Test?

JEDINO U VEZI FORUMA. Ostala pitanja postavite u odgovarajuci podforum ili ce biti obrisana bez premestanja.

Moderators: KnightOfDoom, kumkat

Post Reply
User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Test?

Post by Fox IV » 15 Aug 2006, 20:06

Oye!

Baš sam sad hteo da stavim review jednog pojačala na kojem sam danas svirao i skontao sam da nemam gde!!! Zapravo ni jedan podforum nije namenjen baš za to a ne bih da bude offtopic. U svakom slučaju mogao bi da se doda neki podforum koji će nositi recimo ime "Test opreme" gde bi ljudi mogli da daju svoje lične ocene nekih komada opreme na kojima su svirali. Sve to jeste subjektivno ali mislim da je više nego korisno nekome ko se recimo upušta u kupovinu nekog nimalo jeftinog komada opreme. Razmislite o tome pa javite gde bih mogao da postujem ono što sam kontao. Imama još dosta reviewa koje bih mogao okačiti (gitare, pojačala, efekti...) a sad sam aktivirao malo i ekipu iz mog benda da se priključi forumu pa će i oni dati svoj doprinos celom forumu i možda čak i pomoći nekom svojim savetima (ima tu iskusnih muzičara).

Ajd uzdravlje!

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 15 Aug 2006, 21:24

U principu smo imali slicnu ideju pre nego sto je postavljen forum (i jos milion ideja :) ) ali smo mislili da ce biti suvise natrpano.

E sad originalna zamisao, od koje smo odustali, je bila:
============
Review
============
Instrumenti
Oprema
Albumi
Studiji za probe
i ne secam vise sta jos

Ovo sto si predlozio ce biti ubaceno samo nemam pojma gde i kako.
Da li da napravimo ovu podelu od gore ili samo da ubacimo 'test opreme' u muzicki instrumenti i oprema.Ili da napravimo samo 'review' pa da onaj ko
postavlja temu stavi prefiks [oprema] , [album] ili sta vec.Cisto zbog lakseg snalazenja.
Dajte neki predlog kako da resimo to, a da vam bude lepo i pregledno.


A tebi hvala za pisanje testova i za vrbovanje novih clanova :mrgreen: .
Pozdrav.

User avatar
Fox IV
Unretired
Posts: 1157
Joined: 31 Jul 2006, 08:05
Location: Novi Sad
Contact:

Post by Fox IV » 16 Aug 2006, 00:32

Pa kontam da ne bi bilo loše staviti jedan uopšteni podforum "Test" a u okviru njega da budu još pod-pod forumi "Gitare", "Pojačala", etc. Mislim da bi bilo lakše za snalaženje tako e sad na vama je konačna odluka.

Drago mi je što slično razmišljamo a za nove članove... don`t mention it... samo drži stisnute palčeve da se neko od njih zaista i odvaži da nešto napiše pošto su ljudi poprilične mrcine i osim svirke ih manje-više sve mrzi ali potrudiću se da ih naložim što više mogu.

Ajd uzdravlje...

User avatar
KnightOfDoom
Site Admin
Posts: 2608
Joined: 15 May 2006, 19:08
Location: Beograd

Post by KnightOfDoom » 16 Aug 2006, 01:02

Evo za sada ovako.Neka sve ide tu, i instrumenti i oprema.
Bilo bi previse da stavimo poseban forum za testove gitara, pojacala, efekata, trzalica ... :mrgreen:
Mozda ostane tako a mozda i menjamo nesto.
viewforum.php?f=42

Pozdrav

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest