova.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Pitanja za Admine

Post by majtimika » 18 Jan 2014, 16:23

Papane naravno da sam bio sarkastican u vezi blage naravi

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Re: Pitanja za Admine

Post by KnightOfDoom » 18 Jan 2014, 16:30

Jbg promaklo mi.

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Pitanja za Admine

Post by majtimika » 18 Jan 2014, 16:58

:ziveli:

User avatar
majtimika
Posts: 1918
Joined: 18 Feb 2009, 23:05
Contact:

Re: Pitanja za Admine

Post by majtimika » 07 Mar 2014, 07:53

i bi moja zadnja :ziveli:

User avatar
Solomon
Dimension 7
Posts: 2499
Joined: 21 Jan 2008, 20:08
Location: Bijeljina

Re: Pitanja za Admine

Post by Solomon » 07 Mar 2014, 21:02

i :?: :kokice:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Pitanja za Admine

Post by Kristijan » 07 Mar 2014, 23:17


Zed McJack
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2014, 17:04

Re: Pitanja za Admine

Post by Zed McJack » 12 Mar 2014, 14:21

Malo mi bezveze da je pristup podforumima Razno potpuno zabranjen. Pročitah da to važi samo za obične korisnike koji nisu bar mesec dana na forumu, ali mi je svrha i dalje nejasna. Ajd da je zabranjeno pisanje pa ajde-de, ali čitanje... to ne razumem.
Koja je logika iza toga? :o

User avatar
toza
Urednik
Posts: 817
Joined: 09 Jul 2006, 20:35

Re: Pitanja za Admine

Post by toza » 18 Mar 2014, 19:39

Zed, takav je sistem. Zapravo, takav je pravilnik. Pre je to bilo drugacije, ali kako je vreme islo, zahvaljujuci ekscesnim situacijama, pravilnik je morao biti promenjen i sada je tako. Izvini na zakasnelom odgovoru :ziveli:

Zed McJack
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2014, 17:04

Re: Pitanja za Admine

Post by Zed McJack » 18 Mar 2014, 21:44

toza wrote:Zed, takav je sistem. Zapravo, takav je pravilnik. Pre je to bilo drugacije, ali kako je vreme islo, zahvaljujuci ekscesnim situacijama, pravilnik je morao biti promenjen i sada je tako. Izvini na zakasnelom odgovoru :ziveli:
Hvala na odgovoru, mada ne reče zašto nije dozvoljeno čitanje, kakav eksces je moguć ako ljudi samo čitaju ? jako će se nervirati što neće moći da odgovore pa će se spaliti na trgu? :lol:

User avatar
toza
Urednik
Posts: 817
Joined: 09 Jul 2006, 20:35

Re: Pitanja za Admine

Post by toza » 18 Mar 2014, 22:12

Ah ne znam sta da ti kazem... Jednostavno ces morati da prihvatis da je pravilnik takav kakav jeste.
Veruj mi da nista znacajno neces propustiti time sto ne mozes da vidis sadrzaj tog dela foruma.
Toliko korisnijeg sadrzaja ima na 98% preostalog dela foruma, koji ti je u potpunosti dostupan :wink:

:cao:

Kristijan
Uvaženi član
Posts: 4347
Joined: 09 Aug 2007, 12:20

Re: Pitanja za Admine

Post by Kristijan » 18 Mar 2014, 22:30

Мада ово самоспаљивање можда треба озбиљније узети у обзир. Кад на то помислим, може бити да људи ипак нису спремни за комплетан форум после само месец дана адаптације. 3 месеца ми делује као примеренији период. У ствари, што је сигурно - сигурно је, нека буде пола године па смо у безбедној зони.

Zed McJack
Posts: 44
Joined: 08 Mar 2014, 17:04

Re: Pitanja za Admine

Post by Zed McJack » 18 Mar 2014, 22:35

Kristijan wrote:Мада ово самоспаљивање можда треба озбиљније узети у обзир. Кад на то помислим, може бити да људи ипак нису спремни за комплетан форум после само месец дана адаптације. 3 месеца ми делује као примеренији период. У ствари, што је сигурно - сигурно је, нека буде пола године па смо у безбедној зони.
oooooo neeeeeeeeeeeeeee :shock: :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest